Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Na druhou stranu je to typ hry, kde toho nejspíš moc dělat nepůjde (nebude to tak svižně ubíhat jako např. Zaklínač, CoD a pod.) takže chvíle nudy bude možné zabíjet čuměním na detaily *7*
  • firebug
    V podobnou reakci jsem doufal. Díky. Dává to smysl. Proti Star Citizenovi ostatně nic nemám a fascinuje mě, do čeho tento komunitou zafinancovaný projekt přerostl.
    Svým příspěvkem jsem chtěl jen vyjádřit svou obecnou lítost nad tím, že se tvůrci her a filmů drží zažité představy klasické sci-fi nastolené v době, kdy bylo "sci-fi" mít monitor s rozlišením větším než 680x480 a neberou příliš v potaz vývoj technologií, který doposud proběhl. Vidět v současnosti nějaký sci-fi snímek či hrát nějakou sci-fi hru se nerovná zážitku z poznávání nových (téměř neskutečných) technologických vymožeností budoucnosti, ale spíše naplnění nějakých představ, které jsme o "sci-fi technologiích" měli před nějakými třiceti lety. A to mi přijde trochu škoda. Čest těm pár výjimkám
  • Magister_Peditum
    Tak stejně tak bys se mohl pozastavovat nad tím, že se na souboje v kosmu ve hrách a filmech stále díváme očima nějaký vzdušných soubojů druhé světové války. Holt to musí podat divácky atraktivní.
  • pokud se nic nezmenilo, tak Roberts mel od Vavry prevzit system obleceni a to nejen pro ,,lidi,, ale pouzit to i na ,,malovani,, lodi
  • Magister_Peditum
    Strašně bych si přál, aby to dopadlo dobře, ale prostě mám pocit, že si autoři ukousli víc, než můžou. Míra detailů je ohromující, ale takových 50% z nich si během hraní nevšimnete. To i Vávra je oproti Robertsovi skromný člověk. *15*
  • Ravenshot
    Damage systém ve Star Citizen počítá s tím, co je projektilem (například kulka nebo laser) a co je dopadový materiál (brnění, oděv látky, kůže). Takže zranění (včetně poškození jen konrétních končetin, krvácení atd) a poškožení materiálů (lodí, předpětů, brnění, oděvů) je něco, co by mělo být standardní součástí hry.
  • Ale to tom přesně StarCitizen je, Roberts plnící si svůj sen (a dalo by se říct že sen většiny komunity).
  • Blue.Shark
    Nemůžu za to, ale s každou prezentací, která proběhne, mám čím dál tím větší pocit, že je Star Citizen splněním veškerých mých snů o propracované vesmírné simulaci. To množství detailů, ta grafika, to ozvučení... Držím CIG všechny palce, které mám.
  • Přál bych si, aby ve hře bylo i vizuální poškození overalu postav. Přece by to bylo jak pěst na oko, když lodě budou disponovat téměř dokonalým damage modelem a postavy budou nepoškoditelné. *1*
  • tak ono to az tak uplne nebude...to co jsi videl byla ukazka relativne male lodi (ikdyz vetsi nez stihacka), ktera ani neni primarne urcena jako bojova...tam proste vsichni maji kresla aby se mohli kochat, pokecat a tak...v pripade potreby pilot zustane, ostatni jdou do streleckych vezi napr. Zaroven je to lod se suverenne nejvetsim prosklenym kokpitem, ktera ve hre existuje :)
  • Zrzzek
    Toto nejsou jména... To jsou Jména! Star Citizen mě nikterak neláká, nemám vesmírné simulátory nijak rád, ale herecký ansábl je fakt velkolepý, to se jim musí nechat...
  • Jestli chceš koukat všude kolem sebe tak si budeš muset sehnat nějakej simulátor F-35 *1*
  • Zrzzek
    Mě se náhodou Spacey v CoD líbil. Nejsem ale žádný odborník...
  • firebug
    Tak ono by se to hratelnostně v konečném důsledku zas příliš nelišilo od stávajícího modelu. Kdyby hráč koukal dopředu, měl by jen o trošku lepší přehled nad situací, protože by mu "nepřekážely" části trupu lodi, jen by měl navíc tu možnost, kouknout se i za sebe.
    Nicméně ale chápu, že hra chce zprostředkovat nějakou romantickou fantazii, kterou o cestování vesmírným korábem máme zažitou, ve skutečnosti by to však podle mě vypadalo jinak. Ono i soustředit všechny velící důstojníky vesmírné lodi do jednoho místa (z venku povětšinou jasně viditelného) je trošku hloupost...
    BG jsem neviděl.
  • Ravenshot
    Tak to asi nebudeš ten závistivý konzolista, kterého zmiňoval, ale jen kozolista, kterého nezmiňoval *3*
  • Konzoli mam a nezavidim, v podstate je mi to u prdel3...nejaka dalsi teorie?
  • Já jsem spíš fanda Elite a jeho syrovějšího pohledu na vesmír, ale pokud se jim vše v SC skutečně podaří dokončit a dát do kupy, tak musí každý vesmírofil jen plesat radostí;). Jsem rád, že obě tyhle hry pořád dělají kroky dopředu.
  • firebug
    Právě že jsem se trošku zamyslel nad tím, jaký vliv by to mohlo mít na hratelnost a mohlo by to přinést nějaký ten zajímavý a neokoukaný prvek. Jasně, že většinu času bych čuměl před sebe, ale občas by se hodilo okouknout situaci "za mnou". Zajímavé by ale třeba mohlo být, kdyby byl (důsledkem útoku) zničen nějaký senzor na povrchu lodi a hráč by ztratil část "svého rozhledu" (nebo by mohl být nějak zkreslený). - Vizuálně jasně a nenásilně by si hráč uvědomil, že ztrácí nad situací přehled...
  • Jo jiste, neco jako Battlestar Galactica, jenomze udelat to zabavny, funkcni a zaroven atraktivni pro vic, nez par nadsencu by bylo mnohonasobne tezsi...
  • nevim, ale treba ja v realu, bych radeji cumel z toho proskleneho kokpitu :) nez sedel nekde uprostred lodi s prilbou na hlave

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit