Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mylis se, smluvni vztah mas s prodejcem a s nim musis resit svuj problem, nikoliv s vydavatelem. Jestli prodejce porusil smluvni podminky s ubisoftem, odpovednost nese prodejce.
  • Nejde vubec o to, jestli je to digitalni nebo retail, z gogu ti hru take nikdo nesmaze. Jde o to, jestli to ma online drm nebo ne. Na online drm je kratky i retail.
  • Nejde vubec o to, jestli je to digitalni nebo retail, z gogu ti hru take nikdo nesmaze. Jde o to, jestli to ma online drm nebo ne. Na online drm je kratky i retail.
  • Ja mam 3 deti a neposkrabali ani svoje pohadkove dvd, ke kterym je poustim od jejich trech let, natoz moje herni dvd a bd, ke kterym je nepoustim.
  • eStar
    Ještě že hry od Ubisoftu nehraju, kdyby mi něco zmizelo tak bych tě po tomhle tvém příspěvku pravděpodobně nazval takovými jmény že by mě museli zabanovat. Můžeš mi vysvětlit co nám je do nějakého sporu Ubisoftu s prodejci? Proč koncoví zákazníci mají být trestáni? V naprosté většině případů se absolutně nedá zjistit jestli jsou klíče z jiného regionu. Jsem celkem přesvědčen že i já mám v knihovně na steamu několik takovýhle her koupených původně bůh ví kde, ale za všechny jsem řádně zaplatil tak nevím proč by mi měli být odebrány. Jestli je Ubisoft s přeprodeji nespokojen tak ať to řeší s pravými viníky a to jsou prodejci.
  • "mně nenaserou na verzi z torrentu žádnej klýč nepotřebuju aspoň vím" - Tohle je fakt naprosto epickej vrchol vyjadrovani. To si nekam zapisu a tride to potom pripichnu na nastenku a napisu tam "ucte se, abyste nedopadli takhle"
  • to neni zadnej gramarNAZI. Ty prasarny co tu lidi pisou jsou hrozny. Neumi to ani psat ale hlavne ze hraje hry. Jakakoliv gramaticka oprava dotycneho znamena okamzite gramarNAZI. To to mam prehlizet jak nekdo pise jak retardek? Facku tak velku ze bys drhuou chytil o zed.
  • kdyz se te ten problem netyka tak nevim v jakym vesmiru mas potrebu postovat ze tu hru mas stale na hard disku kdyz neexistuje duvod proc by tam nemela byt, ktery by nejak souvisel s timto problemem. Ses stupidni nebo to jenom delas?
  • v tom pripade bez teda na humble store a kup si tam islanded. To neni na steamu tak bys mohl byt spokojeny az budes litat s holubem emzi stromama., ty chorej mozku.
  • fak yor ingliš nolidž
  • flash789
    Chovej se slusne, nikdo na to není zvedavej. predpokladam ze te rodice naucili jak se chovat mezi lidma, takze ti povim jedno tajemstvi, na internetu to je to same, i když si to evidentne nemyslis.
  • flash789
    Hmm..zajimavy je ze třeba japonci to dokážou, udelat hru která ma dnesni parametry a patche skoro nepotrebuje, takze jo..je to pohodlnost vyvojaru. A nebud tak dotcenej když tady clovek něco pise, je to diskuze, ty jsou od toho..nebo jsi komunista?:)
  • ucho
    Ty vážně nevíš, že existuje skupina licencovaných prodejců a pak skupina přeprodejců? Opravdu jsi nikde nikdy nečetl, že nákupem u nelicencovaného prodejce riskuješ ztrátu hry (často se straší i zablokováním účtu na Steamu, ale takový případ snad neexistuje). Vždyť už se to v minulosti stalo několikrát...
  • ucho
    Měl by sis spíš rozmyslet, kde nakupuješ hry ;)
    A zažádej si o refundaci tam, kdes hru koupil. I když se jedná o nelicencovaného prodejce, byl by blázen, pokud by se ke svým zákazníkům otočil zády (tedy pokud nemá někde v pravidlech, že za funkčnost klíčů neručí a odebrání licence neřeší).
    Celkově nechápu tu naštvanost na Ubisoft. Lidi by měli být naštvaní spíš na ten obchod, kde klíč koupili, protože kdyby nešlo o nějaký podezřelý prodej (šmelinu), těžko by Ubisoft věděl, jaké klíče má deaktivovat...
  • Nech toho. Ztrapňuješ se. Pravděpodobně ani nejsi schopný porozumět "studiím", na které se tak hrdě odkazuješ. Mícháš jedno s druhým jako pablb.
  • Hry jsou dnes také výrazně komplexnější, takže nesváděj ty patche je na pohodlnost vývojářů. Ano, všichni to chápeme. Nemáš rád digitální distribuci, nicméně koupě softwaru je vždy pouze koupí licence. A to že licence nešly dříve tak snadno chránit, to je věc jiná. Takže si užij svou sbírku desítky let starých her a už toho tady nech.
  • Ušetři mě těhle srač*k s nazýváním lidí ovce, když jsi stejnej pablb. Nejsi nic lepšího, ksindle.
  • Stejně tak jako jenom deebil by kupoval klíč od nějakých předprodejců. Ale tohle je klasika. Lidi chtěji ušetřit každou korunu a vůbec jim nepřijde divný, proč je hra o stokoruny levnější. Neházej to laskavě na digiální distribuci, ale na debilitu lidí. Pokud nemám 1800 na hru, tak si jí holt odpustím. To ovšem tenhle přiblblej národ jedoucí na půjčkách od nevidím do nevidím asi nikdy nepochopí.
  • "qeci". Dej si facku tak velkou aby ti ulitla palice a dolitla pokud mozno do skoly.
  • Taky né každý má potřebu přeprodávat hry. Já bych je neprodával i kdyby to šlo tak snadno, jako před lety.
    Ale samozřejmě, ta možnost by tu být měla, to souhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší