Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu velkou novinkou by byla kooperace, aspoň pro 2, 3, možna 4 lidi v jednom městě. Otevřena trojka tomu jen nahravala. Tohle nema smysl.

    Vydaji zase osekanou verzi s malo oblečenim a učesama, bez psu a koček a ročnich obdobi a vlastně to nejnovějši tam snad bude to tvarovani těla simiku a možna lepši navrhovani budov. Jinak nic. Za to to važně nestoji.. *7*
  • KeanuX
    Zase to debilně gumový oblečení *1*
  • jindra.veliky
    na tyhle serii jsem mel rad jenom to staveni baraku, vybaveni atd. a ty okolni "socialni" blbosti jsou spis opruz....
  • Hlavne at je tam dost mikrotransakci.
  • kubi-wan
    Tak kdyby mi to někdo ukázal a nevěděl bych, že jde o obrázky ze čtvrtýho dílu, myslel bych si, že furt koukám na dvojku...
  • Amylee.Anderson
    Co tak koukám na ty obrázky, tak to neni zas taková změna a ta komixovější stylizace neni ani tolik znát. Ale konečně pujde měnit i různé části těla, doufam, že i výška simíka. Jsem na to zvědavá :)
  • něžná část hráčské populace je jistě nadšena, zbytek snad krom 4% to nezajímá :)

    tedy u prvního The Sims jsem strávil moře času, tehdy to byla převratná novinka, všichni tím žili a mluvili o stejném revolučním konceptu jako bylo první SimCity, ale s roky recyklování stejného obsahu vymizela i ta originalita, kterou první díl nepochybně oplýval
    • Prvni veta je hodne uboha. Obzvlast kdyz sam priznavas ze jsi Sims hral. Vis oni jsou i treba lidi,pro ktere bude Sims 4 prvni Sims hrou v zivote.
      A mimochodem,Sims 2 byla oproti Sims 1 velka revoluce. Trojka uz nic moc.
  • Veskoslav
    Jupí:-D Další pračky na prachy:)
  • who the hell cares?
  • Docela se divím, že zrovna EA se to nerozhodli pojmenovat "The Sims", už bych se tomu ani nedivil.
    • Tak jo, kravinu jsem napsal pořádnou, příště si to po sobě přečtu *15*
      • Náhodou, mě to zase jako kravina nepřišlo - přece dnes je v módě dělat restarty, tak proč ne u "The Sims"? *2*
        • Tilwaen
          Jenomže jak by potom udělali pokračování? *2*
          • kdyz tady dalsi generace konzoli bude 10 let, tak dalsi dil bude hrat asi az dalsi generace, takze proc ne porad jen the sims. Kdzy si vezmu ale ten narust datadisku u s3 oproti s2... tak to vydrzi opravdu dlouho...
            • Tilwaen
              No moment, Simsy vychází i na konzole? *1*

              Ale být Tebou, tak bych to tak nekategorizovala - (nejen) má generace stihla všechny troje Simsy a nevidím důvod, proč bychom nehráli i ty další, bude-li chuť *3* Stejně je polovina těch datadisků a DLC totální zbytečnost (aneb ať žije Hannah Montana a podobné blbosti *15* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit