Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Mě se ta hra prostě nelíbí. Grafika je strašná a to jak technicky, tak stylem je to prakticky nepovedenej klon Wovka s více polygonama.
    Framerate i na PS3 strašně kolísal.
    Souboje byly alespoň v demu monotóní a trochu brainless.
    Inventář je skoro stejnej jak ve Fable a to není dobře.

    Krom toho sem nikdy nehrál tak zabugovaný demo. Z ničeho nic se mi vypínala hudba, nebo zvuky, nebo sem tam zmizel velkej kus textury. Párkrát se tam i rozplyznul model mrtvýho nepřítele na zhluk polygonů, kterej zabral tak půku obrazovky.
    • Jo ty jsi to hrál na PS3. To vysvětluje mnohé. Podle mého známého, který měl možnost hrát jak na PS3 tak na PC je PC verze o dost hezčí.
      • Malleth
        Možná má PC verze větší rozlišení textur či nějeký post process effekty navíc a na našláplým stroji i stabilnější framerate, ale výtvarná stránka se tim nezlepší.
        • ohledně toho framerate.... ne že by se to sekalo, ale občas se to třeba na sekundu sekne... a to mám dělo, takže to bude spíš někde ve hře...
        • Tak postprocess efekty to má, ale jak to vypadá ti neřeknu, protože abych neměl jen černou obrazovku tak jsem je musel vypnout *15*. Ale jinak fakt takovej mix... spíš se těším na open betu Path of Exile *1*.
          • Malleth
            Path of Exile? O tom sem neslyšel...vygooglim.
            Já se těšim na Guild Wars 2 a WildStar
    • A vzhledem k tomu, že dema jso uvydávána především z důvodu přesvědčení hráčů ke koupi finálního produktu, je to vážně děs...
      • Malleth
        Mě to demo rozhodně přesvědčilo *1*
        Nevidim jedenej důvod proč to kupovat.
        Asi bych u toho nevydržel ani kdybych to měl zadarmo.
        • Ale u Wowka vydrzis i kdyz musis mesicne platit za nic? Parada.
          • Malleth
            Wowko taky nehraju *3*
    • Demo je postavene na nejakych pet mesicu starem buildu, plna verze bude odladena (no, minimalne odladenejsi).
      • To je zas nějaký nový druh výmluvy? Tuhle začínám slýchat už dost často.
      • V to doufám, protože se mi KoA moc líbí, ale ty bugy v demu byly hodně vidět.
        • Je to fakt. Hlavne nemoznost zapnout post-processing na Ati kartach a upravovat jas ve hre. Zvuk byl take na nic, ale hlavne byl spatne vyvazeny - rozhovory nebylo vubec slyset a efekty rvaly jako blazen. To sice v menu jakz takz slo vyladit, ale mit rozhovory na plno a efekty na jedne desetine plus k tomu na 80 procent nastavenou hlasitost na repracich neni idealni.
  • trolo
    Skusil som to demo a hnus. Koridor. Styl gothic 4/ dragon age 2. grafika nic moc... ten uzasny bojovy system je klik klik klik. Nemoznost zabit npc - treba aktivovat hardcore mod... co to lol je? jaky hardcore mode. purchase quest atd....

    strasne
    mix wow, g4 + DA2.... ble *11*
    • Cosi
      Sorry
  • Ringwraith
    Hmm, demo jsem hrál, nebylo to špatný.

    Jenom doufám, že zvýší vykreslovací vzdálenost, jelikož to vyskakování fakt bilo to očí.
  • Cosi
    Tak demo jsem dohrál jen kvůli tý pušce kterou dostanu do Mass Effect 3, jinak z toho mám stejný pocity jako z Gothic 4.
    • Jsem zvědav jak ty předměty vyřeší.Jestli to bude jako v ME2/DA kde pak hráč měl hnedka super vybavení.
      • MrSanta
        Hned při oznámení pravili, že předměty budou užitečné pouze na začátku hry a během hraní získáte lepší výbavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit