Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fichtlis
    jenom k tomu bodu 2) já bych si to naopak pořídím právě kvůli mariovi a zeldě, ale počkám až bude nižší cena. Takhle sem si pořídil Wii a NDS.
  • chýba multitouch, displej ma slabé rozlíšenie, zle reaguje na dotyk i pri hraní, musí byť stále viditeľný s konzolou, takže na hranie na záchode, či v inej mistnosti moze clovek zabudnút, pohyby sníma horšie ako moveko na PS3 a vybije sa do 2 az 2,5 hodiny podla používania...čiže Epic fail.
  • stale nerozumiem tomu displeju na ovladaci. je to jeden z tahakov, ovladanie hier cez ten displej. lenze ked pozeram na displej, nevidim tv. a ked pozeram na tv, nevidim displej. takze "revolucne" hranie cez displej je vlastne hranie na prenosnej konzole. lenze preco mam na to kupovat plnohodnotnu neprenonosnu konzolu?
    hranie cez displej, ked tv prave sluzi na nieco ine, alebo v posteli je tiez diskutabilne (vid dosah).
    neverim, ze to cele stoji za to (snazim sa pozerat na to prakticky aj ked nehram klasicke nintendo a japonske hry).
  • Grifus
    Jsem uzivatel PC, kdybych premyslel o koupi konzole, rozhodne bych sahl po X360 nebo PS3 (pripadne pockal na novou generaci, ktera je za dverma). Proc bych si nevybral Wii U?

    1) Protoze me absolutne nezaujalo ono "revolucni" vyuziti gamepadu, ktere je hlavnim reklamnim tahounem. Me to proste pripadne nezajimave, naopak obtezujici. Mozna by me to jeste prvnich par her nejakym zpusobem nadchlo, ale rozhodne bylo by to jen docasne.
    2) Tragicka nabidka exklusivnich titulu. Ne opravdu nejsem fanousek Maria, Zeldy a podobnych hitovek, ktere nam serviruji po miliontepate (kam se hrabe CoD *2* ).
    3) Nabidka ostatnich her. Uz ted mi nepripadne nijak zavratne siroka nabidka "ne-Nintendovskych" titulu, natoz za takovy rok a pul kdyz uz tu nejakou dobu budou nastupci u konkurence. V te dobe uz na Wii U vyjde maximalne prave Mario a spol., pripadne nezabavne Japonske styly her (ktere jsem mel moznost zkusit na DS).
    4) K tomu vsemu zvlastne vypadajici uzivatelske prostredi, se zminovanou hrozivou odezvou.

    Prodeje spatne asi nebudou, U se jim urcite zaplati. Nicmene jakmile opadne prvnotni boom a lidi prestane "fascinovat" pouzivani displaye na gamepadu, tak nebudou zrovna zavratne. Jedno ironicke plus u me Nintendo ma, asice je prvni kdo ma ovladac stejne velky jak konzoly samotnou. *1*
  • Robotron3
    To bych nemoch, uz mam odzkouseno s PSP a DS. Hraju v posteli, hned v polospanku, oci se zaviraji, usnu a pak si z ty hry nic nepamatuju :)
  • Robotron3
    Cim lepsi technicke specifikace konzole, tim lepsi technicka stranka her. Vyssi rozliseni, lepsi fyzika, kratsi nahravani, sviznost ovladani, atd...
  • S takym pristupom by si doteraz hraval akurat tetris a kostickoveho Wolfensteina.
  • Kristovanoho! Konzole je o hrani, ne o onanii nad technickymi specifikacemi dpc uz!
  • sleepless
    Když zrovna chceš hrát na velké, tak je lepší hrát na velké. Ale když si s tím chceš lehnout do postele, tak je možnost hrát to na gamepadu, naprosto skvělá.
  • takt procesora je ovela nižší ako v PS3 a Xbox, iba okolo 1,21 GHZ.....prepínanie v menu medzi položkami trvá kludne i 20 sekúnd čo je úplny nonsens.....horšia ako vo windows 95.....

    kedy už konečne niekto napíše naozaj pravdu a čo si naozaj myslí....že Nintendo vydalo úplny šrot a sračku.....

    Je mi jasné, že Nintendo fanboy budú velebiŤ a pochvalovať si i sh1t s ich logom, ale čo ponúka konzola pre hráča v roku 2012??!!! Aký progres!!
  • Spíš si počkám, až za pár let klesne cena na 4-5 tisíc a pak si to koupim hlavně kvůli exkluzivitám (pokud jich bude dostatek a hlavně kvalitních). Jinak zůstávám na PS3 a až vyjde nástupce, tak zas za 2-3 roky po vydání (hlavně dokud budou vycházet hry zároveň na PS3, takže spíš 1 - 2 roky)

    Ale pokud je pravda, že WiiU je hardwarově horší než PS3 a X360, tak mi to přijde dost neprozíravé od Nintenda. Ale třeba Nintendo překvapí a prodá zas 100 mega WiiU, jako původního Wii.
  • Robotron3
    A neni lepší to hrát na větší obrazovce, než na malé? Když už si můžeš vybrat?
  • Robotron3
    "Nintendo použilo silnější hardware?" Jak to teda je? Já jsem naopak všude četl, že WiiU je prý nakonec ještě o něco pomalejší než PS3 a X360? Což mi přijde dost šílenost...
  • hmm, wii u sem nehodlal zvazovat ... ale ono na tom fakt de plnohodnotne hrat na tom "handheldu" ac3 a me3 a dalsi plne hry ... hmm to by me mohlo zviklat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit