Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayl
    No tak jistě, musí to jet na současných konzolích. Ono s omezeným hardwarem nejde dělat zázraky donekonečna.

    Já hlavně doufám že ten PC port nebude zase zprasený.
  • Me ta grafika nejak nevadi (a na hru se tesim), ale uchvatna rozhodne neni.
    Imho to vypada dost podobne jako GTA4.
  • Mahcake
    Zase ty vaše kecy a nadávky o grafice? Jdětě s tim do h*jzlu...hlavně, že u toho budete stejně celý dny slintat jako prasata s vykulenýma očima. Tady se člověk nikomu nezavděčí. Buď tu hru zbytečně nešpiňte a nehrajte nebo si jí prostě udělejte sami, když se vám to tak nelíbí. *7*


    Ta grafika je upřímně úchvatná. Rockstar se překonává každým rokem.
  • V zrovna v Čechách se podobné excesy dějí celkem běžně *15*
  • Ano, sice to slo, ale bylo to spis utrpeni.
    Treba pokud si v GTA4 zastavil na cervene, existovalo nemale riziko, ze do tebe zezadu vrazi auto, nebo ze nekdo vrazi do auta za tebou a zboura i tebe. Pusobilo to dojmem, ze AI neni na takovou alternativu dostatecne pripravena. Proste jako kdyby tve auto bylo necim, co je tam navic, co tam nema co delat a AI se s tim nedokazala srovnat.
    No a co mne vytacelo uplne nejvic, byla naprosta nepredvidatelnost AI. Frcim si takhle v rychlem pruhu a najednou se mi do cesty z praveho pruhu strci (samozrejme bez blinkru) blbecek jedouci krokem, aniz by na to mel jakykoliv duvod treba v podobe pomaleji jedouciho auta pred nim *10*
    Kdyby byli ridici ve skutecnosti tak blbi, jako v GTA, tak se bojim vychazet na ulici...
  • Na GTA V se těším jako malej *1* .Prvně Last of Us a pak GTA V,tenhle rok je fakt super pro konzolisty,jeste se nemuzu dockat Dark Souls II a budu v paranskym nebi *15*
  • jindra.veliky
    doufam ze v klaksonech nebude chybet Lee

    http://www.youtube.com/watch?v=RLjMRHiY0UU
  • Hádat do krve se nebudu, ale zkušenost je jiná. Chyba bude asi někde jinde.
  • Nejlepsi jizdni model mel San Andreas. V ostatnich dilech (tedy hlavne posledni 4.)proste podle predpisu jezdit neslo. Mohl jsi se snazit jak jsi chtel,ale neslo to.
  • Lepší grafika nemusí vždy jen znamenat "více polygonů"... jde i o styl.. osobně, když v GTA 5 pojedu po ulici, tak bych byl rád aby "barvy ulice" vypadaly jako venku, než nějaké omalovánky. Mám rád syrovou reálnou grafiku, nepotřebuju aby mi všechno dětinsky svítilo, blikalo a místo šedé silnice jsem ve hře měl fialovohnědozinkovou.

    Chci lepší textury ............... amen.
  • Mart9
    Měl radar v hlavě, kolikrát si ho ani neviděl, jen si slyšel píšťalku :D Ale zase to bylo v pohodě, že se mu dalo snadno zmizet, aniž by na tebe vyhlásil pátrání.
  • Keyz
    To je pravda, že nepotřebují ale když, tak je to lepší. Vypadá to prostě lépe. Navíc u CS hrají lidi na body a k čemu jím bude super grafika ve které toho jako v reálu moc nevidí. Díky světlu atd..
    Například WoT které také letí vypadá slušně ale stejně se tam dost věcí vypne, protože to je opět hra na body.

    A hry hraji pro zábavu, ale taky protože tam lze dělat věci co venku nelze. Proto mám rád realistickou grafiku. Lépe pak věřím prostředí postavě atd.
    Ale beru to, že to každý nemusí takto mít. Zase není pravda, že by to lidi neřešili. Když byli starý hry jako Dungeon Master apod. Tak se taky řešilo jak to vypadá. A to byl rychlí vývoj, ne jako dnes. Navíc to, že tupci udělají nějaké FPS se super grafikou ale ostatní je na nic není chyba grafiky ale těch tupců. Tedy super grafika neničí nápady. To, že borci nejsou dost kreativní je jejich chyba. Stará hry vypadali na svou dobu skvěle a každá byla jiná.
  • to mastubovat si každej asi domyslí co to znamená *3*
  • Keyz
    Jj. Dokonce jestli si dobře pamatuji, tak tam hráče naháněl policista za rychlost a to i když šel po ulici. Asi měl v hlavě radar anebo si musel jet fakt rychle. Tohle si přesně již nepamatuji.
  • Už mě to začíná vážně s..t jak chce skoro každej lepší a reálnější grafiku.
    Vždyť hry byly vždy hlavně o zábavě a ne o tom která má o x polygonů více.
    Ohledně konzolí: když tolik brzdí vývoj grafiky, tak proč na PC tolik letí hry jako je Minecraft, Counter strike, Team fortress 2.... když mají takovou grafiku? Na to je odpověď jednoduchá: protože to lidi přece baví a nutně nepotřebují hi-res grafiku.
    A pokud jde někomu skutečně jen o tu grafiku, tak má 2 možnosti: Můžou jít na chvíli ven od kompu a venku uvidí tu nejrealističtější grafiku jakou si dovedou představit, nebo si koupí superkomp za x desítek/stovek tisíc, nainstalovat tam Crysis 3, dát na plné detaily a u toho mastubovat blahem.
    Opravdu by jsme se měli už nad sebou zamyslet *16* .
  • Keyz
    NPC taky někdy pěkně magořili. Když byla střelba tak jezdili autem jako prasata a bylo jím celkem jedno co po cestě přejedou.
  • Ale pořád si můžeš jezdit, jak chceš i v tom GTA. Chce-li někdo blbnout podle předpisů a zastavovat na každé červené a nebo se držet za každým vehiklem s dědou, tak je mu to stále v nějaké míře umožněno. Ona ta nuance o tom, že GTA předkládá ten svět/město k vyblbnutí tak trochu jinak, než to udělala Mafie pod puntičkářsky komplexním Vávrou (což samozřejmě není špatně) je stále na místě. Ale třeba GTA 4 v tomhle taky přece jen umělo chodit, sice tu nebyla taková vesměs drobnost jako uniformovaní s plácačkama a notískem, ale jezdit normálně se dalo, kór když třeba gamepad umožnil slušnou regulaci plynu pomocí analogů.

    Jak říkám, nepovažoval bych za mínus, že zrovna GTA prioritně nesází (a zároveň ho i nabízí podle vůle hráče) na "normal life" model v takových detailech jako právě dílko od Vávry.
  • Jak víš, že BeamNG vytváří Rockstar? Proč by pracovali s CryEngine?
  • Vávra je blbec...ten toho už nablil...
  • První Mafie,myslím *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit