Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prášky došly?
  • very argument, much smart.
  • flash789
    bazarovy prodej je trnem v oku mnoha distributorum her, protože ho nemůžou nijak zakazat, zajimave je ze u digitálních kopii to zakazat muzou..nebo..spis..to znemozni..na fyzickou hru a na digitalni by se měli vztahovat stejna pravidla, ...proste digitalni prodej je jeden velky bordel..a bohužel lidem to nevadi..hlavne pohodlicko..jednou se to ale obrati proti nim..to bude breku.
  • PR genius co toto vymyslel :-D a
    nasr4t hracov ktori su uz nasrani za uplay a otrasne hry. Ubisoft xhce fakt zosadit tu EA z tronu:-D
  • flash789
    zaplat panbu ze dost prodejcu neuvazuje jako ty, to by jsme v tom smejdu a vychcanosti byli az po usi..ted to je jen po krk:)
  • flash789
    No ono by te i to 1% jednou mohlo třeba dost mrzet..

    u tech aktualizaci si spis je potřeba polozit otázku proc to tak je, je to proto ze vyrobci prave spolehaji na tu digitalni distribuci, a ze si lidi ty patche stahnou když maj krabicovku, dřív to takhle nebylo, patche sice byli, ale bylo jich minimum, třeba dva na jednu hru, dneska mají hry klidne patchu 10, to dřív bylo nemyslitelne. hry vychazeli v mnohem vic dodelanejsim stavu nez dnes, kdy vychazeji kolikrat jen nedodelane polotovary. At se na to koukam jak chci digitalni distribuce jsou spis jen problémy a berlička pro všechny kdo nejsou schopni hru radne dokoncit.

    PS: tvůj příspěvek je typickym prikladem tohoto...Me se nic nedeje, me to vyhovuje, takze problém neexistuje:)
  • flash789
    Spis ´´uz´´ nemam deti :) Ale deti nejsou důvod mit poskrabany hry, aspoň z mojeho pohledu, ale asi to u kazdyho funguje jinak..
  • Ty este nemas deti, ze nie? ;-)
  • Takže je to vlastně úplně v pořádku ne? Všichni můžem z vesela stahovat hry a vývojáři budou makat pro dobrý pocit, že jejich hra baví statisíce hráčů po celém světě.

    Kráděž to v klasické chápání pojmu opravdu není. Předpoklad, že každá upirátěná kopie představuje "lost sale" je taky logicky lichá, ale na druhou stranu, kdyby hry nešli pirátit, tak by určitá část hráčů za tu hru nakonec zaplatili, ať už plnou částku, nebo ve slevě.
    Otázkou pak logicky je, kolik procent těch hráčů by si hru koupilo, kdyby ji nemohli stáhnout. Takže ano, vydavatel na pirátství něco tratí, otázkou je kolik.
    Z tvého příspěvku to není zřejmé, takže pokud ti jde jen o to definování pirátství jako krádež, pak souhlasím, pokud tím chceš ale obhajovat pirátství, tak si za prvními 2mi větami stojím.
  • Gonzi
    Celé to stojí a padá na tom, že si nekupuju věc, ale licenci a její prodejce se cítí být oprávněn k tomu říkat mi co s ní udělám, jako třeba že mi zakáže ji prodat dál (což je kolem a kolem bazar). Nejhorší na tom je, že to mnoha lidem přijde v pořádku a ještě budou chudáčka prodejce obhajovat.
  • U STEAMU to jeste jde, je moznost hrat hry offline pokud jsi hru predtim aktivoval online samozrejme.Takovej Blizzzard vas uplne offline posere. BTW qeci - na G2A uz jsem koupil minimalne 10 her, nasledne aktivovany pres STEAM. Bez problemu.Koupil jsem i Starcraft 2, taky bez problemu. Jednou jsem mel problem s prihlasenim, tak jsem psal na support, ze mi zmizela hra z uctu. Do 15minut prisel mail (byla to sobota) a hned byla videt od nich snaha to resit. Nasledne jsem teda zjistil, ze sem lama a prihlasoval se k jinymu uctu. Ale sem si jistej, ze pokud by skutecne licence nefungovala, tak vrati love nebo poslou novy kod. Ceny jsou trosku nekde jinde nez na Steamu ( i kdyz jsou ve "sleve") a neverim tomu, ze vyvojar ( neplest s vydavatelem) dostane o moc vic penez nez za nakup pres Steam. Jinak Ubisoft posledni dobou kurvi hry hroznym zpusobem. Nekupuju nic od nich ani ve sleve zadarmo.
  • No, kdybych koupil ubi hru od "přeprodejců" na internetu a nešlo mi to aktivovat z důvodu toho, že aktivační klíč není určen pro můj trh (nebo něco podobného), nic bych na to nemohl říct. Ovšem když se to aktivuje a později smaže, tak co to je?

    Nemyslím, si že tuhle situaci Ubisoft vyřešil dobře. Ať si svoje problémy s vydáváním klíčů řeší oni. To, že se dají v rámci globálního trhu koupit levněji než lokálně, není můj problém ale jejich.

    PS: Far Cry 4 nevlastním, ale vlastním The Crew koupenou za levnější cenu než u nás. Tak čekám, co bude *8*
  • smejki
    Já Ubi hry už nějakou chvíli nehraju, páč Ubisoft nemám rád a Uplay dvojnásob.
  • Přesně tak, ale tohle lidem nevysvětlíš. Oni si důvod proč pirátit vždy najdou.
    Pokud chcu vydavateli poslat vzkaz, tak tím, že jejich hru budu bojkotovat úplně.
    Když hru stáhnu, tak si akorát řeknou, že hra je v poho, i jejich praktiky, ale řeknou si, že na pc není dostatečná kupní síla a budou ji odrbávat ještě víc.
  • Zajimavé, FC4 mi zůstal, ale Unity mi smázli. Ani v jednom případě se nejednalo o RU verzi a unity stálo v přepočtu cca 800kč, takže to nějak extra levnější nebylo.
    Tímhle Ubi hodně lidí naštve a v konečném důsledku to bude pro ně kontraproduktivní podle mě.
    Já tedy vyhodil 800 ven oknem *1* a z hry jsem si zahrál asi 30 min, pak jsem na to týden neměl čas a dnes je hra fuč.
    Příště si dvakrát rozmyslím, jestli si jejich hru koupím.
    Tohle je od nich hodně podlý tah. Kdyby mazali klíče z RU, kdy to lidi ojebávají přes proxy, tak to pochopím, ale takhle. Ať jdou do haje. *3*
  • ó chudáčci Ubisoftíci ... když kaděj hráčům na hlavičky, tak to nikomu nevadí, ale když hráči kadí na hlavičky Ubisoftíkům, tak hnedka mazání kopií z Uplay. *13*
  • Když si koupíš levné značkové tričko třeba v Bulharsku, kde se to jenom hemží Adidasem, tak praděpodobně také nebude v pořádku, podobně to tam je asi i s filmy na DVD ;-).
  • Aaa uz chapu to s tim HDD *1*
  • o--= *10* *11*
  • To platilo možná dřív, ale dneska už asi moc ne. Koupím hru v krabici a obvykle jsou dvě možnosti:
    1) Nainstaluju z DVD, aktivuju na Steamu (případně jinde) pomocí klíče a stáhnu hromadu aktualizací (v podstatě nainstaluju znovu)
    2) Aktivuju na Steamu pomocí klíče (stejného jako v 1) a stáhnu hned aktuální verzi
    Pokud bude problém se Steamem, u obou variant to potom vyjde nastejno. Myslím, že procento krabicových her nevyžadujících Steam, Origin nebo Uplay nebude moc velké, ale třeba se pletu

    Osobně kupuju hry jenom digitálně. Upřednostňuju Steam, kde mám nejvíc her, tak raději vše na jednom místě. Ale když to jinak nejde, jestli je to pro Origin nebo Uplay mě vůbec netrápí a nevím, co na tom kdo vidí špatného. Klienta pustím podle toho, kterou hru chci hrát a víc neřeším. Ještě se mi nestalo, že bych měl s nějakou hrou problém kvůli službě, kterou využívá (nepočítám, že jsem se nedostal na Steam při poruše internetu). Jestli nějaká služba v budoucnu skončí nebo ne, mi je celkem jedno. Nakupuju pouze ve slevách a 99 % her dohraju a už se k nim nevracím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit