Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poprosil bych redakci aby takovehle tabulkove screenshoty (text na jednobarevnem pozadi) ukladali do .png a ne do .jpegu, ta komprese vytvari na takovych datech hromadu artefaktu a strasne spatne se to cte, diky.
  • Jo naprostý souhlas Dogkiller. Pokaždé když jsou na steamu takové velké slevy nakoupím spoustu her ale dohraných jich mám jen pár. Toho času není tolik, abych všechny poctivě dohrál. Za chvíli tady budou zase velikonoční slevy. Teď jsem si nadělil nový počítač tak se snažím hrát:) No hraju teď far cry 3 a s novými grafikami jsem dostal i kupóny na hry tak se už těším až si po dohrání trojky zahraju far cry 4.
  • niceguyfromrussia.ru
    myslíš Lorda Gabea ? *1*
  • Joshua
    Za posledni mesic 70 euro na slevach v prd...
  • Mart9
    Na Black Flag jsem taky číhal a povedlo se, koupil jsem ještě FC 3 za tuším 5€, po těchto dvou hrách jsem šel. Ale čekal jsem, že se objeví nějaký hit za super cenu, který bych jinak ani nekoupil, ale celé Vánoce prostě nic.
  • TheGGG
    Slevy byly luxus, už mám skoro 150 her. *14* *14*
  • Asasin Black Flag za 7 euro a Men of War za 1 euro...parada.
  • Tafaraj
    A vše beželo jak má :) Děkujeme Steamžíškovi
  • Mart9
    Vždyť ti nikam neutečou
  • spis by konecne mohli vydat nejakou hru s cislem 3 v nazvu
  • Krescz
    letos jsem si nadelil BBC 2 i s vietnamem a koupe nelituji *5*
  • Dogkiller
    Naplnit knihovnu Steamu levnými hrami není v dnešní době žádný kumšt. Kumšt je všechny ty hry stíhat hrát a dohrát, obzvláště pro pracující lid s dětmi na krku.
  • Mart9
    Ty samotné slevy mě ale hodně zklamaly. Asi proto tam bylo naráz tolik uživatelů, každý čekal, jestli už se tam objeví něco pořádného za přijatelnou cenu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit