Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kazdopadne jak pises, ze se budou rozdili smivat, tak k tomu skutecne muze dojit a jednim z faktoru je i prace se siti jako takovou, pak uz staci mit nejakou kapacitu v siti, ktera vse bude delat za jednotliva PC nebo konzole to je fuk, a ty budes mit k dispozici pouze nejaky ovladaci prvek (gamepad, klavesnici, joystick, touchpad) a pak zobrazovaci prvek v podobe nejakeho projektoru (3D, 2D) nebo obrazovky jako budou bryle, nebo display na tabletu, televizi, LCD.

    Samozrejme realita muze byt jina, jelikoz je tu i spousta dalsich faktoru a to, ze spousta lidi nechape, jak snadno, clovek prijde o svobodu a ochranu soukromi, pokud se pohybuje ve sfere, ktera je mimo jeho dosah. Kolik lidi v dnesni dobe vi, jak funguje obycejna domaci sit, jak funguje tok informaci v dane siti a co s z daneho toku dat a informaci da vsechno zjistit.
  • Spise je smutne na tom to, co si vybral dany recenzent/ novinar za zarny priklad. Verim, ze by se nasla rada jinych her, ktere by se dali pouzit. Ale je mozne ze dany novinar toho moc nezna.. a zrovna tato oblast mu imponuje. Vzdy pracujeme s tim, co zname. Kdyz neco neznas, nemuzes o tom nic rict.
  • Veskoslav
    7000 je extrém? Chápu, že statistika se na ZŠ nebere, ale podívej se, jak se dělají průzkumy. Skutečný a relevantní průzkum je zaprvé dlouhodobý a za druhé v řádech desetitisíců (online dotazníky od Coly, Nike, spokojenost atd.). Jako výzkum, kdy ze 50 miliónů hráčů v USA řekne 7000 svůj názor, je stejné jako když vezmeš 1500 lidí u nás a vyjde ti, že máme rádi cikány.

    Mimochodem statisticky významné průzkumy začínají na 1% z populace. Tento má 0,014%.
  • Poslední dobré GTA bylo GTA 2. Ale to je proto, ze mam radeji hry z jineho pohledu nez first person pripadne 3rd person. Radeji mam pohledy napriklad z boku nebo z vrchu. Prikladem je minecraft, kterej me neoslovil, ale Terrarie me vyhovuje. Radeji si zahraji Baldurs Gate nez abych si zahral nejakou obdobu z prvni osoby.
  • Veskoslav
    Opět vedle trolí blbko;) Sekl jsi se o nějakých 40%.
  • mas o demne minus je to moc dlouhy blabol necet jsem to
  • Čekal jsem, že na mě zareaguje otrava, co v té chujovině má nahráno přes 2k hodin. Nuda jako vždycky. *6*
  • Hnisavec
    keby si mal rozhľad a trošku inteligencie, tak vieš že pri určitom počte ľudí (7000 je už extrémny počet) je štatistická odchýlka minimálna, rádovo pár %.....
  • Hnisavec
    top koment *14* *15* *15* *15*
  • Děkuji ti náčelníku, že jsi se mě zastal *1*
  • Chim
    Evidentně to není brífingový typ.
  • jak proste, mily watsone, na topinkovacich ani topinku neudelas...
  • Souhlasím s tebou, akorát škoda zbytečného útoku na konzole, že tam hry na přemýšlení nenajdeš a je to jen o mačkání tlačítka... (mám PS3, ale srdcem jsem PCčkář).
  • A proč nám to tu celé tak sáhodlouze, ale zajímavě *3* , vyprávíš?
  • Veskoslav
    Takže dostáváš v takových hrách silně na p*del a místo toho, aby jsi napsal, že jsi na to levý, tak řekneš, že hra je o hovnu. Ještě lepší je to nehrát a být ještě za většího troubu. Gratuluji.
  • to jsi teda fakt jatro zes to zaplatil 2x to ja si radsi pockam na OPRAVDOVOU nextgen verzi co nepojede filmovych 25fps ale pekne 60 s realistickou hustotou dopravy vetsim dohledem atd. Navic to budu mit o petikilo levnejsi *1*
  • Ačkoli Bohemku moc nemusím a všeobecně mě to nějak nezajímá co dělají, tak ale v tom to případě musím Bohemce pogratulovat, protože aby jedna firma měla v top hraní na Steamu 3 hry(Valve nepočítám) tak to je opravdu pěkný...
  • He7he
    Kolega Zup

    S ohledem na výjimky toto paradigma si užít více platforem u WC bijců bohužel naráží na jejich neskonalou celkovou imbecilitu. Chyba není v jejich vesměs nefungující, ale jinak věhlasně nadupané platformě, která kdysi měla pravda své světlé chvilky ve strategiích nejrůznějších žánrů (žehnejme Commandos sérii a Sudden striku), ale v generaci, která se nedávno náhle odtrhla od cecku a spustila poprvé a pouze hledání min jako vrchol možností a jediné správné cesty. Ti se už dávno svou zatvrzelou chujovostí a nerozhledem vyřadili z něčeho, co by se dalo ještě nazývat zdravým jádrem inteligentního hráčstva. Snová představa zbytečné výkonnosti a spojení deseti větráčků jim kanelovala na mozek. Dnes je situace taková, že drtivá většina téhle "WC scaení", jak ji vtipně označil kolega ovčák níže, pořád jen kecaj a kradou jak straky i pomocí slevovýho Stímu za řití, i když přitom rádi lžou o tom, že výnosy se obecně stírají a že jim Stím otevírá oči a kapesné z prasátek. Taky jako budoucí barikádníci, nostradamové, zemědělci, či potenciální veterináři, kteří pochopitelně ani neví, která bije, považují za vrchol herní éry nějaké nezávislé nebo nostalgické srandičky pro vyfetla nebo takové hratelnostně zfetlé a přemýšlením opravdu ničím výjimečné nesmysly typu Doty (díky kolegovi Izmælovi za připomenutí). Což je velmi smutné, a naopak nedokazují, že by dostatečně projevovaly zájem o tak vynikající a pro jejich platformu velmi slibnější a vhodnější projekty jako je Arma 3 nebo CoD. Libující si v kravinách nejsou prostě perspektivní a to k tomu ještě mají tu drzost se skrývat za výjimečnost, což průmysl ví. Tihle skutečně už dávno nepřemýšlejí jako chytří hráči, kteří se dokáží zastavit, střízlivě se podívat a ocenit opravdu kvalitní a fungující a dobře vypadající hry, i když znovu podotýkám, najdou se i výjimky. Musím každopádně uznat, že je třeba je spíše litovat, protože hrabání se v prehistorii a evidentní mlácení joypadem za mlada, stejně tak jako frustrace si neporadit a nerozběhnout "o řád nižší" konzolovou hrou na svých velínech, se na nich podepsalo opravdu výrazně a jejich fóbie z téhle platformy je dohání až k šílenému a nesmyslnému gumáctví, což mezi ně a námi normálními staví neproniknutelnou zeď.
  • coz vetsina konzolistu nesplnuje,to je ten hlavni problem... *6*
  • Já jí právě že nehrál, ale i tak plivu, protože je v práci nuda a já si musím urychlit čas v diskuzích na games. Ty taky:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit