Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim přijde mi to takový nedoladěný nedotáhlý do konce jako koncept dobrý ale jako vždy u Nintenda je tam moc kompromisů takže pro mě ne.
  • Robotron3
    Já myslel, že je to jen doplněk a možnost hrát mimo TV, ale pokud jsi to s TV zapl. Jakože jen přepneš na tu obrazovku. Ale pokud by šlo hrát i uplně bez TV, tak to by byla zajímavá možnost, kterou jiná konzole neumožňuje. To by mě docela zajímalo, kdyby někdo měl konkrétní zkušenost...
  • asi jo, jinak proc by tam byla tak velka obrazovka ?
  • Robotron3
    A to jde, používat WiiU uplně bez TV? Spustit hrát jen na ovladači?
  • ..."stěžovat si na to že na konzoli neni dost her když právě vyšla"... Prave u Nintenda to je zásadní nedostatek protože od teď už žádná pořádná hra nevijde stejně jako na Wii (u které již dokonce oznámili, že žádný nový sw nebude *10* ) Taky jsem se před lety napálil stím, že výběr kvalitních her na Wii není ale říkal jsem si zatím mají jen nejzábavnějsí jen ty "demo" hry a časem budou i kvalitnější kousky ale ono nic to nejlepší na Wii vyšlo jen krátce po jeho uvedení. kde je třeba Supermario bros 2 pro Wii NIKDE a nebude *9* zrovna tak pochybuju že kdy vyjde něco kvalitnějšího než teď je pro WiiU je to holt Nintendo... never more!
  • tohle bych videl jako variantu pro nekoho na cesty kdo nema na herni notebook nebo nema televizi. jinak do obyvaku s televizí bych dal jasne prednost ps3 ktera je i levnejší
  • Veď Zelda na Wii U ešte nie je. Takže času dosť :)
  • Slušná blbost. Zkrachovalých technicky dokonalých platforem jsou plný smeťáky. Hlavní je herní design... jedno jeslti na mobilu nebo na HAL9000.
  • Je "báječné" jak se konzole stále více stávají krabicema s nedodělaným softem a nutností stahování záplat...
    O místní schýze autorských práv a regionálních špecifik a následné nefunkčnosti obchodů, streamování videa atd., samozřejmě za plnou (a zhusta i vyšší) cenu zařízení, ani nemluvě.
  • Takže konzoli jsem si koupil a musim stebou nesohlasit. Display na gamepadu je plně dostačující a rozlišení neni nejhorší, že je malá výdrž to je bohužel pravda ale tak si člověk po třech dodinach k němu připojí drát ( oproti napájecím kabelům s ostatních konzolí bych řekl spíš dráteček ) a hraje dál. Co se týče pomalé odezvy jednotlivých aplikací to je pravda, ale myslim že to vyřeší další update. A jen tak mimochodem stěžovat si na to že na konzoli neni dost her když právě vyšla to už je opravdu jen takový výkřik do tmy. Mimochodem ZombiU teda rozhodne nepropadla kde jsi na to přišel netušim protože má známky z celýho spektra ano je tam jedna 4/10 ale je tam i několik 8/10 tak nás tady prosim tě nemystifikuj.
    Mimochodem když tak haníš ten ovladač zkusil sis ho alespoň nebo si ho jen viděl někde na videu. Protože já na tom byl stejně jak ty ale poté co jsem si ho osahal tak například vim že třeba Aliens: Colonial marines si rozhodně koupim na WiiU a ne na ostaní konzole a to právě kvuli tomu ovladači protože to co se snim dá v ZombiU dělat je hodně zábavný a ještě ke všemu nádherně dotváří atmosféru ( hlas průvodce například vychází přímo z ovladače a ne z televize čili to navozuje pocit jako by člověk u sebe opravdu měl to handsfree atd ).
  • A nemyslel jsi že musí zaostřovat na různé vzdálenosti? Protože to co jsi stvořil je blbost. Jinak oko se dříve unaví a to může vést třeba k bolesti hlavy. Ale že by to bylo škodlivé o tom nic nevím. Možná když budeš brát prášky na bolení hlavy po hrstech a zapíjet je chlastem.
  • Myslim že je to úplně stejně zdraví jak zírat delší dobu do televize.
  • To musí být pro oči úžasně zdravé, neustále přeostřovat mezi dvěmi zařízeními s různým rozlišením..
  • akorát, že ty si s tím moc do postele nelehneš. pokud teda nemáš HD televizi v pokojíčku. ten dosah signálu je fakt mizernej, tím pádem Nintendo v podstatě pohřbilo jeden z atributů, kterým se celou dobu chlubil. mně se dycky Nintenďácký věci líbí jen na papíře, ale ti fušeři to potom tak zprzněj zpracováním, že mi zůstává rozum stát.
  • Zelda a mario jsou přesně hry, kvůli kterým herní průmys existuje, nintendo vytváří povětšinou hry, které jsou milionkrát lepší než blbosti álá Cod, NFS nebo MoH, které se z lidí snaží vytáhnout prachy, nintendo vytváří umění - EA vytváří žrouta peněz
    kk příštímu roku bude na wiiu 50 titulů a z toho hodně od Ubisoftu jako je AC3, ZombiU a Rayman. Od ostatních tam bude Batman, ME3, BO2,... já si myslim, že je toho celkem dost.
    Taky nesmíme zapomínat, že wiiu je hlavně rodinná konzole, takže tam bude spousta party her
    A ten gaamepad taky neni špatnej... sám sem si ho vyzkoušel s panem Dejdarem
    *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Nevím nevím, podivné zařízení :). Nějak mne ty nintendoviny nikdy neoslovily, většina her mi přijde stejná jako když si pustím nějaké 10-15 let staré hry na emulátoru :D ... a za to by chtěli 7000 nebo kolik jim to vždy stojí ... ať už jde o DSko, nebo Wii.
  • eeeee
    Napad je to mozna dobry, ale provedenim je to desivy lowend za nehoraznou cenu.
    Nema to disk a neumi to prehravat dvd. Aby to nahradilo ps3, je potreba koupit tri krabice a prodratovat je mezi sebou. Externi disk se da nqvic pripojit jen pres pomale usb.
    Displej je priserny, kdo si pamatuje mobilni zarizeni s resistivnim dotekacem, ten vi, tezce nasiraci zalezitost. Navic male rozliseni, mala vydrz, maly dosah. Je to proste slozeno z tech nejlevnejsich soucasti, ktere lze nalezt.
    Clanek se nezminuje, ze ucet je vazany na hardware, nelze prenest na jinou konzoli a nintendo v tomto smeru napravu neprislibilo.
    To ze v cesku neni obchod podporévan je uz jen takova tresinka. V online sluzbach je nintendo nekolik let pozadu. Bohuzel ani neexistuje prislib do budoucna v podpore naseho regionu. A pri zname nintendo setrivosti, nevim nevim, zda nekdy podporovani budeme.
    Ze je hw konzole slaby a pomaly by mi nevadilo, kdyby ten sw tomu byl prizpusobeny. Takova PSP ma bleskovou odezvu i prestoze je radove pomalejsi nez wii u.

    Kdyby tato lowendova konzole byla za lowendowou cenu, bylo by to v poradku. Ale takhle?

    Ani ta herni nabidka se mi nelibi, jedina zajimava hra, ZombiU, v recenzich tezce propadla. To ostatni neni pro ne-nintendo hrace zajimave a neobhaji vysokou cenu za lowend hardware, ke kteremu je potreba toho jeste spoustu dokoupit.
  • eeeee
    Je silnejsi nez wii, s xboxem a ps3 se srovnavat nechce, multiplatformy na nem bezi hur.
  • Ja si myslim ze prodeje mimo Japonsko nijak zavratne nebudou, vetsina lidi ani nevi jak to ma fungovat, je to handheld, neni to handheld, potrebuju k tomu wii nebo nepotrebuju... Vydrz na baterii to je dost zalostna. Vse muzou zachranit hry, ale to se uvidi casem jak moc Wii U vyvojare zaujme.
  • Já s postele rád hraju hry z ps3 na vitě.
    A v autobuse nebo v práci hraju hry na vitu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit