Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nič podobne take krasne som ešte v živote nevidel...
    Mňa by zaujimalo, či by sa na Eve dalo zarobiť. Vyrobiť Titana, streliť ho za realne prachy a zase mesiac stavať ďalšieho, napr...
    • Ta výroba byla kdysi tak náročná, že na tom dělaly celé aliance, aby se to urychlilo. Jak je to dnes netuším, ale práce pro jednoho na měsíc to rozhodně nebude. počítej tak tři roky jen na skilly, abys to uměl vyrobit.
    • Nedalo.
  • promitac
    4000 ludi hra excel spomalenou rychlostou. Enžoj.
  • Video ze vcerejsi bitvy. Nekoukat bez nahradnich spodaru. http://www.youtube.com/watch?v=RCK-E5AopVI
    • Samej Amarr titán, to jsou tak OP?
      • N3/PL z logistickych duvodu pouzivaji vesmes jen armor kapitálky, a Avatar ma lepsi tank nez Erebus. To same treba thanatos - archon nebo nyx - aeon. Preferuji se amarske varianty.
        • Díky, už se v tom dlouho nepohybuju.
    • No to je masakr, ka mse na to hrabe nějakej Mass Effect.
  • ako to funguje ked znicia lod hracovi v tejto hre...
    ma niekto malu lodku a by sa zaplietol do toho boja chtiac nechtiac
    a znicia mu a inu nema v doku ...co sa potom stane ..musi zacinat znovu ?
    setrit si peniaze a robit npc questy a potom dostane beginer a potom lepsiu atd.
    alebo tu znicenu si len opravi a pokracuje dalej. proste ake dostane hrac penalty pri
    zniceni svojej lodi v hrani questu alebo pvp boja.
    • Když exneš ať už v pvp, nebo v pve, tak se zjednodušeně řečeno, někde (kde si určíš) "respawne" tvoje postavička s naučenými skilly. Za jistých okolností (však pouze vlastní neopatrností), se při tomhle dá přijít o naučené skilly.
      Lodička která ti pukne, tak ti prostě pukne, a musíš si vydělat na novou. Jediné co se dá, tak si svoji loď pojistit regulérní pojistkou, která může v onom nejhorším případě, částečně ztrátu uhradit.

      Tohle je ta surová "HC" část EVE Online, která momentálně ve hrách není. Velice lehounce přirovnatelný je asi jedině hardcore mode z Diabla 2/3.

      Do takovéhohle souboje, se ti asi jen tak nepovede dostat. Ve hře je asi přes 5000 systémů (zón, lokalit, či jak to jinak nazvat), ve kterých se hráč může pohybovat, a ne všechny mu budou přístupné. Doletět sice můžeš všude, ale po cestě tě dycky někdo rozstřelí a s chutí jen ze sportu.

      Tahle hra je opravdu jen pro VELICE trpělivé lidi, pro nikoho jiného. A i pro ty je to náročné u toho vydržet. Ale dá se tomu věnovat průměrně 5-7 hodin týdně, a i přesto se v dobré komunitě dokážeš dobře pobavit.

      Zaroveň je EVE živý model marketingu v menším měřítku, doslova, což může kupodivu vyvrátit částečně první odstavec, který jsem sepsal. Kombinace tohohle, a možnosti diplomacie, vyděračství, kooperace, ignorace atd., je tahounem téhle hry, na to je CCP právě tak pyšno. Doposud nemají v tomhle žánru konkurenci.
    • eStar
      Pokud přijdeš o loď tak je prostě zničená a musíš si koupit jinou, můžeš si jí však pojistit takže většinu peněz dostaneš pak zpátky. Dobré je také mít nějakou náhradní loď kdyby náhodou. Při pvp to u některých bohatších aliancí také funguje tak že pokud přijdeš o loď při společné akci tak ti za ní daji peníze zpátky.
  • Ako zahrať si mmorpg OK! Ale toto sa mi už zdá trocha moc hardcore. Hranica medzi skutočnosťou a virtuálnou realitou je v dosť tenká. Osobne ma vesmírne boja nikdy nebavili. Aj Star Wars som pozrel len aby som si doplnil filmové vzdelanie *5* A to je typ hry pri ktorej sa človek z gameplay videí nič nedozvie, pretože tam skoro nič nie je vidieť a nezainteresovaný človek tomu vôbec nechápe.
  • i mne o tom baví jen číst
  • Škoda že lidstvo ještě nepokročilo tak daleko, že by řešilo své spory na podobném virtuálním poli, už žádná krev, jen armády nerdů a jejich Titáni...
    btw asi jediný případ, kdy by mi nevadilo prodělat ZVS :)
  • Divím se že mi ta stránka ještě nějak funguje. Podívejte se jak vypadalo EVE úplně na začátku, před cca 11 lety :) http://cursedslayer.wz.cz/
  • Já bych jenom rád podotknul, že za systém zapoměli zaplatit pandemici, nulli za to vůbec nemůže :)
  • EVE je fenomén - rád bych ji vyzkoušel, ale mám strach že už bych pak asi neměl čas na nic jiného :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit