Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joshua
    Taky je hezky ze vetsinu udajne slevnenych her sem nakoupil jinde jeste levneji...Jedina hra ze steamu byla Far Cry Franchise.
  • SalemCZ
    Hele když si kupuješ Humble tak 150 her je celkem normální
  • tomocz
    A já jsem myslel, že to dělaj v Austrálii o.O Nebo Australan je jen ten bejvalej vedoucí týmu?
  • Tóma hluchoněmec :D
  • Dogkiller
    To říkám pořád. Nač kupovat jakési konzole, když to jde udělat takto.
  • tůmu je lepší
  • on myslel deti a zenu(y) :D
  • MickeyMutant
    On ještě někdo čeká na Steam mašiny? Optimisto. Ty přece vyjdou až pro třetí Half-Life na Steam OS. A soví Steam ovladač vypadá s každým dalším updatem čím dál tím víc jako klasickej konzolovej ovladač.
  • Mart9
    Musíš mít systém a hrát to postupně až do smrti.
  • Prej slovenská hra ... ty vole nenech se vysmát, čobole :D
  • Nechal jsem se nalákat na Thiefa a teda zlatej Dark Mod... a ještě je to blbě optimalizovaný. *9*
  • To je docela slaby... Se nemas moc cim chlubit:))
    Jinak letos winter sale velka slabota...
  • Tafaraj
    na odlehčení https://www.youtube.com/watch?v=SXCI1havbNc
  • týmu
  • V blavě dělají na zvířatech ... zbytek tůmu je v Praze.
  • Krescz
    znas to, nevim co s prachama *3*
  • Koupil jsem si ENSLAVED: Odyssey to the West a pár dní na to i NVIDIA Shield Controller. Propojit s 50" palcovkou, zalehnout s ovladačem na gauč a voila, člověk má hned vlastní konzoli :)

    P.S. Se streamem her atd. co Steam nabízí zatím nemám zkušenosti, ale časem bych to rád zkusil.
  • DayZ je spise slovenska hra, jelikoz se vyviji v Bratislave, ale stejne je to hezky pohled...
  • morokura
    Ale přibydou další a další a k těm starším se už nikdy nedostaneš *2*
  • PreidaQ
    Sis koupil celý televizní kanál a k tomu rozvojovou zemi? Tak to tedy gratuluji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit