Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To co je dneska za demenci vydávat DLC, které mohou ovlivnit konec hry? Chápu, že vydají nějaké dodatkové mise pro případné doplnění informací, ale tohle? Podle mě, jak vydají samotnou hru tak je prostě konec hlavního příběhu a basta.
    • Ono uz ve dvojce DLC Arrival jasne stanovilo uvod tretiho dilu, kdo ho nemel/nehral, byl vhozen do deje bez souvislosti, o Lair of the Shadow Broker ani nemluve (Liara a jeji vybaveni na Normandii ve trojce,...).
      Me osobne mozne budouci rozsireni zaveru hry nevadi, nechat si zadni vratka pro mozne pokracovani (ano, jedna se o konec trilogie, ale to neznamena, ze se k tomu v budoucnu Bioware potazmo EA neuchyli), to dava smysl (viz Destroy konec, kde uz jakysi naznak mozneho preziti je - nemluve o teoriich na forech Bioware, jak by se Shep mohl vratit i v pripade dalsich koncu).
      Ad samotna zprava - je fajn, ze SP DLC bude a napravi tak trosku 0day release From Ashes.
      • Nie, hráč nie je vhodený do hry bez súvislosti ak nehral Arrival či Lair of the Shadow Broker - síce dostane len trochu iný dialóg, ale tieto udalosti mu postavy v hre opíšu.
        • Mel jsem to asi jeste jinak formulovat -> me se jednalo hlavne o to, ze vychozi bod pro ME3 je postaven na vysledku DLC, ktere si hrac mel projit a v puvodni hre ho nemel/nehral (reakce na prispevek Já První). Nemluve uz o omezeni pro CZ verzi, kdy tato DLC nejsou ani dostupna -_-
    • Vždyť konec hry neovlivní.

      Oprava: Nepřečetl jsem si článek od Stoneboye. *15*
      • Cahir
        Já bych si počkal na výsledek. Můj názor je, že konce to neovlivní (byla by to prasárna), ale bude v nich to DLC nějak zmíněno/zohledněno. Prostě se ve slidech na konci dozvíme osud Leviathana/jeho dopad na konce, případně o něm StarChild řekne pár vět. Nemyslím si však, že samotné konce budou nějak předělávány/rozšiřovány o konce nové.
  • DLC Leviathan, alebo "zo zakulisia Reaperov". Konce to nezmeni ale dozvieme sa kriticke informacie o Reaperoch. Teda konce vlastne ani netreba menit. Doteraz nechapem co tolkym ludom na tom konci vadi. Catalyst? Alebo to ze Shepard nakonec nebol indoktrinovany? Toto DLC bude pecka.
  • Kein
    Story okolo Mass Effect ještě někoho zajímá?
    • Mě třeba ano :)
  • Keyz
    Proč to nedávkují postupně?Pokaždé udělají nějaké DLC které najednou něho odhalí,najednou něco zásadního přidá....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit