Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se nam ta online DRM hezky monopolizuje, ze?
    • species
      A diky bohu za to, jestli to zabije Origin a Youdontplay tak jedine dobre, z firem ktere nabizeji online distribuci Valve verim nejvic.

      Jinak by sis mel vygooglit co to je monopol, nevypadal bys pak jako totalni blbec.
      • Jo jo, diky bohu za monopol, ten zajisti klid, mir a poradek :-).

        A jestli nechces vypadat jako totalni blbec sam, neplet si online drm s digitalni distribuci.
        • A jejdodebil dorazil. Nechceš nás odkázat na svůj trapný konzolový blogísek?
  • Princ.Jablon
    Slevy letos docela slabota...tak nějak jsem čekal na nějakou pecku která furt nepřicházela, slevy stylu z 50 euro na 35 nepovažuju moc za slevu a nebo Fallout New Vegas Ultimate se dala sehnat v nějaké víkendové slevě za polovic "slevy" vánoční, nejvíc rozčarován jsem byl ale z DayZ...to byla taková ta typicky "česká" sleva kde původní cenu navýšej a hoděj to do "slevy" která je furt vyšší než cena původní (že jde o proklamované navýšení neberu)...nakonec jsem doplnil knihovnu akorát o Gmod a Deadlight...celkem asi kilo,
    • Proc slevu o 30 % neberes jako slevu?
      • Protože se hra dostala akorát z 'předražený' steam ceny na cenu průměrnou v krámech...to je jen můj pohled, nikomu ho necpu
  • ja usetril ze vsech nejvic na steamu ani jinde ve "slevach" jsem neutratil ani korunu! *3*
    • ja nielen ze som nic nekupil, ale som predal zopar zbrani v CS:GO a tak som este zarobil ;)
    • Si nakupil na torrentoch...holt warez platforma a hry za dolar
    • Veskoslav
      Já jsem letos také nic nekupoval, ne že by nebylo co, ale prvně si chci dojet hry z knihovny a pak kupovat další.
      • Mart9
        Taky dobrá taktika. A než se k těm hrám dostaneš, budou ještě o něco levnější.
      • http://endlesspicdump.com/original/steam%20never%20play%20game.jpg.
      • pravda, máš tam hodně restu. vetšina her odehrana 2 hodiny... *7*
        • He7he
          Ale tak, kouřovy to na ty jeho špešlizovaný domněnky a erudovaný recenze, asi postačuje.
          • Jedno kočičí pořekadlo které se sem hodí: Co to sakra meleš ty vořechu?
            • To bys stejnak nepochopil. *4*
        • Veskoslav
          Neotravuj.
  • flash789
    peknej flame/troll clanek. taky způsob jak si zajistit hodne pripojenejch lidi:)
  • FSX za pár korun, no nekup to.
  • Hehe, tzv. "slevy" na Steamu :). Klíč na Steamu jsem nekoupil ani nepamatuju. Proč bych to taky dělal, když můžu mít klíč za zlomek ceny a zcela legálně koupený v legálním eshopu. Že je to šedý trh, protože v Asii jsou - oproti zbytku světa - hry za zlomek ceny a tak většina klíčů na šedym trhu pochází odtmatud? To neni můj problém, to je problém Steamu jako takovýho. Na Steamu snad nakupuje už jen totální zoufalec nebo člověk, kterýmu zakázali vlastní uvažování spolu s používáním Google.
    • hm, si frajer, usetril si kilo. ted si muzes koupit tu 50ti metrovou jachtu s ostruvkem v karibiku a smat se tem totalnim zoufalcum...dik, pobavil si
    • Je dobře, že na světě existují takoví dokonalí, samostatně uvažující a sebevědomí jedinci jako jsi ty. Jen je škoda, že musí obracet každou korunu a žít ve strachu, že jim jejich knihovnu Steam zařízne nějakým regionálním zámkem.
    • Uz z tveho prispevku je videt ze jsi "velky kluk". Preji ti to.
      • nojo nekdo holt ma vsech pet po hromade a jinej zas plati a plati to je zivot
        • Utratil jsem na steamu hrozivých 500 za nějakých 8 kvalitních her. To asi nerozdýchám. Pouč mě prosím, jak nemám všech 5 pohromadě. A přidej pádný argument, proč by jsi měl být lepší, než ostatní. Zatím jen vaříš z vody a mastíš si pinďourka nad svým egem.
  • Nekoupila jsem nic a ušetřila jsem.
    • ucho
      Já o vánočních slevách "koupil" na Steamu baj oko deset her. Vše šlo z peněz Steamu, takže byly vlastně zadarmo a ze svého jsem neutratil nic. Takže jsem taky dá se říct ušetřil :D
    • vskutku prinosny komentar
      • Mozna neni pro tebe, ale za nektere klobouk dolu. Neni nutne v techto tzv. slevach neco kupovat. Kolikrat to ani i tak nejsou slevy...
  • del0
    to Games.cz: Chtělo by to vymáčknout ten hnis ze zdejších diskuzí. Bolest už je nesnesitelná.
    • Hnisavec
      vyzerá to že to je fifty fifty....máš smúlu *14*
      • to je jasny ze se to kazdymu trolicimu neregistrovanci nelibi :)
    • To už snad půjde vyřešit jen tím, že se každý přijde osobně zaregistrovat. V případě pochybností že strany redakce o duševním zdraví i vyšetřit.
      Kverulování je tak nějak přirozené, ale nesmí to ničit web. A to jsem myslel, že nová generace bude lepší :-) U nás se zase náctiletí hádali kvůli DOSu a Win95. Jen nebyly internety a z očí do očí fungovala přirozená cenzura :-)
  • Hnisavec
    uhm..sám tam mám asi 5 účtov a dnes som tam bol aktívny, keď som si vypínal tie otravné aktualizácie, takže štatistika o hovne, keďže na PC si môže každý urobiť XY účtov kvôli blokovaniu hier na účet.

    100 miliónov šrácov a predaje maximálne 100 tisíc, reálne v 10 tisícoch....to o dačom svedčí...z toho 99% hrá zadarmo Dotu a tie Valve srágoriny čo dávali 100x zadarmo
    • Když je člověk v reálném životě blbec a nikdo ho nemá rád, je tu druhá šance - internet, člověk zde může být čímkoliv chce.... ale že si pak zase zvolil charakter blbce... tak ted už jseš ztracenej
    • niceguyfromrussia.ru
      "keďže na PC si môže každý urobiť XY účtov"
      Hej, nájdi mi internetovú službu kde si nemôžeš urobiť "XY" účtov
      "100 miliónov šrácov a predaje maximálne 100 tisíc, reálne v 10 tisícoch"
      Hej napríklad taký CS:GO čo má bežne hrá cez 350k ľudí, momentálne ho hráva 4 mega ľudí a celkovo predal takmer 10 mil. na PC... však sa pozri na tie štatistiky, ono neznamená že hra tam má že teraz ju hrá iba 50 tisíc ľudí že si ju kúpilo 50 tisíc ľudí *15* treba brať do úvahy že zem je guľatá takže tam kde teraz hrajú Dotu 2 na druhej strane spia... navyše nie každý hrá danú hru nonstop, zapne si ju iba raz za týždeň alebo hrá mesiac v kuse a potom začne niečo iné hrať a neskôr sa k nej vráti ako to robím ja
      "z toho 99% hrá zadarmo Dotu a tie Valve srágoriny čo dávali 100x zadarmo"
      myslíš L4D2 ? to už malo x milionové predaje pred tým ako to išlo free... 99% hrá Dotu 2 ? dotu hrá 10 mil ľudí (čo však neznamená že títo ľudia hraju iba Dotu) momentálne čo je... 10% steamu vidím že matematika ti nejde... vôbec ako myslenie všeobecne *1*
      • Veskoslav
        Navíc průměrný hráč v Dotě 2 utratí okolo 50 euro/rok. Osobně jsem sice podprůměr, ale za ty roky už jsem nakoupil tak za 100 euro. Od vstupenek na turnaje až po obyčejné ithemy na postavy.
      • Nieco ako psn , ktora ma viac uctov ako sa predalo historicky konzol. Ale tak treba sockovat ps+ hry v roznych regionoch.
    • rad robis zo seba verejne debila?
    • No ty už len čo musíš byť za zúfalú existenciu, keď potrebuješ 5 účtov, kvôli blokovaným hrám...
      O skreslenie štatistík kvôli tomuto sa báť nemusíš, pretože 99,999% hráčov má IQ nad šimpanzom. Blahoželám ti, konečne si môžeš povedať, že si výnimočný -.-
      • Krasne receno, ja mam jeden ucet uz od roku 2004.
    • Pan je skvely matematik , tie percenta ti tak paradne idu ;-)
      • Jo, kdyz si maji pc hraci spocitat jemnost obrazu, tak jim to nejak nejde :-).
        • Nezacinaj s tymi tvojimi bludmi zase, uz sme sa na tom zasmiali dost.
    • Ty jsi fakt magor. Nechápu, že tě nebanujou hned, jak se tu objevíš. *7*
      • Hnisavec
        heh narozdiel od teba dodržujem pravidlá a nikoho neurážam....asi ťa nahlásim, nech dostaneš banánika *3* *14*
        • I já poruším pravidla - Jsi přiteplená pí*a *2*
        • Urážíš mě už svou přítomností, protože jsem ještě nepoznal bytost, která by tak intenzívně vyzařovala hloupost. *3*
        • Jen to svědčí o tvém ušlechtilém charakteru *3*
  • Joshua
    Taky je hezky ze vetsinu udajne slevnenych her sem nakoupil jinde jeste levneji...Jedina hra ze steamu byla Far Cry Franchise.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit