Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocelot
    Zrovna u týhle hry bych čekal posun v grafice a ono nic...
    • Tak já bych zrovna u téhle hry čekal všechno možné, jen ne posun v grafice.

      Co si budeme povídat, Sims hrajou především slečny a těm alespoň co já mám zkušenost ze svého okolí, jde především o kopu možností co ve hře dělat popř. různou variabilitu chcete-li.

      Zároveň protože to nebývají hardcore hráčky, tak to chtějí hrát na pracovním/školním notebooku, tzn. lepší a tím i náročnější grafika by se tady ani nehodila a to hlavní o co jde je právě ta kopa možností.
      • Tilwaen
        Simsy jsem hrávala a lepší grafiku bych rozhodně ocenila, protože co jiného také? Trojkám chyběla akorát reálnější grafika a optimalizace; prvního se mi, dle všeho, nedostane, ale pokud neudělají lepší optimalizaci než ve trojkách, tak už jim na pětky se*e pes. Osmiminutový loading uložené pozice...
        • Ač jsem The Sims 3 nehrál, tak si myslím, že osmiminutový loading si může dovolit tak 10 let stará sestava. Tzn. tady bude asi problém zřejmě jinde ...
          • Tilwaen
            Přiznám se, že žádné dělo nemám (chudý student *1* ), mám sestavu starou 3,5 roku - ani tehdy to nebyl žádný high end, spíš tak zlatý střed, takže na dnešní poměry to je opravdu staroušek. Nicméně problém s loadingy (ač ne tak markantní) měl i partner na svém dělu.
          • Amylee.Anderson
            Ne, nebude, Sims se opravdu načítá tak dlouho. Ale na druhou stranu, pokud to shodím do lišty a dělam něco jiného, tak se to v pozadí načítá.
            • 8 minut je hodne,ale i na vykonne sestave prvni nacitani trva 1-2 minuty+dalsi 1-2 minuty nahrani loadu. Je to skoro jako navrat do starych casu ZX Spectra a Didaktiku Gama *2*
              A sekani? Ta hra se seka uplne kazdemu. Jen kazdemu jinak
            • Lidi, nenuťte mě si to sehnat a zkusit si to, já to klidně udělám, i když nelegálně, ale prostě nevěřím, že na dnešní průměrné sestavě (jímž jsem majitelem) se může hra jako The Sims 3 loadovat 8 minut , ba ani 4 minuty *1* *1*
      • Amylee.Anderson
        Asi máš pravdu, ale jak tak koukam na obrázky z tohodle, tak mi přijde, že se to jen málo liší od trojky. Myslim, že pak ve hře to bude znát víc, ale docela mi vadí, že to neni o moc jiný.
        • A tak samozřejmě, já jsem technologickej fanda, takže mám taky rád, když každá hra vypadá líp a líp, ale zrovna tady si myslím, že 90% lidí co to hraje daleko spíš ocení víc druhů lampiček než detailnější polygony na modelu. Jestli to tak skutečně je, to je už věc druhá, ale já to tak vidím.
          • Mas urcite castecne pravdu, problem je, ze po vydani Sims4 bude pocet lampicek a stolecku oproti soucasne plne updatovane Sims3 tak tretinovy kdyz dobre.
      • neboli zaplácnout si pracovní/školní notebook 50 gigabajty stahovatelných účesů *1*
      • Moje zena tam treba pouze stavi nove a nove domky a kdyby vypadal ten domek lepe tak by to urcite ocenila. Kdo nema komp, tak muze vzdy hrat na low detaily ale omezovat tim i ty, co maji normalni komp je blbost. Zvlast u hry, ktera je PC only, takze neni omezena (ne)vykonem konzoli.
        • Ale podle me domy a textury vubec vypadaji ve trojce mnohem lepe nez ve dvojce. Jen ti simici se jim nepovedli. Vypadaji tak nejak divne misto mimiky maji skleby. Pokud jde o tohle ,tak zlata dvojka.
    • Psychotic
      Pořád ta grafika...
      • Tak ale to je jediny duvod pro dalsi dil. Jinak jsou soucasni Sims uz dost promakani. Nemluve o tom, ze kdo ma vsech 20 datadisku, tak je bude muset zahodit a zacit od nuly s oholenou verzi, ktera bude mit tretinu funkci nez ta soucasna se vsemi dodatky. Co jineho ho k tomu ma donutit nez lepsi grafika, ktera je prece jen uz dost zastarala a jeste v kombinaci s minutovym loadovani i na SSD disku a osmijadru.
        • cyberpunk21
          Zaujimave ze takato vec je problem u Sims ale u takeho BF3 ked pride BF4 kde vlastne clovek dostane len oholenu verziu hry a bude si musiet dokupit vsetky tie DLC to uz problem nieje...
          • I jako obcasny hrac Sims s nim musim souhlasit. Sims je prece jen neco jineho nez jine hry a pocet datadisku a minidatadisku dosahuje takoveho poctu,ze pokud si to chce fanda hry vse poridit dostane se na castku hodne pres 10 tisic.
            Je to uplne absurdni.
            • Amylee.Anderson
              Na xzone by všechno vyšlo na 12 745,-. Nepochopíš :-)
          • Tak ale datace na BFC nestoji tolik, co plna hra. :)
  • to vypadá na pořádný orgie na tom gauči *1*
    • kickasl
      to vypada na zajimavou novinku :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit