Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Možná je třeba dodat že se mé PC primárně změnilo v závodní centrum a ty simulátory sežerou nejvíce času, takže na další hry zbývá méně prostoru a vystačím si jednou za čas s nějakou větší pořádnou hrou. Na fotky mám Gimp, a prográmky jako SSDTweaker, UltimateDefrag, Fraps atp. mám vždy taky koupené. Prostě jak něco aktivně využívám, zaplatím :) Minimálně je to fajn pocit mít to všechno legal a mít i klid na duši a nemuset se cítit ohroženě, že mi nějaký Origin projede co mám v PC nainstalováno. Programy a hry no :)
  • Odulin
    "S čistým svědomím můžu říct, že na PC nemám ilegal absolutzně nic."...tak to klobouk dolů, vážně. *8*
  • Hanzales
    Tak aspoň reakce místo nesouhlasu :) Tady je to asi fakt od pohledu každého jedince. Chápu že jsem v naprosté menšině takových lidí a pak se to sejde s nepochopením. Osobně třeba pirátství taky nemám rád. Jednak si dost vážím práce ostatních a hodnot jako takových vůbec a také trochu pěním např. když jedu závod v Assetto Corsa a v MP si to sviští nějaký 3DMGAME a není mu to ani blbý :)
    Nicméně výše popsané se mi třeba nestalo. Jsou jen dva případy. Buď je hra dobrá a stojí za to ji dohrát minimálně 1-2x. Tam ji pak chce mít člověk origo i kvůli pohodlí, achievementům, MP atd. A nebo je to kravina, odfláklé, či to nesedne a pak to jde z disku, někdy ještě ten samý den. Extrém je, když hru dohraju, ale koupím ji až po výplatě a úplný extrém byl snad jednou, kdy jsem si dohranou hru dokoupil až když byla po pár měsících ve slevě. Ale opět jen jako rest. S čistým svědomím můžu říct, že na PC nemám ilegal absolutzně nic. (MP3 a filmy nesdílím, ani nestahuji přes torrent). A to použití warezu se taky samozřejmě neděje s každou hrou a většinou stačí počkat na recenze, ohlasy, případně je to zavedená a oblíbená kvalitní herní série a člověk zhruba ví, co čekat.
  • Odulin
    Včera před půlnocí jsem dal zkusmo první hoďku a něco. Pěkně tma, sluchátka...to byla Atmosféra. Naprosto bez debat je skvělej zvuk a hudba, čili jedny z nejdůležitějších prvků pro vtáhnutí do hry. Grafika mě taky celkem ohromila a i to jak v pohodě to běží. Dál ten 80kovej filmovej efekt, který mi fakt připomínal doby, když jako klučík koukal na Vetřelce na Betě. So far so good. Nevýhoda je, že musím čekat na večír na další seanci.
  • Asharak
    Špatné je na tom akorát to, že si pár lidí uvědomí, že už to mají, že to nechtějí stahovat a instalovat podruhé a takové srajdy a pak si to nekoupí. U mě to taky někdy tak funguje (zlatá trial verze např. u blizzardu, tam to takhle nejde :D), ale po pár měsících, pokud to fakt stálo za to, to mám stejně koupené :3
  • Hanzales
    Tož aco jako? Notoričtí stahovači prostě nepochopí, že jsou i lidi co si hry kupují a pokud už něco na zkoušku stáhnou, zůstane to na disku tak maximálně dva dny? Co je v takovém případě špatného na tom si to pro jistotu ještě před vysolením plné ceny vyzkoušet? A pokud tě to v tomto případě např. ještě více popožene si tu hru koupit? Nebo tě štve, že člověk co si hru koupí za plnou cenu si ji zahraje o den dříve?
  • Hanzales
    Taky! Zaprvé se budu stěhovat, takže financí minimum a nějaký měsíc si asi hru nebo tak nekoupím, ale tohle bude ještě poslední gameska za kterou dám plnou cenu, tohle nemít origo bych se musel hanbou propadnout. Už jen proto, že Alien 1 je vůbec můj nejoblíbenější sci-fi film do dneška. A tohle má stejné produkční hodnoty a hlavně naprosto totožnou atmosféru a feeling.
    Za druhé se bohužel pro mně ve hrách obvykle nebojím a to i když se do nich většinou naopak dokážu vžít celkem dost. Bál jsem se akorát v prvních třech Silent Hillech :) Ale ty lekačky nebo zhnusovačky v poslední době nic moc efekt na strach. Tady jsem se bál a párkrát sebou trhnul ještě než hra pořádně začala a poprvé se zjevil on, mého srdce šampión. Atmosféra by se dala krájet, nazvučení luxusní, hudba luxusní, taky první hra, kde jsem si poprvé nevypl ten "film grain" efekt, jen stáhl malinko, ale je udělaný dobře a navozuje ještě více tu 80kovou atmosféru a chvílema valím bulvy a nechápu, že to jede tak krásně plynule. Já jsem spokojený a to ta hra ještě pořádně nezačla a vetřelce jsem jen zahlédl v té "seznamovací pasáži". No letos teda kupuju už jen jednu hru, tuhle a žádnou jinou! Dodám snad jen že ty práva a materiál z jedničky využili fakt téměř na výbornou. Už jen díky uchopení atmosféry toho prostředí dělá tuhle hru 100x zábavnější, než třeba docela zmršený a nevyužitý Colonial Marines. A to jsem viděl svištět zatím jen jednu kulku z pistole mým směrem :) Prostě jak byli Aliens parádní akční sci-fi a Alien parádní survival se strachem z neznáma, tady to funguje na jedničku věrně dle první filmové předlohy.
  • určo staženo od grupy NOsteam
  • species
    Tahle hra je mazec! A to nemam rad stealth hry a u her se nerad bojim :D Presto opravdu kvalitni hra, konecne dustojny titul z Alien univerza!

    Hral jsem to vcera asi 3 hodiny a dneska jsem to koupil na Steamu, opravdu to stoji za to! Colonial marines se nekona *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit