Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych spíš řekl, že prohráli všichni při takových ztrátách *1* Jak se říká dva se perou třetí se smějě *15*
    • Problem tyhle linie argumentu je, ze nikdo treti relevantni neni :) Dva giganticke mocenske bloky (CFC a Rusove + spojenci) se spojily, aby to natreli tretimu mocenskemu bloku (N3/PL). Tyhle tri megakoalice ovladaji prakticky cely null-sec, snad vyjma jedineho regionu, ktery ale nikdo nechce - Providence (proto se je taky na tom odkazovanem clanku z themittani.com nejplusovanejsi ironickej komentar "When this is over the largest sueprcap fleets will belong to Provi and BNI. Then we will rise..." :)
      • eStar
        Třeba se ještě někdy vrátí Testi, když jsem je viděl naposledy tak jsme je vykopávali z Delve. Furt mají ale cca 4000 hráčů.
        • V caldarskym fw se nijak zvlast nepredvedli a jejich spolecny divadlo s EMP na severu taky nebylo moc uspesny.Tak nevim
  • Kdo by se chtěl do EVE pustit nenechte se zastrašit HC stránkou hry tutoriál je skvělý a celkově je hra přívětivá pro nováčky než kdy předtím.
    Tutoriály na youtube taky pomohou.. znalost základní angličtiny je ovšem potřeba i když jsem potkal pár lidí co neuměli ani slovo.
    Základy mise a těžení se naučíte hned se zbytkem pomůžou kdyžtak CZ/SK korporace kterých je dost.
  • Zvlastni, ze v diskuzich o MOBA hrach (a drive WoW) se hromadne hazi spina na nolifery a kdyz se tu objevi clanek o EVE, tak se akorat fnuka, ze mit vic casu, promrhal bych ho tady. Cim to?
    • kde je jaka spina ?
    • eStar
      Proč? Koukni ještě jednou na článek, není divu že to lidi fascinuje.
    • Jasne, MOBA je mainstream a EVE je tezce alternativni, ale stejne..
  • Skoda ze clovek nema viac casu :/
  • tato hra relativně věrně simuluje budoucnost. představte si, že za pár desítek (set) let se tato zpráva objeví v televizních novinách a bude to realita. je to psycho. mít na to nervy a čas, taky bych se do toho pustil. ale vytvářet čtyři měsíce loď, která by byla alespon trochu prospěšná tamějšímu univerzu se mi ale bohužel nechce. každopádně tato hra nemůže mít lepší reklamu, než tyto akce.
    • Tak věrnou simulací budoucnosti bych EVE neoznačil, a že by se z toho jednou stala realita si taky nemyslím... Ale že bych si to zahrál, mít ten čas... to bych si zahrál. *4*
      • Každopádně EVE docela zajímavě prezentuje sociální vztahy v lidské komunitě.
        • tak jsem to myslel spíše. prostě to není jako v jiném mmo, kde třeba guildy nebo tak mají minimální interakci mezi sebou, pvp je konstruované a world pvp nemá žádný dopad na dění ve hře. tady se vytvářejí složité aliance, neútočí se náhodně, ale ve velkém měřítku je potřeba obrovské strategie a diplomacie, což už se blíží reálnému chování člověka ve společnosti. protože to, co člověk dělá ve hře, má dopad na celkovém chodu hry (asi ne úplně, ale více, než jinde).
          a k tomu druhému. zrovna nedávno jsem přemýšlel nad obrovskou akcelerací technologického vývoje a v řádech desítek let je to spíše nepravděpodobné, ale ve stovkách let je to naopak pravděpodobné velmi.
  • Vilge
    Vzdy kdyz o teto hre ctu tak mi vyrazi dech.... tohle je proste strasne super! Ale jak se tu pise neni to pro kazdeho a i ja se hlasim mezi ty co to nevydrzeli a v tutorialu smazali.

    Drzim palce vsem co hraji a tesim se na dalsi story!
  • eStar
    Tohle jsou chvíle kdy to mám chuť začít znovu hrát. Ach jo.

    Edit: Já to asi fakt pudu nainstalovat.
    • Ale teď tam asi dlouho žádná superbitva nebude. Vrátíš se a budeš jen grindit ;) Nedělej to *2*
  • O World of Darkness zatím ticho po pěšině co?
    • walltar
      Jsem slyšel, že po neúspěchu Dustu 514 CCP omezilo team, který na WOD pracuje. Taky propustili některé lidi, kteří pracují přímo na EvE. Takže asi nic moc.
  • Bohužel strašně moooc jsem to chtěl hrát byl bych ochotnej za to i platit ale po odzkoušení trialu jsem usoudil že na to nemam koule... sotva jsem vyletel z hangaru natoz se naucit vsechny mechaniky hry... muze tam byt tutorial jak chce ale pokud nemate nekoho kdo vam povede ruku je to na nic... Vsem ostatnim zavidim a zaroven obdivuju ze na to maji cas a schopnost to hrat.... posledni HC MMO ?
    • HC !! .... bol som súčastou tejto bitvy...a teraz nemam nič *5*
      povedal som si ze aj tak by som čoskoro končil kvoli RL povinnostiam tak prečo to neukončit takto epicky :) ale boli to krasne roky
    • Keyz
      Já to nevydržel ani do konce trialu :) Tohle vypadá na extra HC MMO.

      Taková Ultima byla taky HC, ale lehce jsi pochopil základy a bylo to přehledný. Bylo to prostě: easy to learn, difficult to master. Tohle je difficult to learn, difficult to master
      • Ono to zas tak tezke neni (ty tutorialy vysvetli zakladni mechaniky dostatecne podle me). Opravdu jsem se snazil aby me tato hra chytla - inteligentni vermirne mmo ? Ano prosim. Tu hru jsem si rozjel uz asi 6x (2 mesice jsem mel i sub), ale pokazde me to zkratka prestalo bavit z toho duvodu, ze vic nez cokoliv jineho mi to prijde jako takovy space tycoon. Ono to poletovani tema lodkama sem a tam je vlastne vedlejsi. Prijde mi ze se to vsechno toci hlavne kolem obchodu a ty ostatni cinnosti tam nejsou zpracovany moc zabavne. Poletovani lodkama nuda (klikat v tabulce na brany a davat porad warp,jump atd), bojovy system nuda (klikat v tabulce na lodku, orbit v optimalni weapon range, fire), tezba nuda (doletet k asteroidu,fire a cekat 20 minut nez se mi naplni cargo hold), explore/salvage nuda, nevim no. Nepopiram, ze jsem na to mozna sel nespravne (pravda nebyl jsem v zadne guilde), ale dokud to bude takova tabulkova manie tak to asi nebude nic pro me.
        • Ta "guilda" (v EVE zargonu korporace, "corpa") je prave klicova. Lidi, co to hrajou jako solo vlci ciste v high-secu bez jakehokoli socialniho kontaktu je mininum, vetsina jich rychle konci stejne jako ty kvuli nude.

          Pokud bys to chtel jeste nekdy zkusit, skoc do nejaky aktivni korporace, nejlepe do takove, kde se staraji o novacky a snazi se vymyslet pro cleny nejakou zajimavou napln. Vyborni jsou treba Brave Newbies (pokud umis anglicky) nebo existujou i cesky korporace zaskolujici novy lidi a operujici jak v high- tak v low-secu (poptej se na cz/sk kanalu). Vyzkousej s partou novejch kamosu pvp v levnych lodich, kdy skoro o nic nejde. Treba te to nechytne, ale minimalne ti to podstatne rozsiri obzory.

          Ze samotne hratelnosti hry se toho moc nezmeni, o tom uz mas docela dobrou predstavu, ale precijenom strilet na hrace je neco uplne jineho, nez strilet na hloupy NPCko, minimalne ti to rozproudi krev. I kdyby pro tebe pvp treba nebylo, tak i ten pohodovej zivot v high-secu je snesitelnejsi s par kamosema na pokec a podporu.
    • Veskoslav
      Potřebuješ vědět základní pravidlo. Jedno řvaní sirény je v pohodě, druhé už je pomalá smrt a třetí je rychlá smrt:-)
  • langustyn
    rekl uz Chris Roberts jestli/jakej bude max pocet hracu v bitve ve Star Citizenu? necekam 4k, ale uz treba v 500ti by to mohl byt masakr :)
    • walltar
      Chris odhaduje 60 - 100 lidí v jedné instanci. Přesně to určí dogfighting alpha, ale víc se nedá čekat ... ta hra narozdíl od eve má letový model, damage model, kolize, friendy fire... prostě je to simulátor. Bude tam mnohem víc dat na přenos od člověka k člověku. A lag, nebo zpomalování hry nepřipadá v úvahu.
    • Veskoslav
      No v té grafice to podle mě neutáhne 99% lidí, takže osobně bych se spokojil i s tou stovkou.
      • Keyz
        Tak grafiku si nastavíš sám. Jako u MP FPS, ale aby nemuseli do toho zasahovat tvůrci. To by bylo špatný.
    • Keyz
      To by asi neutáhly servery :)

      Hlavně když to má být hra u pohledu pilota, tak jestli by to nějak omezovali anebo zpomalovali, tak to by bylo jako hrát MP u FPS s 30 FPS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit