Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    Zjistil jsem, ze se zapnutym Ironman modem je ta hra daleko zabavnejsi. Nemuzu srabacky reloadovat hru, kdyz mi nekdo vyhnije. Tim padem netravim hodiny upravovanim kazdyho zelenace, aby me pak jejich smrt tolik nemrzela.
  • ořezané? to mi nepřijde... je fakt že jsem se ještě nedostal tak daleko bych mohl s jistotou konstatovat, že tam něco vysloveně chybí, ale z toho co jsem zatim odehrál mám pocit, že všechny herní mechaniky naopak posunuli o kus dále, než oproti předchozímu dílu...

    teď už jen aby opravili bugy a zapracovali na optimalizaci a bude to super...
  • Jako, ja sem ani puvodni UFO Defence/TFTD nehral, a okamzite kdyz sem to videl sem si rekl... "Terror From The Deep."
  • Inquisitor
    Mě jich moc nepadlo, jenom ty na malý úrovni. U těch vypiplaných jsem většinou zbaběle načítal save :)
  • Coffin.Corner
    Jé kéž by, v té grafice by to bylo užasný *4* Ale pokud vím tak Jake Solomon se vyjádřil že TFTD zrovna nemusí, takže asi těžko...
  • Třeba zase budou bitky pod vodou, když je to ten restart srie UFO *3*
  • To ti akorát vyjde, že už to bude vyladěné a možná i s datadiskem. Zatím je to oproti jedničce dost ořezané.
  • Přežil jsem a za ty mírné zrakové halucinace to stálo )) je to fakt pecka,škoda že jsem se k tomu dostal až poslední den volna.
  • Asi tak no :-)
    SPOILER
    Zajímalo by mě, jestli si to nechali takhle otevřené pro další díl nebo nějaké DLC popřipadě datadisk.
  • Super a zajimava cisla, ja ted dohravam x-com podruhe tentokrat s enemy within a proste si chrochtam, velka spokojenost, na tohle se taky tesim, patrne k narozkam/vanocum si nadelim...
  • 25 hodin vkuse? Tak to se mi za celou svou hráčskou kariéru nepovedlo. Abys nedopadl jak ti hráči v koreji, kteří občas u hraní zemřou vyčerpáním, protože paří 3 dny vkuse a zapomínají i jíst a pít.
  • Super hra,snad jediná u který jsem za posledních pár let strávil 25 hodin v kuse.A to mám vyzkoumanej jen první armor a magnetic zbraně,težký jak cip.Těm počtům mrtvejch se ani nedivím :) *16*
  • SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

    Ti, kteří už kampaň dohráli asi tuší proč se nezobrazuje jako dohrané :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit