Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To mi připomíná, jediná hra, kterou jsem hrál, kde policie trestala i jízdu na červenou, byl první Driver. Je ještě něco takového? :)
  • Mart9
    O tomhle mluvil i Vávra v jednom z podcastů. A je to naprostá pravda. Ale nejedná se jen o GTA, dalším příkladem je třeba L.A. Noire, kde hraješ za policajta, ale ten jízdní model tě nutí jezdit jako prase. Zlatá Mafie, kde jsem si v obou dílech jízdu podle předpisů užíval, v jedničce dokonce i s volantem.
  • No myslím že o to právě jde v této hře. On ani svět kolem se zrovna moc předpisově nechoval :P ... A to je na tom pro mě to zábavné. Nějakej příběh mě zajímá až druhořadě. Hlavní bude právě ten prvek do něčeho sednout s pořádnou bouchačkou na sedačce a vyřádit se.
    BTw když už jsi dělal moc velkej bordel, tak i ta policie se začala "zajímat" ...
    P.S. to zase budou zprávy, až nějakej chorej mozek v autě udělá pr*ser a zjistí, že hrál to pekelný a zkažený GTA :) ...
  • Fyzika Watch Dogs? Té jsme ještě tolik neviděli... A to co jsme viděli nebylo nic úžasného. Jízdní model dost otřesný.
  • jsem zvedav do jakých rozmeru ten hype naroste...uz aby to vyslo a byl klid:)
  • Keyz
    To si zase vylepším auto ujedu metr a poškrábu si lak o nějakého tupce. Pak mu se mu to pokusím vysvětlit brokovnicí....

    Nevím proč ale v GTA mně nějak nikdy nešlo jezdit podle předpisů. V Mafii to šlo lépe. Zde mně to nutí dělat trochu bordel. Asi proto, že to tak je nastaveno. Policii nevadí rychlost ani bouračky.
  • promitac
    Stiahni si blender a vymodeluj si káru aku si len predstavujes.
  • Miserius
    V NFS mas ted barevnej kour od pneumatik a pri nitru ve vzduchu *2*
  • o tom fyzikalnim modelu nic nevim ale je naproto nelogicky aby tam nakou takovouhle, podle tebe, revoluci pridavali... akorad by tim rozhnevali konzolisty
  • Ježiši napsal jsem fyzikální s měkkým I po F.... *1* *1* *1* *1* *1*
  • Přemýšlím jestli si koupit PS3 verzi nebo počkat na PC verzi, která by mohla mít lepší grafiku. Podle mě není otázka zda vyjde PC verze, ale kdy. PC verze by mohla obsahovat fizikální model BeamNG (koukněte na youtube je to opravdová revoluce a vytváří to Rockstar.) :D
  • Jazz
    Super!

    Když to nejde v tom posraným NFS, tak alespoň tady.
    Zatraceně se těším.
  • Aneb "hltám kdejakou s***ku, kterou nám autoři dají pod rypák" ... :)
  • To byla čtyřka a stála za ho*no.
  • Maminka ti udělala na veřeči hovínka. Tvůj bratr má námitky, ty mu na to ovšem opáčíš "když se ti to nelíbí, tak to nežer" a s chutí si dát první sousto ...
  • O to nejde, spíš bych jen uvítal tuhle serii hnát směrem do reálna trošku a začal bych právě u tady takových detailů .. takové GTA 6 s méně omalovánkama a více stylem např. Watch Dogs (co se vizuálu a fyziky týče), to by byla nádhera :)
  • Aby sis nekáknul .... nechceš barevný splodiny? Tak si je tam nedávej.
  • Ústí výfuku :D když už tak koncovka výfuku.. a ta barva splodin, to je co za blbost? Zášleh díky zpětným plynům udělá oheň, maximálně to změní lehounce barvu díky "oxidu", to bych ještě bral, ale doufám, že tam nebudu jak pakoš moct jezdit s červenýma plamenama podobné tuzerské fantasmagorie :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit