Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luke
    V premium packu, který máme, klasický gamepad skutečně není. Stejně tak tam není ZombiU (namísto toho je Nintendoland). Ty sis koupil premium pack limited edition, což je asi důvod těch dvou "nadstandardních" věcí.
  • to jsou další důvody proč bych si radši koupil wiiU než Xbox/PS3
    chtěl bych vidět jak by si někdo zahrál zombiU bez všech těch udělátek na WiiU gamepadu
    a taky některé hry podporují až pět hráčů narozdíl od Xbox a ps3 kde jsou většinou jen 2 a velmi (VELMI) vyjímečně 4 hráči na jedný obrazovce
  • Text pod obrázkem klasického gamepadu - Většina her se dá ovládat i tímto "klasickým" gamepadem, který však není přítomen v žádné edici a musíte jej tedy kupovat zvlášť - není pravda.

    Koupil jsem si v Xzone Wii U - Zombi U Premium Pack a ovladač je v balení. Viz. mé obrázky krabice, kde je také uveden - http://min.us/lFAKEiTLxSrU6 nebo http://min.us/lbx3YvkN1OvdvQ
  • Luke
    Rob: No... jo.
  • Srovnávat zeldu s cod je hodně mimo možná by bylo dobrý si to aspon o serii něco zjistit než začneš psát hovadiny jako "kam se hrabe COD".
  • Robotron3
    Podle mě je to pohled majitelů X360, nebo PS3. Jako já to vidim stejně, jako PS3jkař. Před 6 lety jsem si koupil konzoli, která mi slouží až dodneška a na obzoru už jsou výkonnější konzole, a hry tak mohou vypadat líp a být technicky vyspělejší. No a kdybys tohle srovnával s WiiU, tak tu máš konzoli, která je hardwarově na úrovni už 6 let staré generace. Tak proč by sis to měl kupovat? Pro fandy Nintenda, kteří měli doposud Wii, je to asi progres, ale jinak se pohledu zastaralosti hardwaru nevyhneš.
  • Robotron3
    Aha, takže záleží na konkrétní hře? Která to musí podporovat? Jako tohle neni zas tak špatná fičura. Pak asi prostě záleží hlavně na té nabídce her a jak moc těch možností budou využívat.
  • napisem to podobne ako ty z mojho subjektivneho pohladu; Som uzivatel pc, keby som premyslal o kupe konzole, urcite by som siahol po nintende wii/wiiU. Preco by som si nevybral PS3 alebo X360?

    1.pretože ma absolutne nezaujima klasicke ovladanie gamepadom, kt. mozem v pohode pouzit aj na PC a nie je nicim prevratne
    2. tragicka ponuka exkluzivnych titulov, na PS3 ma zaujalo len demons souls a na x360 lost odyssey a fable II, nie naozaj nie som fanusik halo, gow(x360), gow(ps3), gt, forza, kt. nam serviruju po milionty krat, budes sa divit ale na nintende wii ma zaujalo viac hier, napr. tebou nenavideni mario a zelda :)
    3. ponuka ostanych hier, naco mi je ps3, x360 ked si mozem 95% tychto hier zahrat na PC
    4. v tomto by sa dalo suhlasit, aj ked ani ten xboxacky dashboard sa mi prave nejak zvlast nepaci *3*
  • Proč pořád všichni ukazují na pomalý procesor, ale nikdo nevzpomene že se jedná o GPGPU, kde většinu výpočtů obstarává GPU? Proč posuzují sílu konzole podle portů z jiných konzolí navíc v době launche konzole, která má 4x (8x) více RAM než ty současné (není to jen lenost/neznalost HW vývojářů)? Proč si stěžují na výdrž gamepadu, když může být při hraní v síti? Proč je hned všechno okamžitě "gimmick" , když se někdo snaží věci dělat jinak? Nejsem fanboy, ale tenhle witch hunt nechápu.
  • Luke
    Jak říká Eeee. SIlnější hw ve smyslu "než byl ve Wii". Wii U má pomalejší procesor, ale GPU je (pokud vím, nejsem znalec) mnohonásobně silnější a na něm především závisí kvalita/rychlost grafiky.
  • Luke
    Ovladač musí být ve spojení se zaplou konzolí, aby fungoval. Některé hry nevyžadují zapnutou televizi, takže hraješ jen na ovladači. Typicky je to třeba ten Mario, kterého hraju jen v ovladači a nezapínám TV. ZombiU oproti tomu tuhle featuru nepodporuje.
  • Do ovladače se jen streamuje obsah z konzole...do vlaku s tim jít nelze...
  • Celkem chytrý krok od nintenda. Vydat rok nebo 2 před novou generací ps a xbox konzoli, která je stejně výkonná jako současná generace. Proto asi nebyl její vývoj nijak drahý a brzo se zaplatí. A až vyjde ta skutečná nová generace (protože tot WiiU není nová generace, spíš poslední člen té současné), svět na WiiU zapomene a Nindendo na tom stejně vydělá. A ti, kteří si ji koupí, si na ní stejně nezahrají žádné budoucí pecky pro next-gen, protože WiiU na to prostě nebude mít sílu a nezůstane jim, než hrát dnešní hry, akorát s displejem na ovladaci. To je také jediná zajímavá věc na celém tomto WiiU šílenství. A když už displeji na ovladaci, známý ho držel v ruce a říká, že se na tom hraje nepohodlně, takže by stejně hrál na klasickém. Každý, kdo si toto koupí budto neví co s prachama nebo je prostě jen mimo.
  • Caincz
    Mně přijde, že Nintendo se snaží stylizovat do "Apple videoherní scény". Prostě "my víme, co je pro vás dobré a co chcete, víc než to víte vy sami." Samozřejmě je to jeden z nestorů domácího hraní, ale z historie se pořád žít nedá. Nicméně se dá čekat, že toho zase prodaj x mega v Japonsku a Americe, protože tam na tom každej nerd vyrůstal s Mario Kartem a Zeldou. Hardcore hráči patrně dají ruce pryč.
  • Zayl
    Zase prodáváme systém nikoliv výkonem, ale gimmickem. Yay. Jak si někdo může dovolit dneska vypustit nový systém, který je slabší než x360 a PS3 je mimo mě, ale asi mi chybí odbornost v daném oboru.
  • Caincz
    Pro mě absolutně nezajímavá záležitost. Na klasické nintendo hry si plánuju teď pořídit Wii, které už stojí pár korun, a protože jejich hry byly vždycky víc o zábavě, než o vizuálu, tak mě fakt nemrzí, že Mario bude o něco méně detailní. Jako majitel obou "velkých" konzolí skutečně nechápu, proč bych v roce 2012 měl investovat přes osm tisíc do tak hardwarově retardovaného zařízení. To si radši za rok nebo dva koupím nový Xbox/PS...
  • jestli uzasne to nevim jednoznacne je to zdravejsi nez mit zaostreno nekolik hodin na jeden bod. Navic nechapu co ma spolecneho rozliseni obrazu se zdravotnimi riziky pro tve oci.
  • proč by to byla blbost, ja myslel že je to neco jako sony psp, handheld nebo jak se tomu rika ale v tomhle se neorientuju. akorat že tady mas ješte pripojenou tu krabici takže to ma vykonnejsi hw
  • Robotron3
    No to je mi jasné. Jde o to, jestli to WiiU můžeš zapnout i bez TV a bude to zcela hratelné na ovladači, že TV bys nemusel mít vůbec? O to mi jde. Nebo jestli je ta TV potřeba... Neřešim, že samo každý má tv, nebo monitor, ale jestli to prostě jde :)
  • tak to je trošku hovadina ne hoši? Jde to jen že máte zaplé Wii a sedíte někde poblíž... Ovladač je prostě jen ovladač :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit