Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem demo a to mi bohatě stačilo. Hra celkově není špatná( pro věkovou skupinu 12-15 let), ale pro mě je to stále trochu málo. Grafika je hnusná, vše je nalinkované, nejde tam dělat vůbec nic, jen klikat a porážet ultra slabý nepřátele. Tohle je stejná blbost jako například Hunted což byla hovadina století. Když už nějaký akční RPG tak už něco pořádnýho a nedělat si ostudu tímhle, ale chápu, hra může být dobrá pro nenáročné hráče, kteří od hry nevyžadujou nic speciálního. Kdybych to měl zhodnotit tak za mě 3/10, totální propadák. tato hra si nezaslouží ani bazar. *11* *10*
    • Jo je to kejda všech kejd, stáhnul jsem demo, zhnusil jsem se stylizací i hratelností a zase odinstaloval. Ten kdo to nevidí, tak toho mi je upřímně líto. Tak jestli nás chtěli seznámit s novou IP od EA, tak se jim to naprosto povedlo *1*
      • MrSanta
        Koho ti je upřímně líto? Těch lidí, které demo bavilo a plánují se dále bavit i u plné hry?
    • Ringwraith
      Hmm, ty máš ale ostrý nároky. Holt někdo si za rok zahraje jen pár her, když musí mít všechno tak super.

      Hunted bylo super, když jsi přijal, že to byla lineární akce. A mě si získala hlavně skvělou hlavní dvojicí.
      • Hergot až na to, že tady přitrubuješ jednomu "člověku" musím říct, že máš podobnej náhled na věc.
        • Ringwraith
          Tak pro mě taky KoA není zázrak. Viděl bych to tak max. na průměrný osmičky v recenzích.

          Ale Okurka tím "totální propadák" prostě hodně přestřelil.
  • Ta hodinka s demem byla utrpení. Přetrpěl jsem to jen s vědomím, že dostanu věci do ME3.
    • Uz jen spustenim dema se nam na ucet hodil nejaky armor do Mass Effectu 3, kdyz tuhle hruzu dohrajes, tak dostanes jeste neco dalsiho?
      Doufam ze ne,protoze stacilo mi vylezt z uvodni veze, vic uz bych z tehle dobroty ochutnat nechtel.
      • Mayuri12
        Nevím cos dostal při spuštění dema já to hrál asi hodinu potom demo (nějáký úkoly jsem ani nedodělal) skončilo a bylo mi řečeno že jsem si do ME 3 odemčel novou zbraň a zbroj.
    • Nedostáváš to už při přihlášení? Nebo se to musí hrát do konce? *8*
  • technická... když si odemnku věci do ME3 nas steamu, dostanuje pak v ME3 který poběží na Originu?
    • Prijde mi, ze podobne jako driv se to vaze na EA account, kterym se hlasis ve hre.
  • Preed
    No akurat som to dohral,nehovoriac o zabugovanosti toho dema,hra je to celkom priemerna,klasika - rogue/mage/warrior a cely slavny class progression je ked clovek pcha body tam aj tam tak moze byt rogue/warrior rogue/mage atd,ten bojovkovy bojovy system je celkom dobry ale aj tak clovek len klika,ale co mi na tom vadi najviac je ta graficka stylizacia,generickejsiu grafiku snad uz ani nemohli spravit,keby mi niekto povedal,ze hram nejaku random mmo kopiu wowka tak mu to uverim okamzite.
  • Taky mám spíše negativní dojmy... Taky vám to intro připadalo tak podobný intru Lotra?
    A úplně úplně nejlepší jsou záporňáci jež sedí na trůnu kolem nikde nikdo a oni se ďábelsky smějou *1*
    • Malleth
      To jo *1*
      Toho záporáka by snad nešlo udělat míň originálního
  • hitokage
    Na PC (AMD + ATI) jsem měl s grafikou potíže, na PS3 všechno v pohodě, až na nízkou kvalitu textur. Hra je šitá na gamepad, ale ani s klavesnicí jsem nemusel nijak bojovat. Celkem mi to připomělo Divinity 2. Vedle KoA je ve vývoji ještě MMO ze stejného světa, něco (moje křišťálová koule) mi říká, že právě proto ta hra vypadá jako WoW.
    • stačilo vypnout post-processing u pc verze a jelo to..
    • Ringwraith
      Taky jsem si říkal s tím gamepadem.

      Hrál jsem na PC s X360 padem a hrálo se to dobře. Ale s klávesnicí to šlo taky dobře.

      I když osobně už preferuju gamepad, kde můžu.
  • Fakt nechápu, na čem jste to hráli, že hlásíte takové bugy :D mně to jelo naprosto v pohodě, nic ne nevypínalo ani nerozmazávalo, možná byste si měli překonfigurovat počítač :) Jediný problém je trochu s kamerou, ale ten snad v plné hře nebude. Pro mě jasná volba dokonce i před ME3.
    • PC nám v naprostém pořádku to vím, ale demo zabugované prostě je. Jen si zkus z plížení začít někoho mlátit mečem. Hře asi 2s trvá než ti k oné akci dodá nějaké zvuky. Když jsem odpaloval ty malý dřeváky ohnivým kouzlem, tak se mi občas roztáhly do koberce 5x5m. Hlasitost je otřesně vyvážená a post-procesing na ATI kartách nesmíš zapnout. Na začátku jak si povídáš se svým "stvořitelem", neměl půl rozhovoru hlavu. atd. atd.
      • S mojí NVIDI žádné problémy, ani s plížením ani s ničím jiným. Přijde mi fakt ubohé, kritizovat demo, které je skoro 6 měsíců staré, když všechno už je určitě spraveno :)
        • Prijde mi opravdu ubohe vydat 6 mesicu stare demo k prezentaci finalni hry.......
          • kidnap
            Přesně tak. Pokud se ještě k tomu najdou lidi, kteří tohle chování vývojářů tolerují a dokonce obhajují, tak se nic nepohne. Jestli vydali 6 měsíců starou verzi (někdo psal zas že 5), tak to nemají v hlavě v pořádku. Pokud tu nějací fanboys obhajují hru za každou cenu a používají starý build jako vyýmluvu, tak je taky nechápu.
            • MrSanta
              Představí grafiku, systém boje, vidíš jak fungují rozhovory, jak vypadá mapa, jak se pohybubeš ve hře. Prostě to vydali na ukázku, aby si člověk zhruba představil jak se hra hraje.
              Když demo nevyjde, je zle. Když demo vyjde, je zle taky. Když vyjde demo po vydání hry (aby tak byl aktuální build) je zle tuplem.
              Velká většina problémů je už dávno vyřešena a dost lidí žádné větší problémy nemělo. Mě akorát hra semo tamo při začátku boje zamrzla na 1 - 3 vteřiny a to bylo všechno. Tento problém už je vyřešen, stejně je vyřešen problém u ATI karet. V plné verzi je možno překonfigurovat si klávesy zcela podle libosti. Na scalingu UI se pracuje.
              Nechápeš, že fanboys podle tebe používají starý build jako výmluvu. Že technické chyby starého buildu používají nespokojenci k hodnocení celé hry, v níž tyto problémy nejsou chápeš?
              Ti tvoji fanboys akorát napíšou, že v současnosti je už situace jiná. Chyby v demu nepopírají. Kde je problém?
      • Na žádné bugy kromě post-processingu jsem nenarazil. Každopádně pokusit se dneska za cenu 999 a výš zaujmout a komerčně uspět TÍMHLE??? :D V době Fable: The Lost Chapters, tedy kolem roku 2005, by to snad ještě šlo, ale dneska? 499 maximálně, když budu v dobrém rozmaru, 249 optimálně. Je mi líto, chtěl jsem mít Alamur rád.
  • Ringwraith
    Jo, je to jasný.

    Hra nemá ultra drsnou super rádoby-realistickou desaturovanou přesvícenou grafiku a už je oheň na střeše.
    • Malleth
      Mě nevadí stylyzovaná grafika. Třeba Warcraft má super design i práci s barvama. Ale amalur nemá ani jedno. Designy postav sou přibližně na úrovni The Old Republic a lokace taky vapadaj dost genericky.
    • Každýmu sedí něco jinýho, mě se tenhle pastelkově barevnej styl prostě nelíbí...
  • To je jednoduchy, BF3 stavi a ME3 bude stavět na multiplayeru a Steam ma prilis omezujci podminky, z kterych nechce ustoupit. Proto na steamu nejsou, kdezto na originu a distribucnich kanalech ano.
    • No tak aby bylo jasno, na Steamu nebudou, protože nechce EA. S tím nemá vůbec MP co dělat. Holt mají DICE a Bioware víc v hrsti. To je celý.
      • Ano, je to proto, ze ea nechce pristoupit na omezujici podminky steamu.
    • A jak podle tebe omezuje Steam multiplayer?
      • Steam neomezuje multiplayer, ale online funkce her, pac chce byt prostrednikem sireni vsech aktualizaci, doplnku a podobne a nepusti k sobe hru, kdy by sla komunikace mezi hrou a hernim serverem primo.
  • Proč je KoA i na Steamu a ne jen Originu? Není to snad jasné? KoA je narozdíl od ME3 nová IP a musí se dostat pokud možno mezi co největší počet lidí. Mystery solved.
    • MrSanta
      Jestli to nebude taky tím, že KoA:R je distribuován v rámci programu EA Partner a ME3 dělá vlastní EA studio. Holt si asi v 38 Studios / Big Huge Games mohli vybrat. Nevím jaké mají ty distribuční dohody. Nebo je to prostě jenom o oblíbenosti ME3 a snaze EA získat lidi pro Origin. Jako to svého času udělalo Valve s H-L 2.
    • Co znamená "KoA je narozdíl od ME3 nová IP a musí se dostat pokud možno mezi co největší počet lidí"??? Jak to mám chápat? Co znamená "IP"?
      • Ringwraith
        Intellectual Property.

        V tomto případě to znamená, že je to zcelá nová herní série a tak se s ní musí seznámit co nejvíce lidí. A na to je Steam skvělej.

        MAss Effect je už zavedená série, takže ji mohou nechat na Originu a počítat s tím, že hráči tam za ní přijdou.
        • RavenHolm
          Přesně tak.
    • Nebo jne ke KoA neplanuji vlastni prodej DLC v bioware shopu?
    • + je to ciste singleplayerova hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit