Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • delO

    aha, je to blbost, protože jsi to napsal ty a ty máš patent na rozum, co? A co třeba použit matku historii jako ten patent? Už od nepaměti se všichni snažili získat moc a ovládat ostatní.

  • dworkin

    To jsem reagoval na PCMR. Takovejm tydýtům nevěnuju ani sekundu času.

  • delO

    Nezvladajko.

  • dworkin

    >>Každý si pod kulturou představí něco jiného, proto je člověk nejúžasnější tvor na planetě<<

    Ne. Fakt ne.

  • dworkin

    Protože to nedává absolutně žádný smysl. Je to blbost.


  • dworkin

    Á seš v ignore listu.

  • PCMR

    "Setřičko, přineste mi diazepam. Máme tady vážný případ. Diagnóza: kritické myšlení."  -soudruh Dworkinsky

    Takhle nějak na mě působí ty tvoje obecné plky, jak vystřižené někde z učebnice. Nejsi ty náhodou odborník na předčítání plků z učebnic?

  • delO

    "Ne. "

    Na čemž jsi postavil to "ne"? Můžeš to něčím podložit?

  • delO

    Každý si pod kulturou představí něco jiného, proto je člověk nejúžasnější tvor na planetě. Nikdo jako Dworkin nebude říkat ostatním lidem, jak si mají představovat kulturu. Můžeš se postavit na hlavu, ale tady máš smolíka.

  • dworkin

    >>Jestli panu Hamáčkovi a podobným opravdu nejde někoho ovládat<<

    Eh...

    Ne.

  • dworkin

    Jasná věc, to byla jen zkratka.

  • delO

    A zase ty konspirace. Ty nejsi schopen se opřít o nic jiného než konspirace. Už se začínáš opakovat, což není pěkný pohled. Kde ty vidíš konspirace, já vidím kritické myšlení a pracovaní s daty. Pokud moje analýza bude mylná, rád se omluvím. Jestli panu Hamáčkovi a podobným opravdu nejde někoho ovládat, tak se rád omluvím. 

  • dworkin

    Pro někoho mlíko může být něco jinýho, než pro mě, a může pít dost nechutný a nezdravý věcí. Nezávidím mu.

    Nebudu diskutovat o tom, že někdo nepovažuje literaturu za součást kultury. To není otázka subjektivního dojmu. Literatura je součást kultury. Videohry jsou součást kultury. Hudba je součást kultury. Pokud si někdo pod kulturou představí jen koncerty a divadelní představení, tak to není otázka jeho individuálního nastavení, ale prostě otázka toho, že blbě chápe ten pojem. Pak na to konto může být i zbytečně smutný, protože má dojem, že nemá přístup ke kultuře, a ta je přitom všude kolem něj. Jen se rozhlídnout. 

  • PCMR

    To není konspirace, ale konspirační teorie. Doporučuji tyto dvě věci rozlišovat.

  • delO

    Prosím, přestaň pokládat špatné argumenty a přestaň spekulovat.  Já nic nečtu krom klasických zpráv a ty už taky pro mé psychické zdraví ignoruji poslední dobou. Na čemž jsem postavil svůj názor, jsou jen volně dohledatelné čísla mrtvých, situace ve státech, kde opatření nejsou, oficiální statistiky chřipky(která neexistuje) a roční zkušenost s Covidem a zákazy. Toť vše, přestaň prosím předpokládat. Jediný, kdo je v této debatě za konspirátora, jsi ty, protože zcela špatně a bez důkazu konspiruješ o mé osobě, že jsem konzument konspiračních webu.

    Pche. Já se konspiračním webům vysmívám! 

  • delO

    Cituji:

    "jo mě taky děsí, jak si lidé myslí, že něco jako kulturu k životu nepotřebujeme. Ano, nějakou dobu se bez toho žít dá, ale pak už to není život, ale přežívání. Kultura je jedna z důležitých věcí, které nás činí lidmi, skrze ní poznáváme svět a hlavně sami sebe"

    Cituji:

    "Jářku, slyšel jsi někdy o takovejch těch sešitejch listech papíru, co jsou na nich takový černý fleky? Knihy se jim tuším říká. Kultura. 

    Mohl bych pokračovat ještě dlouho, ale nechce se mi. "

    Já se ti snažím vysvětlit, že pro někoho kultura může být něco jiného než pro tebe, proto ji v těchto dnech nenachází.

    Jsi schopen tohle pochopit konečně? 

  • dworkin

    Hlavní téma je, že nemožnost chodit mezi lidi neznamená, že člověk nemá přístup ke kultuře.

    To je hlavní téma.

    Všechno ostatní jsi do toho zatáhnul ty. Takže vlastně diskutuješ a přeš se sám se sebou.

  • dworkin

    Ne, pandemie není definovaná tak, jak si ji ohnu. Fakt si neuvědomuješ, že už žiješ v bludu? A že ten blud tě nutí relativizovat významy slov, upravovat realitu tak, aby odpovídala tezím konspirační teorie? Skončíš špatně. Za prvý budeš nešťastnej, protože konspirace nejsou nikdy veselý. A za druhý tě lidi budou mít za cvoka, ale prvotřídního.

    Fakt to, co píšeš, už svědčí o tom, že máš posunutý smysl pro realitu. Jestli ještě můžeš, vrať se do stavu, kdy jsi ještě neměnil význam slova pandemie.

  • delO

    nesnaž se to zatočit jinam a neutíkej z hlavního tématu. Ty tvrdíš, že na každého člověka platí co na tebe, což je nebetyčný nesmysl. Pro někoho je kultura knížka doma s lampičkou, pro někoho vážná hudba v opeře. Každý člověk je unikát, a proto může milovníka opery domácí poslouchaní úražet, proto raději na kulturu rezignuje do doby, než se otevře. 100 lidí 100 chutí a přestaň aplikovat svoje teze na všechny. JE TO ŠPATNĚ!

  • dworkin

    V tom případě ti z toho začíná solidně hrabat a já ti dobře radím, abys přestal číst ty zdroje, které tě v tom utvrzují, protože konspirační blud ke šťastnému životu nevede. Nikdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit