Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Ale jo, já to tak i beru *4* . Nejsme kvůli tomu nějak zásadně ve-při, abychom se tu kvůli tomu špičkovali některými ostřejšími výrazy, jako třeba: "můj ty Tondo kolenatej", "ty čertovo kvítko", nebo snad dokonce "ty brundibáre nabubřelý". Mě jenom tyhle prognózy s přesahem do dalšího desetiletí spíš pobaví než abych se nad nimi nějak hluboce seriozně zamýšlel, a vždy si jen tak pro sebe řeknu: "Jo kamaráde, co ty víš co bude zítra".

    Na toto téma znám (ač ateista) jeden krátký sakrální vtip. Ten ti na závěr mého příspěvku napíšu.

    Chceš-li Boha rozesmát, seznam ho se svými plány na víkend.
  • vlastik.plaminek
    To, že je na to někdo levej neznamená, že to není cypovina. Mě nejde Dark Souls, ale za špatnou hru bych to neoznačil. Jasně, je to trošku nahypované a fanoušci se projevujou jako totální kokoti, ale samotná hra je dobrá.
  • x_ander
    Proč bych nedokázal uvažovat? Realita samozřejmě může být někde úplně jinde, ale jako téma k diskusi bylo nadhozeno "názor, kam se vývoj bude ubírat" a já ten svůj názor sdělil (viz. několikeré "podle mě", které jsem použil). To co píšu, je jen můj laický odhad, rozhodně ne nějaká zásadní pravda, o kterou se chci hádat.
  • del0
    top dem3nt
  • del0
    Bravo. Na okamžik jsem uvěřil, že to není troll na steroidech.
  • Jack1947
    Píšeš vždy hezké psaní atp... bohužel musím souhlasit ale bez odstavců to fakt trhá docela oči.
  • Jack1947
    Stačí nemít antivir, nebo jít na pochzbnou stránku a o spyware máš postaráno... osobní zkušenost. *3*
  • precti si prosim jeste jednou co jsem psal, nikde tam neni zminovano to, ze se ve steamu neorientuji. Akorat mam Steam asi delsi dobu jak ty, protoze kdybys mel steam dele jak 4 roky, tak urcite budes souhlasit, ze pokud ses spise orientoval na AAA hry, tak pred temito 4mi roky byly napr vanocni slevy o uroven vyse. Mozna i proto, ze tehdy Steam neobsahoval indie hry a veskere slevy se tykaly AAA her.
  • kdyz je to vybornej film, tak je jedno jestli ho vidis v den premiery, 5, 10 nebo 50 let po uvedeni, ale to prumernej konzolista nikdy nepochopi...
  • Ano, na PC bude vyšší FPS a lepší detaily, ale opomíjíš fakt, že většina lidí těchto detailů nedosáhne. A než začneš argumentovat, vzpomeň si na úžasně optimalizované GTA4, kterou svého času na full nerozjel skoro nikdo, takže k čemu to... Takže ano, budeš to mít lepší, ale pořád "jdeš do kina" na dva roky starý film, zatímco ho ostatní už 4x viděli :D
  • ja nielen ze som nic nekupil, ale som predal zopar zbrani v CS:GO a tak som este zarobil ;)
  • Ani jsem se neunavoval to číst. Když chceš někomu sdělit myšlenku, sděl jí trochu normálním způsobem - např. takové odstavce tu nejsou jen pro pr*el češtinářů... *7*
  • Nastastie grafomania , nie je az taka nebezpecna dusevna deviacia.
  • MickeyMutant
    Tohle je slabé. Tipnul bych to maximálně na pár minut. Třeba takový Fidel s prstem v nose běžně zvládal i několik hodin.
  • Perfektni koment, presne vystihuje logiku vetsiny konzolistu.
  • Nic si z toho nerob, Dota ma nejake naroky na inteligenciu a schopnosti aby sa dala uspesne hrat. Samozrejme, ze pri absencii ziariacej napovedy ci zmacknut trojuholnik, koliesko alebo krizik sa citis zmatene a pripada ti to neprehladne a sustredis na na jedine comu z nej aspon trosku rozumies...grafike, ktora je pre hratelnost nepodstatna, pretoze nejde o ziadnu hru stavajucu na atmosfere ci vizualnom zazitku , ale na cistej hratelnosti kompetitivnej multiplayer hry.
  • Nie nie, na konzoly to sedi ako vysite ;-)
  • Chim
    Přál bych si alespoň trochu tušit, co se stane nebo nestane za měsíc. Gratuluju ti, že ty dokážeš uvažovat v horizontu 10-15 let. *5*
  • Hezky napsany ale fakticky hrozna blbost. Nepracujes nahodou v marketingu nebo PR?
  • Jestli tím myslíš indiány, co jste nám sem před rozdělením federace navezli, tak si pěkně prosím poslužte :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit