Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    Ježíš to je trapárna :)! Mluvím teď čistě o nezávodní části, ta závodní mě nějak nezaujala. Ale ta párty! Tak hlavně, že se jim třesou kozy... Snad jen to zpomalení byl docela slušnej nápad, jinak je to fakt hrůza. Navíc to celé působí (bez ohledu na kvalitu grafiky), jak kdyby to byl z nějaké 15 let staré hry - ty kecy, panáci místo lidí, pohyb charakteru, nasedání do auta... Hrozné *5*.
  • Ono to na tom gamepadu nebude zadna slava a ani v Beta na PC to ovladani na klavesnici nebylo nic moc. Pruser byl, ze pri vyssi rychlosti bylo auto docela neovladatelny, protoze stacilo lehke tuknuti do klavesy a auto se nehorazne rozvlnilo. Ani rezimy jizdy to moc nevylepsovali. Kazdopade na volantu to bylo celkem hratelny i kdyz ani v tom realistickym modu to moc realisticky nebylo. Kazdopadne tahra neni spat a pokud zmizej bugy, ktere beta obsahovala, tak by to mohlo byt slusne hratelny.
  • jizda se mi libi ale ty prostrihy s postavickama sou priserny...modely lidi se jim evidentne moc nepovedly. Asi to nebude hlavni napln hry, jen mi pride, ze tahle cast vypada oproti zavodeni dost odflaknute (pokud beru v potaz, ze ma vypravet pribeh a alespon castecne motivovat hrace k dalsimu postupu ve hre)
  • Hral som betu na i5 750,hd 5870,4gb ram,1920x1080 na full mi to islo v meste 35fps a mimo mesta 56fps.
  • Na TDU 2 se těším první díl byl super určitě na něm je co zlepšovat. Nejvíc se bojím toho jízdního modelu mám rád sice spíš simulace, ale v TDU mi to arkádovější pojetí nějak nevadilo. Tady první co udělám bude snížení citlivosti řízení a nastavení hardcore modu pokud to půjde. Ale nejvíc mi vadí ta hrozná citlivost řízení vždyť to lítá ze strany na stranu už ve víc videí jsem si toho všiml
  • copak to auto neumi normalne plynule zatocit nebo co? je videt jak se to snazi srovnat a jet chvili rovne ale vzdycky mu to skoci o strasny kus doprava nebo doleva
  • *2* *2*
  • To určitě jo *3*
  • nejlepsi jizdni model melo gta san andreas
  • pekne se jim to seka :) kdepak konzole :) doufam ze aspon na pocitaci to bude vyladeny ?
  • Ale ano, když ovce pomalu zjišťujou, že po škole jako rockstars žít nebudou a ani to porsche v garáži nebude ale spíš felda, tak jim to pořádně napráskáme virtuálně. Ať si na to můžou hrát a zase míň brblat.

    Mimochodem, víc casual už to asi taky být nemůže.
  • Mali dať už na začiatku na výber, či chcem jazdiť arkádovo alebo ako to bolo v jednotke tzv. "Hardcore Mode". Vtedy by ten jazdný model bol určite o niečo lepší.
  • uff tak video som dokazal pozerat zhruba 15 sekund ked som videl tie uchylne diskofilne infantilne natrasacky na zaciatku nebol som schopny sa dalej venovat zbytku.
  • jízdní model je sice strašnej ale s volantem by se to snad dalo...
  • tak jednička byla naprosto super, tak na tohle se těším.
  • Já bych to neviděl zase tak hrozně, určitě to bude lepší jak poslední NFS...
  • Urug
    The Sims: Das Auto
  • Takový ježdění po ostrově by nebylo šatný ale muselo by mít pořádnej jízdní model.Tuto je děs
  • Ta nemcina je proste neodolatelna : D
    A je fakt skoda ze asi nikdy nevyjdou auta se slusnym jizdnim modelem. Po takovyhle ibize bych se jinak klidne prohnal
  • vypada to dost trapne. jizdni model je hnus. pri prvnim narazu do sloupu jsem to vypl. diky, ne-e

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit