Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No když ví který mají smazat tak taky ví za kolik ty klíče a kde prodali.
    Myslím,že půjde o hezkých pár mega co jim zůstane za nechty.

    Je to zlodějna.
    *6*

    Jedno je jisté už od nich nic nechci a to mám jejich všechny nej hry a ani jedna není z již zmiňované distribuce.
  • Ano? Oni ty programatori a vyvojary dostavaji zaplaceno az po tom, co ten program vyjde a nekdo si ho koupi? A do te doby makaji zadara? No pane jo, to jsou ale chudaci.
  • No nasu/vasu regionalnu verziu vydava Playman, mas ju bezne v Xzone, Gameexprese, je ~ o 10€ lacnejsia ako na Amazone.de, co samozrejme tebe ako spekulantovy nestaci. Tak sprav jak ti radi Ubisoft, stazuj sa u svojho predajcu a potom napis ako cestne a ferovo sa voci tebe, postihnutemu zakaznikovy zachoval.
  • Omlouvám se, jestli to tu už někdo zmínil, ale minimálně u nás existuje institut tzv. dobré víry. Příklad - ve městě se objeví prodejce nových aut, prodává více značek (to není nic proti ničemu) a má lepší ceny než oficiální distributoři (to taky není nelegální). Koupím u něj auto a pak se ukáže, že bylo kradené - jenže já si mohu auto nechat, pokud mne nic nevedlo k dojmu, že je něco v nepořádku. Jednal jsem v "dobré víře", že je všechno OK. Původní majitel kradeného auta si to bohužel musí vyřídit s prodejcem.

    Někdy je to hodně drsné - viz aktuální kauzy ukradených domů (pomocí zfalšovaných zápisů v katastru) - ale má to sloužit jako ochrana těch na konci řetězu (kteří by nakonec neměli ani prachy ani třeba ten dům).
    No, a v případě her je taková reakce prostě směšná - trestat zákazníky, protože ušetřili pár babek? Bravo, Ubisofte, to se ti fakt povedlo!
  • Tak já například vím o případech, kdy lisovany CD odešlo po půl roce. Skladovany ve fonotéce. Takže Tvou úvahu, že ti to pojede i za 20 let považuju za diskutabilní.
  • Jinak ještě dodám že mě nezmizelo nic vše kupované od nelicencovaných prodejců! Když kupuji licence tak chci aby byli Steamové a ano i když se dál spouštějí přes Uplay tak to má zjevně další výhodu! Steam v tomto případě nejspíš překryje tento Ubisoftí nezmar! Hail Gabe!
  • co je mi do toho! Ten klič nevznikl někde v generátoru nebo si ho onen prodejce nevytáhl z paty! Pokud se nejedná o RU verzi ale o naši regionální tak je mi úplně jedno kde, jak tento klič sehnal! Mě jako koncovému uživateli jde především o cenu a nevím proč bych měl podporovat Target, Amazon atp. což není nic jiného než nadnárodní korporace! Radši ty peníze pošlu českému prodejci který sice nemá licenci ale aspoň si váží mě jako zákazníka a hlavně nebudu posílat svoje peníze nějaké společnosti co div pomalu nezaměstnává nebohé mexikánce jen aby tlustá americká machna měla kuře které nevidělo denní světlo 1kg za cenu pod 1 dolar! Be smart, use your brain!
  • A kdo ty licence vydal??? UBI!!! Zajebaná společnost říkejte si tu co chcete jaké na to mají právo a kde si co si! Máte co jste chtěli! FC3 v limitované edici je to poslední co jsem si od Vás koupil! Radši si počkám 2 roky a pak to koupím na Steamu max do 5e!!! Bez tak ty Vaše tituly stojí za eee (Games.cz asi evidentně netuší že české slovo které tu nejde použít "shit" není nadávka ale odborný výraz!) Watch, Assasin, The Crew a teď už i FC všechno na jedno brdo! Sekáte to jak Baťa cvičky nebo trefnější jak Telltale ty jejich bezmozkové shity!
  • Nestaci jen prodavat, je nutno i vydelavat. Jinak dopadnou jako THQ. Vyvoj her je nakladna legrace. Je fajn, kdyz je vydavatel natolik rozumny, ze v chudem regionu s nizsi kupni silou svuj produkt prodava levneji, ale nemuze nechat prekupniky, aby toho zneuzili a poskytovali zvyhodnenou cenu globalne v ekonomicky silnych regionech. Jejich hlavnim poslanim je vydelavat a to dlouhodobe. Sales manager firme nesefuje a i nejvyssi vedeni podleha dozorci rade a zajmum akcionaru nebo majiteli, kteri zpravidla maji dlouhodoby zajem.
  • Má ale pravdu ucho, i když se ti to nelíbí.

    Když nakupuješ u šmelinářů, musíš to aktivovat přes vépéenku, holt musíš tušit, že to není OK. Je to stejné jako adidasky za čistapadepane nebo vodka ze stánku s novinama.

    Kdyby ti něco zmizelo, měl bys to řešit s tím, kdo ti to prodal. Když koupíš kradené auto a seberou to ho, také si nebudeš stěžovat automobilce, ale bazaru.

    --
    Někdo bere řádné zaplacení i to, že si platí účet na nějakém shareserveru.
  • Jo jasne, chudacik majitel nemoze predsa tusit ze ked kupuje hru na pochybnych strankach kde hry stoja pomaly polovicu toho co vsade inde tak nieco neni v poriadku *7* Be smart, pay less ;) my ass
  • Ty se budeš jednou hodně divit stou tvou 20 ti letou životností, pak budeš těma tvýma kolečkama plašit ptáky po zahrádce. Kéž bych toho byl svědkem
  • Nakup na sedem/cernem trhu si s sebou nese sva rizika, tak to vzdycky bylo, je a bude. Tohle je riziko, ktere na sebe koncovy zakaznik bere, kdyz levne nakupuje u neverohodnych obchodniku. Mas-li pocit, ze tvuj prodejce byl seriozni, obrat se na nej a vyzadej si vraceni penez. Pak jako koncovy zakaznik nejsi trestan, ale odmenen, dostal jsi moznost si zdarma zahrat hru.
  • Omyl, bazarovy prodej se da zlikvidovat velmi snadno pres online akťivaci produktu.
  • Vsak take na to pravo ma. Precti si podminky uzivani sluzeb. Kazdy uzivatel mu odsouhlasil, ze neco takoveho udelat muze. Muzeme resit zda je to spravne, zda je to prospesne, ale legalitu tohoto nezpochybnis.

    Smlouva neni joke a nechtel bych zit ve svete, kde smlouvy a dohody = joke, zil bych ve svete s pravem silnejsiho a byl by to tezky zivot, davam prednist zivotu v pravnim state. Ubisoft ma pravo smluvne omezit distributorovi prodej licenci na urcity region, proc by nemel mit takove pravo? Kopirovani se kradez nerika, rika se to sw piratstvi, ktere kradezi je.
  • Kradez to v klasickem chapani prave ze je. Neni to trestny cin kradeze jak ho definuje dnesni trestni zakonik. Podivej se na to z pohledu kulturni a socialni antropologie, kradez je jeden z archetypu zlocinu, ktery muze nabyvat v ruznych dobach ruznych nuanci, ktere maji ale spolecny zaklad, ktery dela kradez kradezi - kradez je nenasilne obohaceni se na neci ukor. A pod to spada jak kradez rohliku v samoobsluze (dle tr. zk. to trestny cin kradeze neni), danovy unik nebo sw piratstvi. Nespada pod to namorni piratstvi, jehoz archetypem je loupez, tedy nasilne obohaceni se na neci ukor. Sw pirati by spis meli bojovat proti oznaceni "piratstvi", vic jim ale vadi paradoxne to spravne oznaceni a zarazeni.
  • Ano, nekomu chybi odmena za praci kterou vykonal a jejichz vysledku vyuzivas.
  • Fajn, definice kradeze. Kradez je neopravnene obohaceni se na cizi ucet. Piratstvim se obohatis o autorske dilo, ktere ma svou hodnotu a ke skode jeho autora (nebo majitele majetkovych prav), kteremu tim upres odmenu za jeho praci, jenz za toto dilo vyzaduje a ktera mu nalezi.
  • Nemuzes u vsech, za prve, spousta zbozi ma ze zakona nejake omezeni, drogy, leky, zbrane, licence na autorska dila atd. Za druhe u ostatniho zbozi muze dojit k omezeni smluvne. Za treti, to co uvadis ty s rohliky je jiny pripad, pac se jedna o preprodej z maloobchodu, a i v tomto pripade za preprodane zbozi rucis ty, jako jeho preprodejce.
  • Tak o komplexnosti her bych radsi pomlcel. Jak herni (samej linearni tunel) tak technicke (dnes mas na vse uni api, driv jsi musel podporovat konkretni hardware).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší