Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    To by mě zajímalo zda to lze během boje ovládat a vůbec taktizovat. Vypadá, jako že nahromadili na jednom místě a nějak to dopadlo..

    Sice obdivuji, že tam je možnost velkých bojů ale nesnáším když omezují rychlost hry další věci. Pak to je jak šachy co jsem koukal. To raději omezit množství lidí aby pak měla možnost vyniknout taktika a rychlost. Během zásadního zpomalení vynikne to, kdo tam pošle více strojů.
    • Veskoslav
      To není pravda a na to dojela právě N3PL a její spojenci, kdy nejspíš velitelé spoléhali na početní převahu a silně na to dojeli.
      • xH4wK
        Pocetni prevahu ?
        CFCRUS ma pocetni prevahu stale, N3PL vyhravali kvoli taktike a tym, ze boli v systeme prvy vacsinou.. teraz sa to obratilo a CFCRUS ukazali vyhru prave kvoli pocetnej prevahe.
        Inak vyhravat nevedia, CFCRUS su proste odkazany na vyhry kvoli poctom, nemaju tak skusenych FC ako N3PL ani hracov.
      • Keyz
        Z minulých bojů co jsou nahrané na videu to vypadá naprosto zoufale při tom zpomalení. Jestli to lze ale ovládat, tak to je dobře.

        Stejně bych dal přednost boji v plné rychlosti a případně omezit lidi. Pak vyniknou dovednosti, když jsi navíc pod časovým tlakem.
        • Ovladat se to dalo velice spatne. A ne az tak kvuli tomu zpomaleni a ale kvuli druhotnemu lagu lodnich modulu.
  • jonatan.hanzlik
    Zajímavé, je to PŘESNĚ rok od Asakai
  • Stejně jsou na tom nejlepší ty obrázky. Vypadá to jako na středoškolským sraze ohňostrojů z nichž to většina přehnala *11* s pitím. *5*
  • jonatan.hanzlik
    Je to úžasný :-) EVE jsem zkusil, ale neudržel jsem se u toho dlouho (ani celý trial period ne), ale tohle mě na té hře vždycky dostává.
  • Kallessin183
    Je úžasné o tom jen číst, jaké to asi je, tyhle věci prožívat? Mě nezbývá než jim závidět.

    PS: 4000 hráčů? To je jako kdyby se odehrál boj v Total waru, ale každá postavička byl hráč... Když k tomu započítám ještě vesmírný prostor je to na pokraji mé představivosti...
    • Veskoslav
      Sedíš, sleduješ 6 tabulek a řveš na TS, který kok*t tam poslal to a to. Přesun tam a tam, podpora T2 a T3 lodí z řady křižníků a jedeš:-D
  • Veskoslav
    Jinak největší bylo když letěly Titáni proti sobě. Ty lodě se účastní boje pod krycí palbou podpůrných lodí, ale tady do sebe valili jako by měli základní lodě. Jinak během první půl hodiny bylo zničeno cca 60 lodí, což je asi rekord.
    • a to jako ten Titan vystreli a na jednu dve ranu sejme vecinu lodi nizsi tridy? Jakoze damage OP
      • eStar
        Většinu lodí s tím ani netrefíš. Titáni se používají na ničení jiných velkých lodí, případně konstrukcí.
        • Titani se na niceni konstrukci nepouzivani, na to maji mizerny zakladni dmg a DD nejde pouzivat na konstrukce. Na to se pouzivaji dready, supercarriery nebo aspon carriery.
      • Veskoslav
        No musí Tě prvně trefit, navíc štíty křižníků střední třídy vydrží přímý zásah.
        • Zakladni dmg zbrani titana je ubohy a pohybuje se na urovni bitevni lodi a ma problem trefit cokoliv co neni kapitalni lod. Ale DoomsDday se trefi vzdy, nicmene muze strilet jen na kapitalky. Obycejny carrier / dread zkape na ranu, pokud nema nastavene ("fitnute") moduly na rezisty na typ poskozeni konkretniho DD.
  • vcera neskoro vecer som par minut sledoval online na twitch tu akciu
    ...ale hrozne mu padalo fps pri tom vsetko co sa tam dialo ..tak som to potom vzdal.
  • Silenstvi, ale tak je to spravna nolife hra, kazdej o tom rad cte ale jen malokdo by to dokazal/chtel hrat...:D
    • ale jinak 14day trial kdyby si nekdo chtel zkusit http://trial.eveonline.com/en/freetrial.aspx
  • Veskoslav
    Tak ono bylo jenom otázkou času, kdy se do sebe pustí. Už jenom za to rabování a následne přepady na území se dalo čekat, že se něco vyvine. Ale toto asi nikdo nečekal *1*
    • P1trs
      ty tu hru hrajes?
      • Veskoslav
        Hraji, ale bitvy jsem se neúčastnil a nebyl ani ve hře, jenom jsem poslouchal TS.
  • martyEF
    docela mazec, pro mě nepřectavitelné, je ještě možné vůbec do takové vřavy naskočit, jak je hra přívětivá pro úplně nové hráče?
    • Stačí mít trochu trpělivost a vše přijde samo. Akorád nesmíš chtít vše hned. Pokud se rozhodneš začít, tak ale s bitvou jako je tato dobrý rok, dva vůbec nepočítej. Nehledě na to, že oproti jiným mmo je v eve vcelku náročné najít korporaci, která by se tě ujala a nějak výrazně promlouvala do dění na serveru. Problém je totiž, že narozdíl od jiných online her není uplně možné dohnat hráče, kteří se hrou začali dřív. Resp. pořád budeš o něco pozadu nezávisle na tom, kolik u hry strávíš času. Proto je strašně složité dostat se do jedné z top aliancí a užívat si hru tak jak je tu prezentována.
    • klidne muzes zacit ve hre je cz channel kde ti bud poradej nebo se te pokusej sejmou a dokonce odstranily i ten bagr ze znameho obrazku http://imgur.com/gallery/jj16ThL
      • Ten graf nedava smysl, nekdo chtel byt vtipny ale moc se mu to nepovedlo. Podle toho grafu je EVE na nauceni nejlehci ze vsech MMO a da se v nem cestovat casem do minulosti...
    • Veskoslav
      Bez znalostí angličtiny pomalu ani neodstartuješ. A přívětivá, tutorial sice nějaký je, ale většinu věci se budeš muset učit za pochodu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit