Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    "kdy se zaměří třeba na určitou skupinu čí přímo uživatele, který je známý v nějaké komunitě. Vyplatí se jim čekat i měsíce a zkoušet nové a nové způsoby, jak se dostat k cizímu účtu."

    Nejlepší to tady mají ti co nijak nevyčnívají a jsou nejlépe úplné nuly.
    Jinak bych nechtěl, příjít o Steam účet i když ho moc nepoužívám... Ztráta by to bylo docela bolestná... i tak no.Třeba si představte ty sjezdaře co tu denně sjíždí klíče kdyby jim někdo hacknul a ukradl účet... celej důchod v hajzlu ! *12*
    • ty se moc neozyvej, taky bys mel jit sedet za to všechno cos nakradl
      • Jack1947
        Kde není žalobce, není soudce *3*
    • Jen tak pro zajímavost, mohl bys nám napsat svůj nick na Steamu?
      Opravdu jsem zvědavej, kolik zrovna ty máš origo her *1*
      • Jack1947
        Jack1947 najdi si to...
  • Lukyz
    Tak já ten autentifikátor celkem uvítal, přeci jen v tom mám dost peněz a ačkoli mám celkem složitý heslo, tak člověk si nikdy nemůže být jistý. Navíc není povinný, takže kdo chce má a kdo nechce nemůže pak brečet až se něco přihodí *3*
  • no a kdyz stratim telefon tak mam po ptakach
    • *ztratim
      • Při registraci jsem dostal jedno heslo navíc, kdyby se něco posralo, takže to asi nebude znamenat konec všeho.
  • "Nyní už o účty přichází i uživatelé, kteří ví, jak účet chránit, jak se o heslo starat apod." by mě tedy zajímalo, jak o ten účet přijdou. Aktuálně mám 792 provedených obchodů, 5747 transakcí na trhu, 884 her, 493 předmětů, 7 let na Steamu. Ještě jsem o účet nikdy nepřišel a itemy nikdy neztratil, Steam Guard zapnut, heslo velmi složité a aktuálně díky aplikaci BlueStack mám i ochranu pomocí mobilu (nevlastním chytrej mobil).
    BTW, kde jsou ty zlatý časy, kdy jsem koupil item a mohl ho hnedka použít :( Pomocí tradování si kupuju hry a navíc vedu menší obchod, kde prodávám Steam hry za itemy, takže si musím dávat docela bacha + minimálně jednou měsíčně dostávám zprávy s pokusem o scam.
    • no po tomhle infu se na tebe asi zameri vic :)
  • Není potřeba mít vše přes telefon. Není to přeci banka.
    Stále to cílí na ty neschopné uživatele. Heslo typu #23;"<`6h+mnC>ckhuxz není možné prolomit. A jestli to najdou jinak, tak to je opět chyba uživatele.

    Přitom to je tak snadné. Mít Antivir, Firewall a jeden password manager. tam napíši třeba to #23;"<`6h+mnC>ckhuxz a pak si vyberu heslo pro co chci. tak si nemusím pamatovat vše a do password manageru se nedostanou, protože tam je to silné heslo.

    Slušný člověk má 2 password managery +. Jeden na banky a osobní věci a další na ty další.

    Snadné a pak nikdo nic neukradne. Není to možné. Vždy to kradou přes vaší hloupost anebo silou. Případně to ukradnou přímo firmě. Tam ale nic neuděláte. Případně mít i truecrypt aby tedy nikdo nevlezl fyzicky do vašeho PC. Vše je snadné, nebere to výkon (intel podporuje v CPU šifrovací instrukce) a je to vyřešeno.

    Prachy putují od hloupých lidí k těm chytrým. To platí stále. Jestli to máte na spojené s androidem apod to stejně nepomuže. I to lze nabourat. typicky zavirované wifi apod.
  • Authenticator je povinnost, mám ho i na battle.netu.
    • by mne mrdlo zadavat dvakrat heslo, proste kliknu a hraju. stejne vetšinu her nehraju dvakrát a vetšinu ani nedohraju takže prijit o učet by nebyla žadna tragedie
      • se ti divim cece, ze sem rovnou nehodis login a heslo, kdyz je ti to tak moc jedno....
    • Inquisitor
      Určitě, nechápu z jakýho důvodu to někdo nemá. Já jenom nemám tu aplikaci na chytrý telefony, protože můj tel. je úplně blbej a takový věci neumí :)
      • Kde se to nastavuje prosim ? :X
        • Inquisitor
          Steam-nastavení-účet-spravovat zabezpečení účtu funkcí steam guard.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit