Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvám se redakci zapomněl jsem na slovo lejno *1* asi jsem už moc vulgárně založený!
  • Je to mezera v systemu
  • Navic jeste key nemam,stale se predobjednavka zpracovava.
    Tyhle levne kice pochazi z krabicovek v zemich,kde se to da koupit za par stovek.
    Takze jsem zvedav jestli mi vubec dorazi key,kdyz krabicovky byly posunuty o mesic *16*
  • ještě, že jsem to ukradl, stejně je to kravina a zabírá mi to akorát místo na disku.
    • x_ander
      Na problém s místem na disku doporučuju delete. Na problém s hlavou doporučuju taky delete.
  • No nestraste, mam asi mesic koupenou gold edici se season passem The Crew taktez primo od G2A, takze doufam ze me neceka to same jako majitele FarCry4. Kazdopadne pokud ano tak budu hned kontaktovat G2A s vracenim penez. Taktez jsem netusil ze je neco v neporadku, ikdyz cena byla opravdu vyhodna.
    • Crew od takovych prodejcu uz odebirali,pokud ti doted neodebrali,tak to mas kliku.
      Odebirali vse od Ubisoftu.
      Ty klice jsou levne,protoze jsou kradene nebo nakoupene z hodne levnych krabicovek.
      • Sakra, diky za info. Pockam a uvidim, na progress tedy kaslu a pockam co bude.
        • bájná koupě to ti povim :/ nepreju ti to
          • Me na tom nic podezrelyho neprislo, je to velkej eshop a nakupuje tam opravdu spousta znamych a jak zde ctu spousta z vas. Kdybych vedel ze je to kradeno nebo nejak zneuzito tak si to samozrejme nekoupim. Taktez nevidim nic spatneho na tom si najit produkt ktery je nekde levnejsi nez jinde, rozhodne nejsem zadnej zebrak (jak nas tu tituluji nekteri jedinci) ktery jen hleda co nejlevnejsi cenu na ukor kvality nebo toho ze se treba jedna o kradez. Pokud o hru prijdu budu kontaktovat G2A s reklamaci, pokud to neprojde je to pro me ponaucenim do budoucna. Nic vic, nic min, kvuli tem 1200,- se strilet nebudu. *3*
  • Ja kupujem na Gaming Dragons a max. spokojnost.
  • Jo, hlavne kdyz jsem pred tydnem napsal ze hry koupeny pres proxy atd. muzou mazat, dvacet lidi me tu "stiralo" tim ze se jim to jeste nestalo a ze to nikdy nevideli. Trolololol.
    • sorry ...už ti posílám zlatého bludišťáka. Zítra by měl dojít tak si ho vystav na poličku aby ti připomínal tvůj životní úspěch.
  • Neznám licenční podmínky a ani je nehodlám studovat. Předpokládám, že Ubisoft o tom přehled má větší než pisálci na fórech a k tomu kroku přistoupil na základě jejich porušení (pokud je to jinak, potom by byly nadávky oprávněné).
    Nechápu ty nadávky na Ubisoft a házení špíny na něj, ale takové kecy proti velkým firmám jsou prostě módní. Hráči by měli nadávat na ty (pře)prodejce klíčů a různé šmelináře, případně sami sobě, pokud koupí u někoho podezřelého nebo vědomě z nějakého jiného regionu a pochybným způsobem si hru aktivují. Chápu, že hodně hráčů nemusí mít tušení o tom, že nějaký obchod není úplně v pořádku. Na druhou stranu mi ty nářky připadají, jako kdybych si koupil na Aukru (kde se to podvodníky a vyčůránky jen hemží) evidentně nelegální licenci Windows a pak nadával Microsoftu, že mi ji zablokoval. A co na tom, že se jednalo o doporučovaného prodejce s mnoha kladnými hodnoceními...
  • x_ander
    Ať žije DRM.
  • MrSanta
    Jsem asi extrémní případ. Nevěřím žádnému přeprodejci. Když vidím někde ve kšeftě, že prodávají Steam klíče tak nemám zájem. Přijde mi divné kupovat si Steam klíč někde jinde než Steamu. Taky se mi nechce živit dalšího prostředníka. Když si chci hru koupit třeba za 500,-, tak si počkám až padne cena. Když padne dřív krabicovka, koupím krabici. Když padne dřív na Steamu, koupím na Steamu.
    Když někdo prodává v den vydání klíč na Steam za 500 kaček, když běžná cena je třeba tisíc, tak je mi to sakra podezřelé.
    • zivit prostrednika? Ked napr amazon predava steam/origin kluce za menej ako samotny steam/origin tak je to skor o tom ze steam/origin si bere vyssiu marzu, takze prostrednik je v tomto pripade lacnejsi :)
      Mne prijde divne kupovat si hru na steame ked je drahsia ako inde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit