Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smetana.pavel
    Trevor v triku Love Fist *1* . Líbí se mi styl R* *5*
  • Nebude vypadat líp, protože RDR bylo vyvíjené pro Xbox a následně byl port pro PS3, u GTA V je to přesně naopak, je to vyvíjené pro PS3, a následně bude udělaný port pro Xbox, takže u Xboxu rozhodně lepší grafika nebude *3*
  • sorry, dik
  • Kdyby ta hra měla chování aut jako Mafia 1, tak bych to vylepšování aut i pochopil, ovšem díky té akční fyzice a celkovému konceptu hry, vám auto ve hře obvykle vydrží tak dvě minuty, pak už máte nutkání ukrást jiné.
  • Tak jsem si ho vzal do ruky a pustil ten gameplay, graficky to dech nevyrazi, ale na soucasnou generaci konzoli je to az neuveritelne.Ovsem to hlavni co zpusobilo vybuch v me dlani jsou ty herni moznosti, proste parada a narez.Kdyz jsem skoncil, tak jsem to mel vsude.
  • eh ?
  • Nemůžu se dočkat až budu s Franklinem pimpovat svoje low-low a Krůzovat po hoodech. *5*
  • U mna Sabre GT a v TBoGT Tampa *14*
  • deridon
    na Mad Maxe vyčkej, dělají ho Avalanche Studios, kteří dělali Just Cause
  • sa chod zahrat na slovenske cesty... Ta budu zastavovat policajti za chybajuci obvaz v lekarnicke, kazdopadne busted -450xp -50 euro *1*
  • jako ten fyzikální model vypadá opravdu působivě ale pochybuju že ho bude pc verze obsahovat.. rozdíl mezi konzolovou a pc verzí bude tak maximálně v grafice..
  • lidi jsou idioti, ja jsem nahodou rad, ze neresi grafiku, ale resi se hlavne herni obsah.... kazdy chce best grafiku etc. a pak si lidi stezujou, ze ve hre neni co delat po chvilce... debilita holt no :) ... navic pokud to je engine z Max payna 3, tak ten mel dost solidni grafiku a hlavne teda fyziku... vzpomenme treba skok Vice city --- San andreas.. graficky bylo SA na stejne urovni skoro jako Vice city... ale zase tam byla tuna novych veci co delat... pak zase skok na GTA IV , nova grafika, fyzika , malo moznosti...
  • Naprosto souhlasim. Jen ta auta tam samozřejmě měla jenom některé prvky těch tebou zmiňovaných :P
  • Redneck
    A pomerne me potesilo, ze na nekolika (uz starsich) screenech byl odkaz na Los Angeles Kings v podobe parodie loga na triku hlavnich postav. Me osobne jsou LAK uplne ukradeny, ale bylo by pekny, kdyby hra obsahovala hokejku jako jednu ze zbrani na blizko. Na to, ze R* jsou ze Skotska a 99,9% amiku ma NHL a hokej celkove v p*ci, tak je zajimavy, ze to v ty hre je. Sice Kings minulej rok vyhrali Cup, ale i tak...spousta amiku ani nevi, ze jejich mesto ma hokejovej tym *7* Uplna ostuda!!
    Dokonce jsou i lidi, ktery jsou schopny se zeptat, jestli Gretzky jeste hraje za L.A. Typek, kterej ukoncil karieru pred 14i lety uplne za jinej tym...

    Go Leafs go!!
  • ÓÓÓ to by byla tragédie :D
  • Redneck
    Ja bych uvital dilnu jmenem Los Santos PostApo Customs. Prehnany bodykity a tunning jak z Fast & Furious filmu se mnou nic nedelaj, ale autaky upraveny jako v Mad Maxovi bych teda bral. Poradny bullbars, bodaky, radlice a dalsi libustky...

    V GTA IV byly stejnak nejlepsi ty stary rezavy kary jako to 1st gen Camaro, Buick GNX atd., a i kdyz nemely barevny splodiny, tak jim z vejfuku litala rez a to mi delalo vetsi radost nez treba podsvicenej podvozek a vonnej stromecek koupenej u benzinky.
  • Zase si zober ako vyzeral Red Dead Redemption na PS3 a ako na Xboxe, a toto je ukážka z PS3, snáď bude Xbox verzia vyzerať aspoň o toľko lepšie ako v RDR.
  • Najprv si článok poriadne prečítaj potom píš do diskusie. Vyhneš sa takýmto stupídnym príspevkom
  • Měl by ses zamyslet nad svým vyjadřováním a uvažováním. Působíš na mě že jseš opravdu naštvaný a vytočený z úplně nesmyslných a abstraktních věcí, které ve skutečnosti a vůbec v životě nehrají žádnou roli a měli by ti být naprosto ukradený. Jen se trošku zamysli je normální se rozčilovat nad tím, že někdo má jiný názor na nějakou "blbou" hru ? Pořád žasnu jaké emoce v lidech dokáží vyvolat takové maličkosti a naprosto nepodstatné nesmysly, které vůbec se skutečným světem nedávají smysl. Spíš by ses měl projít ty.
  • V to zozname chyba modifikovanie motoru. Ved to je to najdolezitejsie. Prezijem bez toho ale bolo by to fajn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit