Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Když si v Dead Space vypneš zvuk tak se to dá s prstem v nose, takhle jsem to dojel já, jinak bych to nedal.
  • Asharak
    Tak mít prostředky je dost důležitý fakt. TO že prostě nemáš cash ale hru chceš hrát se stane, tak si ji holt koupíš později.
    Jinak na mě vždycky zabíraly dema a trialy, po kterých jsem ten originál snad pokaždé koupil :D pomalu začínám přemýšlet jestli nejsou jen u těch her, co za hraní stojí, a ty nudné to radši ani nemají, protože by už tak zastrašily kupujícího.
    Ale už mám pomalu taky PC bez ilegalnich her, rozhodně bych si s nimi dlouho vystačil :) kort když existují skvělé F2P tituly.
  • vonTossis
    Hrál, ale taky jen chvíli. A zrovna u této hry mě to mrzí vůbec nejvíc. Vím o té hře úplně vše a přesto jsem ji nemohl hrát déle než několik desítek minut. *13*
  • jenze lidi to jeste nedohrali a uz tomu davaj klidne 10/10.
    IGN to narozdil od nich dohralo, takze asi muzou lepe posoudit jestli hra po par hodinach neztrati kouzlo, jestli je to tak jak IGN tvrdi, ze 20 hodin delas furt to samy a ze po 5 hodinach ta hra ztrati kouzlo, pak jejich hodnoceni naprosto chapu.
  • Včera jsem viděl záběry i z toho DLC Nostromo. V těch šachtách to je masakr a super je, že si můžeš i vybrat postavu.
  • Asharak
    Nezapomeňte na první F.E.A.R. *4* ten jsem prošel jen díky tomu že kámoš většinou přešel ty horror části *1*
  • C-BEAM
    s podporou Oculusu to vyzerá nádejne, hra je vraj pomerne prístupná v tomto smere a možno sa dočkáme aj neoficiálneho OR patchu, takže som fakt zvedavý. Ja si jednoducho potrebujem vyskúšať ako sa cítil Dallas v tmavej ventilačnej šachte s mimozemskou formou života vynárajúcou sa z tmy v odleskoch svetla plameňometu.
  • MrSanta
    Já jsme podobnej strašpytel, ale zrovna System Shock 2 jsem hrál mnohokrát a je to moje nej hra vůbec. Nevím jak je na tom kolega, mě hlavně s*rou lekačky. A ty v System Shocku moc nesjou. Tam je to hezké napětí z prostředí, zvuků kolem a strach z toho, jestli zvládnu umlátit dalšího potvoráka dřív než on mě. To já můžu.
    Alien: Isolation si asi prohlídnu jenom na YT. Plenky pro dospělé jsou drahé *1*
  • MrSanta
    Já to mám stejné. Jakmile jsem na YT viděl první kroky hrdinky na Sevastopolu, tak jsem opět silně zatoužil po novém System Shocku či kvalitním remaku prvních dvou dílů. Citadel Station nebo Von Braun/UNN Rickenbacker v takovéhle grafice. Jaj, to by byla lahůdka. Škoda, že to nejspíš zůstane jenom v oblasti snů.
  • Lehce nadprůměrné hodnocení to dostalo jen u IGNorant, kteří si to spletli s cod a bylo to pro ně moc dlouhý a těžký, a u Gamestopu (škoda slov). Jinak zatím metascore solidních 8/10, hodně devítek (např. PC Gamer 93%) a na českém eurogameru a zingu 9/10.
  • Ve všemožných zahraničních recenzích to právě dostává +- průměrné hodnocení, no uvidíme...
  • Hanzales
    Jo pavouci např.mi taky přivodili pár infarktových situací :) Mimochodem když jsem chvíli tak ten Isolation hrál, hned jsem hrubě zatoužil po System Shocku ve stejném kabátě a s podobnými mechanikami. To by bylo žůžo taky jako prase kdyby se dalšího System Shocku chytlo právě třeba tohle studio. (nemyslím vydavatele).
  • na Sectore to dostalo 9/10 a ludia v diskusii co to hraju su vcelku dost nadseni, tak som zvedavy.Zrejme je to to, co sme chceli.
  • Inquisitor
    Dead Space je skvělý filmový zážitek, o to se rozhodně nepřiprav. Ono stejně většinu lekaček už člověk po nějaké době čeká, i když umí i překvapit :).
  • hehe, taky System Shock 2 si potom nemohol hrat ani nahodou.
  • Přesně proto jsem si pořídil pořádný, těžký závěsy, který nepropustí ani špetku světla, projektor a domácí kino. Nemusím čekat na příchod tmy a imerze je neskutečná.
  • vonTossis
    Mám koupenou Amnesii, Dead Space 1, Dead Space 2, Outlast atd., protože vždycky doufám, že už to zlomím. Ne nezlomím. Nejdéle jsem vydržel u DS1 - asi 15 minut. Možná mi zase přeskočí v hlavě a koupím i tohoto Aliena, abych si ho pak mohl skvěle nezahrát a neužít. *1*
  • Metro mi nepřijde vůbec strašidelný :) ale třeba takovej Outlast se přiznám sem nedokázal dohrát :D a absence jakýhokoliv bránění z tvojí strany mi tam docela vadí, můžeš se jen schovávat a to je takový nic moc.
  • vonTossis
    Tak rád bych si to zahrál a užil, ale prostě nemůžu. Jakákoliv opravdu hororová hra mi vyžene tep tak na 200 a já to po chvíli musím vypnout, protože se bojím podívat za další roh. A u filmů to mám přesně naopak. Už mě několik let nedokázal žádný film ani trochu vystrašit. Je to prostě na ho*no. Tak rád bych si takové hry pořádně zahrál. Zvládnul jsem Metro, i když jsem si musel dávat pořádné pauzy a některá místa hrát po jednotlivých sejvech, zvládnul jsem Bioshock, kde to bylo podobné, ale tyhle hry prostě nezvládnu. *4*
  • species
    Tez se pridam k ovacim, to ze nemas na PC nic ilegalniho se jen tezko veri, smekam :o

    Ja mam piratsvi velice rad na druhou stranu, jednak zastavam nazor ze notoricti stahovaci(jak hudby, filmu nebo her) by si stejne original nekoupili, takhle se alespon zveda povedomi o produktu.

    Ja to vetsinou delam tak ze si hru stahnu a dam ji par hodin, kdyz me bavi tak koupim, kdyz ne tak smazu.

    Hry kupuju abych podporil vyvojare, vetsinu svych originalek si stejne crackuju pac DRM :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit