Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si nadávej svý... :D PC sráč :D :D :D Pane jo... to je krám.
  • Vyliž si pr*del ty vole *12* Nadávej si svojí mámě.Co se týče graficky pěkných her tak maj na konzolích o dost horší grafiku než na PC.Jsem zvědavej jakej rozdíl bude mezi Crysis 2
  • Obvious troll is obvious
  • Podle mě to má hráč hrající na videu podivně nastavené, takhle mi to rozhodně neklouzalo (tipuji úplně vypnutá assistence + hardcore mod = vynikající kombinace pro volant, ale pro controller jak je vidět, zřejmě není nejlepší variantou). Hrál jsem betu od samého začátku a to na X360 controlleru a při normálním nastavení (=rozuměj předefinovaném - assistance on atd.) to není rozhodně tak přecitlivělé, naopak plynulé a auto rozhodně tak nepodkluzuje. Ve zkratce: jízdní model je povedený, mnohem lepší jak v prvním díle a rozdíly mezi různými auty jsou opravdu takové, jaké mají být. Ale jedná se jen o můj názor.
  • Proč zasraný kokoti? PRotože už mě štve ty vaše hlášky proič to má blbou grafiku. Celej tenhle web je plnej PC fanatiku. Proste nemátena konzol i kecáte. Jinak Proč Crysis nebyl? Rozhodne né kvuli grafice protože to stíhá uplně vpoho. Ten váš PC sráč co uctívate nemá žádné pořádné hry :D - RDR,Uncharted,GoW,FF a další hry ani enjsou už ohlášeny pro PC
    .
  • Srovnávat Crysis 2, který ještě ani nevyšel *4* . BTW: Proč nebyl crysis na konzole asi uhodne každý...
  • A proč jsme zasraní kokoti? Slušněji to nejde? *4*
  • RakeW
    Hele, "kokot" z druhé strany se ozval. A používá stejně dementní argumenty jako jeho enemáci.
  • Vy zasraný kokoti. Konzole nemohou za špatnou grafiku. Konzole dokázali úplně v pohodě zvládnout hry typu: RDR,Crysis 2,Uncharted - a to jsou hry. PC brzdí vývoj mě celkem příjde. Proste jste zaslepeni ale kolik her už ani nevychází na PC protože to nemá cenu.
  • RakeW
    To asi nebude konzolema, spíš neschopností vývojářů.
  • Jo, poděkuj mamince, že málo investovala do vývoje technologie.. A ty teď musíš přetrpět ty léta, kdy konzole zastavily vývoj elektroniky.
  • ? Spise bys mel dekovat za to, ze jsou a zacli se snazit i na PC, za to, ze toto vypada tak jak vypada, rozhopdne neuze konzole *7*
  • Das ist nicht möglich *7*
  • Tak tomu říkám simulátor. Do řízení vám bude kecat ženská. :D
  • když to ma vyjit i na konzole tak se nediv
  • ježiši co to je za grafiku, děkujeme konzole *11*
  • Ano jak jsem to viděl tak mi to připomnělo SIMS 2 v té nejhorší možné podobě a jízda úplně o ničem. Což o to, dětem do 15 let se to bude líbít a to je dle mě i jejich cílová skupina.
  • čtyřka měla fajn jízdní model, ona teda celkově byla pojata tak něják realněji
  • jj, to je jak nepovedeny mod ze Sims 2 *11*
  • Tak nevim jestli si delas srandu, ale ja bych zcela vazne rek, ze GTA IV ten nejlepsi (nejrealistictejsi) model fakt ma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit