Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, to mě trochu upadl úsměv. Na WD se moc těším, ale smekám - mnoho vývojářů by ladilo za běhu, odsunout vydání chce odvahu a je to myslím lepší cesta.
    • spis umi pocitat a kdyz vydeli kolik hraci utratili za konkurenta GTA 5 tak jim jasne vyslo ze zacit to konzolistum prodavat ted maj trzby nizsi a to je cele!
  • Pokud na jaře výjde GTA 5 na PC bude to docela zajímavý fight *1*
  • GTA5 jim ukázalo jk se dělaj podobné hry a proto odložily i The Crew.
  • Ale houby Ubisoft zjistil jak moc se prodalo,prodává a hraje Gta 5 tak to raději odložili.Hra mě vůbec nezaujala neustále slyším jen nějaký hackovani trapný.
  • jsem rád že se nebude opakovat situace z loňského roku kdy na PC vyšel assassin týden před FC3 a nevěděl sem pak co hrát dřív... Navíc ty prachy za to dát takhle najednou taky neni sranda..
    • Keyz
      Stačilo to koupit později anebo to nehrát najednou. Navíc by jsi to měl pak i opravami apod.

      Co to je za logiku hrát to vše najednou?
      • No to právě logický neni... Ale když mám předobjednanou zběratelskou edici tak si nevyberu ty logiku...
      • Co to je za logiku hrat hru kterou uz nikdo nehraje?
        • tak takuto kravinu som este asi nikdy nikde necital... *1* to je hlaska na prasky *7*
        • Pokud hraješ hry, jenom proto že jsou aktuální a hrajou je všichni ostatní, tak je mi tě upřímně líto.
          • Jazz
            Jojo, on VŮBEC třeba nechce hrát MULTIPLAYER, kterej je ve VĚTŠINĚ případů mrtvej do půl roku... *11*
  • Jestli chce Ubi vydat WD až na jaře, tak si tím docela dos3re prodeje na X360 a PS3.
    • Tiny.95
      já si myslím že prodej na x360/ps3 je moc nezajímá, když na to ani graficky nemyslí když ta hry má na tyhle konzole vypadat katastrofálně...chcou podpořit prodej next-gen...
  • Mno podle me v tom bude hlavne in-house konkurence AC4, ale aspon budou mit vice casu to poladit a vyjde to snad bez nejakych vaznych bugu.
    Zas takova pecka, ze bych to cekani nevydrzel to neni. Klidne at si daj na cas a stoji to za to.
  • nekdo to posune kvuli kvalite hry a nekdo to odpali zabugovany a podvede tisice uzivatelu s preobjednavkama a trapnou launch party
    *COUGH* Creative Assembly *COUGH*
    • Mahcake
      A co když to nebylo jejich rozhodnutí, ale vydavatel na ně tlačil? Co když to chtěli posunout a doladit můrky, ale vydavatelům šlo jen o prachy? O tom si nepřemýšlel? *7*
  • Jak jsem už psal jinde:
    Tak já osobně už jim na to s*ru... Milionkrát odložené, vždycky jen plná huba keců, že už se datum odkládat nebude, pak uniknou požadavky, o kterých následně šéf vývoje řekne, že to byl fake a oficiální požadavky budou menší a po jejich odhalení jsou ještě větší...

    Vesele dělali na oficiálním obchodě předobjednávky a mě osobně to příjde, že ani vlastně nevědí co dělají a kdy to dodělají. Už jen to mě odrazuje. Možná si to nakonec pod návalem emocí koupím, ale předobjednávku dělat radši nebudu. Ať si kvůli tomu nemusím pak za deset let až to vydají kupovat raketoplán
    • Jack1947
      Ty ne, jenze jsou tu i jiny ti co stale veri v to ze "Dobro vzdy zvitezi" tudis ze autori nelzou a nekrmi nas hrace, nedavaji nam plane nadeje. Ze to vyjde a bude to jedna z nejoriginalnejsich her. Vlastne se mam stale na co tesit, cekani vydrzim proto ze si koupim PS3 a tam je fura her co jsem nikdy nehral. (Muj pripad - no more flame pls) *3*
      • Tak jako já mám na Steamu taky obrovské množství her, co jsem nehrál, ale líbily se mi, tak jsem si je třeba v akci koupil. Ale o to tady přece nejde. Za měsíc se to mělo vydávat - to znamená že už měli tak dva týdny na dokončení vývoje, protože pak přichází testeři, lisování, kampaně, distribuce do obchodů a tak dále. Ruku na srdce. Pokud by nestíhali, už to dávno ví a odloží to už dávno. To, že to odložili po všech těch kampaních ala "Měsíc v Los Santos musí stačit" znamená maximálně to, že se buď bojí GTAčka a nechají lidi vyhrát se trošku a pak to vydají se vší pompou, až poptávka po konkurenčním a dobře zavedeném titulu nebude tak velká, nebo nechtějí jít proti svojí značce (AC4). A to jsou ty lepší případy. V tom horším na to fakt kašlou a nedaří se jim to optimalizovat pro PC, nebo prostě je tam podobný důvod
        • Jack1947
          Mohli to taky vydat na Konzole a pc az pristi rok, me by to tedy nevadilo. *4*
  • UBI nikdy nezklame :D Mno co, ruším předobjednávku
    • Ronox
      Já jsem náhodou rád a můžu si rovnou pořídit sběratelku AC4, kterou jsem kvůli těm dvoum edicím WD odložil.
    • Corvus
      A proč jako? *12*
      • Mesic pred vydanim nahodne zjisteji, ze to nestihaji? Tomu snad nikdo neveri...
        • prudislav
          tohle neni že nestihaj ale jasnej kalkul - mě bylo vždycky podezdřelý že by nextgen verze W_D a AC4 vyšli ve stejnej den
          • Souhlasim a vadi mi, ze nemaji koule to rict. Misto toho vymysli pohadky.
            • Jack1947
              Oveckam nezbyva nez papat celou tu chutnou vatu okolo. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit