Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě demo popravdě moc nebavilo. Je pravda, že je to údajně starý build, takže spoustu chyb asi už opravili, ale třeba možnost sledovat jenom jeden quest mi přišla celkem otravná. Moc se mi nelíbil ani dabing postav (ti gnomové nebo trpaslíci nebo co jsou zač mi prostě nezní dobře). Ale jsem přesvědčený o tom, že se to v Americe bude prodávat naprosto skvěle (Fable, Xbox...). Já osobně ještě nevím, jestli zruším nebo nezruším předobjednávku, asi počkám na recenze PC verze a podle toho uvidím, ale minimálně svět mi připadá celkem zajímavý a soubojový systém funguje.
    • A zapomněl jsem, že vůbec nechápu systém rozhovorů: proč kombinují systém z ME (conversation wheel) s normálním konverzačním systémem? A proč musím rolovat, abych se dostal k ještě neprobraným tématům? Možná už to opravili, ale tohle mě tak strašně otravovalo...
  • No, tak mě pro změnu demo uchvátilo. Dříve jsem si myslel jaká to bude kravina ale teď mě demo přesvědčilo o opaku. Krásná malovaná grafika, která na mě působí mnohem umělečtějším dojmem než třeba depresivní grafika ve TES V : Skyrim (to ale neznamená že b y grafika ve Skyrimu byla špatná). Souboje se mě líbí moc ( suprová je kombinace meče a magické hole). O příběhu moc nevim jelikož nejsem zkušený angličtinář a proto mě bude mrzet absence češtiny v plné verzi. Doufám že někdo udělá fanouškovskou. No já vám nevím ale po tom všem se na tohle těším víc než na MAX PAYNE 3 a GTA V. Pro mě překvapení roku 2012. 9/10
    • Generalmagor
      No, jde vidět, že přímo miluješ RPG hry, protože jinak bys nevyslovil to, co jsi vyslovil :D. MX3 a GTA V jsou horší než tohle? To mi nejde do hlavy i přesto, že mě tahle hra taky vcelku zaujala.
      • GTA V a KoA je něco úplně jiného to nemůžeš srovnávat. Jen prostě říkám že se na tohle těším o trochu víc než na GTA V .
        Navíc radši ať to doladěj než aby to byla zmršená konverze.
        Jinak RPG mám opravdu rád kromě těch japonských:
        Zaklínač 1 a 2
        Skyrim,Mass Effect 1
        Fallout 3
        Dragon Age: Prameny a Procitnutí (2 je sr***a)
        Deus Ex: Human Revolution ( někdo to nepovažuje za RPG, podle vkusu)
        Mount & Blade
        Toť vše
  • Zajimave. ze tohle na Steam daji, ale ME3 ne. Ale chapu, tohle asi nebude takova pecka, co by donutila lidi si do PC nacpat Origin. No mne nedonuti ani tak.
    • EA ma problem se steamem u online her, kde chce budovat fanouskovskou komunitu pres castou aktualizaci obsahu a chce s nimi byt spojena primo. Valve tohle u Steamu nechce dovolit a vyzaduje aby byl Steam prostrednikem.
    • Je to logický krok. EA ví, že jejich Origin není nejoblíbenější a KoA není rozhodně hra, kůli které by si ji lidi oblíbili, jak píšeš. Naopak velká značka jakou je Mass Effect takovouhle nutnost ustojí, i když ne bezešrámů ale EA to za to stojí. Bioware z toho ale musí být méně šťastní.
      • Na steamu není jako vydavatel EA, ale někdo jiný. Možná je to tím, že vývojář pro EA pracuje jenom jako partner, ale např. Bioware je přímo součást struktury EA.
  • Mayuri12
    Demo nic moc kromě celé řady bugů a nedodělků také nic moc qesty. A samotnej fantasy svět taky nic moc nesimpatický postavy nezajímaví nepřátelé svět ve stylu támhle stojí pět vlků a o kus dál tři bandyti. Všechno prostě působý hrozně ploše a divně. Bojovej systém celkem ujde ale hrál jsem to hlavně kvůli odemčení zbroje do ME 3. Nečekal jsem že to bude dobrý jako Zaklínač, Dragon age nebo skyrim ale todle mě zklamalo.
    • ježisi dislektik autista a tolik chyb sem v životě neviděl bože stáhni si plugin do firefoxu na pravopis mělo by ti to aspoň trochu pomoct
    • Souhlasím, mám podobné dojmy.
    • Chlape, místo dema bych Ti doporučil pravidla českého pravopisu. Tolik chyb v jednom odstavci ...
      • Malleth
        Myluju lidi co na dyskuzích, rejpou do pravopysu....
        • MrSanta
          No ale v tomhle případě je to fakt už extrém. I já tam najdu dosti nedostatků a to s pravopisem taky nejsem velký kamarád.
          • Malleth
            Spelling's for pussies
            • Misspellings for idiots
  • Chtěl bych se zeptat, nevíte někdo z vás jestli funguje na tuhle hru xboxový ovladač na počítači ?
    • Ringwraith
      Ano. Osobně jsem to odzkoušel.

      Vždyť je to konzolovka, není logickej důvod aby nefungoval.
      • Bohuzel napriklad u PC verze Mass Effectu take neexistuje logicky duvod nefunkcnosti xbox controlleru, ale presto nefunguje. A u trojky pravdepodobne take fungovat nebude.
        • Tak u Mass Effectu to moc neřešim, protože tam mi klávesnice s myší vyhovuje, ale na jiné RPG já většinou šáhnu po ovladači.
          • No me ne ze by nevyhovovala, ale posledni dobou davam prednost ovladaci i pro akcni hry (predevsim TPS). Prijde mi, ze nove hry jsou na to lepe prizpusobene a spousta prvku ve hre se ukazi v pravem svetle az prave pri pouziti ovladace (napriklad u Bioshocku nebo Dead Space, kde neni kvuli skvele musce s mysi nutne temer vubec pouzivat specialni schopnosti).
            • To u akčních her já nedám myš z ruky. :D Vyjímka je pouze L.A. Noire.
          • ale u RPG já většinou šáhnu po ovladači.

            Jaký RPG to hraješ? Dragon Age :D?
            • I tak tomu můžeme říkat. :D
            • aha, tuhle "novou školu" :(
            • Dragon Age jsem hrál na klávesnici ! :D Ale napříkal Zaklínač 2, Bastion, Skyrim se mi hrál na ovladači velice dobře.
      • Dobře, díky.
  • Anal.S
    Hra má určitě potenciál, hlavně na konzolích. Ale na PC je to dost neodladěné. Vidím že hodně lidí včetně mě má problém s černou obrazovkou (musím mít vyplej post-processing).
    Ovládání je typicky špatně přeportované.
    -> špatné ovládání inventáře, nevhodně volené klávesy... někde potvrdíte enterem, někde spacebarem, někde E...
    -> dost špatná kamera, nejde nijak oddálit, v některých místech se naprosto nelogicky přepíná na "cinematický" vzdálený pohled na scénu
    -> prokousávat se rozhovory je spíš nepříjemnost než odměna
    -> buď jsem na to nepříšel, nebo ve hře není možnost nastavit si zbraně do rychlých slotů, takže si musíte vystačit s kombinací 2 zbraní, nebo přepínat neustále do menu
    • Malleth
      Hra bohužel není odladěná ani na konzolích (alespoň demo ne).
      Inventář je opravdu debilní
  • Zajímavé, podle příspěvků do diskuze se ta hra moc nelíbí. Já o té hře nevěděl zhola nic, ale demo mě okouzlilo a pravděpodobně i přesvědčilo ke koupi. Mě jako fanouška RPG nabídne vše co potřebuji. Myslím, že každý, komu se líbil Zaklínač, tak ta hra musí sednout. Jediný nedostatek je zjevná konzolovost, kupodivu mi to po tom, co jsem hře dal šanci, ani nevadilo.
    • MrSanta
      Ale ona se hra celkem líbí. Jenom většinou bývají v diskuzích vidět ti nespokojení. Když se někomu hra líbí, tak mu to stačí napsat jednou, dvakrát a pak už jenom hraje. Nespokojení to spíš omílají stále dokola a někteří mají potřebu vysvětlovat jak jsou všichni ti, které ta hra baví, idi*ti, děcka, hlupáci a vůbec svoloč amerikanskaja.
      • souhlasim +1
    • Mas pravo na svuj nazor a pokud te demo oslovilo,tak si hru nejspis uzijes.
      Me demo odradilo a to jak grafikou,tak hodne konzolovitou hratelnosti,coz mi jako PC hraci zkratka vadi.

      Zminujes zaklinace,ale neprijde mi teda,ze by Witcher a tohle mely moc spolecneho, snad vyjma urciteho omezeneho prostoru a caste koridorovitosti.

      p.s. Uz aby tady byl Risen 2, to bude pro mne to prave 3rd person RPG.
      • Tak na druhý Risen se taky těším, jednička byla špičková záležitost. Zaklínač je samozřejmě hra jinýho formátu, stojí za ním mnohem silnější a zajímavější příběh než může KoA mít. Jak říkáš, ty hry mě spojuje korodorovitost ale i konzolovitost. Je třeba přiznat, že i Zaklínač 2 postihl lehce konzolový trend současnosti, když tvůrci původní pc verzi připravili na budoucí xboxový port. Je to znát z menu, inventáře a ovládání. V KoA je to mnohem znatelnější to ano, ale z nějakého důvodu mi to neznepříjemňovalo zážitek. Grafika je slabší, ale na tu já tolik nedám.
        • No zrovna koridorovitost bych jeste u Amaluru nehodnotil. Ma to mit otevreny svet a ja osobne predpokladam, ze pujde o podobne 'otevreny' svet jako ma prave Risen, nebo treba Far Cry 2, tj. otevreny svet ano, ale ne zpusobem 'kam se otocim, tam muzu jit'. Takhle to preci nefunguje ani ve skutecnem svete. Kamkoli se take nemuzes dostat (alespon ne bez specialniho nacini).
      • "tak hodne konzolovitou hratelnosti,coz mi jako PC hraci zkratka vadi" a co hrajes poslednich pet let? Vzdyt prakticky vsechny hry jsou dnes konzolovite.

        Na Risen 2 se, ocekavam, sesype podobna kritika, protoze graficka stranka se vyrazne zmenila od dob Gothic 3/Risen 1, je vice 'komixova' jak tu lide s oblibou rikaji. I hratelnosti hra vice 'zkonzolovati'. No, bude zajimave to sledovat a predevsim kolikrat v tech kritikach se bude srovnavat se Skyrim - titulem, ktery dokazal obelstit i ty nejzatvrzelejsi PC hrace a uspet u nich i se svou vyraznou konzolovitosti (skrytou za 'fotorealisticky' graficky kabatek). *4*
  • Black_Hand
    blby ovladani (jak boj, tak inventar), blba kamera, grafika nejenze je technicky na urovni WoW, co vic, nema ve vetsine pripadu nijak vabnou stylizaci, az na par mist, questy jsou dost MMORPGckove...tot spatne veci.

    ted ty dobre: rpg system vypada prijemne mohutne, vypada to, ze je k dispozici hodne ruznych taktickych moznosti, lore vypada hodne propracovane (proc asi? :).

    EDIT: abych nezapomel - zvuky neskutecne casto vypadavaly.
    • Ta kamera je mnohem horsi nez ve WoW.
      • Black_Hand
        mozna jsem se blbe vyjadril. nevztahoval jsem kameru k WoW.
  • Black screen:
    je to u všech animaček (kromě toho prvního) a hra se nedá taktéž hrát :)
    jestli ho máte, vypněte post procesing ;)
  • God-of-War
    právě sem dohrál demo na ps3 a sem fakt překvapen:) bude to gute hra a navíc se mi odemklo pár věcí do mass effectu 3 *5* nekupte to...hodně se mi tam líbí stealt kills
    • si myslim, že pro to ps3 to bude dobrý akční RPG až až :)
      • Malleth
        Ty si asi nehrál Demons Souls co? To vyšlo jen na ps3 a Amalur tomu nesahá ani po kotníky
        • God-of-War
          Demons a Dark Souls nejvíc uber rpg napříč platformama
          • Malleth
            Moje řeč *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit