Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    On ještě někdo čeká na Steam mašiny? Optimisto. Ty přece vyjdou až pro třetí Half-Life na Steam OS. A soví Steam ovladač vypadá s každým dalším updatem čím dál tím víc jako klasickej konzolovej ovladač.
  • Nechal jsem se nalákat na Thiefa a teda zlatej Dark Mod... a ještě je to blbě optimalizovaný. *9*
    • priste budes chytrejší
  • Tafaraj
    na odlehčení https://www.youtube.com/watch?v=SXCI1havbNc
  • Koupil jsem si ENSLAVED: Odyssey to the West a pár dní na to i NVIDIA Shield Controller. Propojit s 50" palcovkou, zalehnout s ovladačem na gauč a voila, člověk má hned vlastní konzoli :)

    P.S. Se streamem her atd. co Steam nabízí zatím nemám zkušenosti, ale časem bych to rád zkusil.
    • alladjex
      prosim te, ja porad ze vsemoznych predstaveni zurnalistu nechapu jak ten schield funguje. muzes nejak polopaticky vysvetli co s cim a jak mas propojeny a jak na tom vlastne hrajes prave z pcka? za pripadne vysvetleni moc dik.
      • Ahoj, stačí mít grafiku od NVIDIA a program NVIDIA Geforce Experience (v poslední době ho podporuje už každá, samo ti to aktualizuje atd.). K ovladači je dodáván USB kabel, kterým propojíš ovladač s mašinou, ovladače se ti samy nainstalují a už můžeš používat v každé hře, která má podporu (tzn. v dnešní době téměř každá).

        Pokud máš silnější WiFi a stroj (což já třeba díky O2 ne), tak si můžeš koupit navíc i NVIDIA Shield tablet, který propojíš přes WiFi s ovladačem a PC/noťasem, vezmeš si ho do postele/hajzl/zahrada a můžeš přes "stream" na tablet hrát klidně i Battlefield 4 bez lagů nebo ztráty kvality *1*
        • alladjex
          diky za info
          a hrajes taky nekdy na obrazovce samotneho schieldu? nebo jen pres ke kompu pripojeny monitor?
    • Dogkiller
      To říkám pořád. Nač kupovat jakési konzole, když to jde udělat takto.
      • Kvůli hrám třeba? Co si budem povídat to spektrum her je tam mnohem barvitější.
        • Mě se líbilo to barvitější prej.
        • to si se asi hodne prastil do hlavy,kdyz reknes,ze na konzolich je barvitejsi spektrum her...bud to a nebo nevis,co to znamena *1*
          • monochromaticky spektrum
        • Barvitejsi ? Spis jednobarevne, sama arkáda.
  • DayZ je spise slovenska hra, jelikoz se vyviji v Bratislave, ale stejne je to hezky pohled...
    • Prej slovenská hra ... ty vole nenech se vysmát, čobole :D
      • nech ho bejt, sak chudaci nemaj ani na jidlo :(
        • Rast ekonomiky SR je vacsi ako CR. Uz vas dobiehame a zoberieme si spat co ste nam za 40 rokov ukradli.
          • Jestli tím myslíš indiány, co jste nám sem před rozdělením federace navezli, tak si pěkně prosím poslužte :-D
          • no ty teda reprezentuješ :D
    • V blavě dělají na zvířatech ... zbytek tůmu je v Praze.
      • tomocz
        A já jsem myslel, že to dělaj v Austrálii o.O Nebo Australan je jen ten bejvalej vedoucí týmu?
      • týmu
        • tůmu je lepší
          • Tóma hluchoněmec :D
  • Poprosil bych redakci aby takovehle tabulkove screenshoty (text na jednobarevnem pozadi) ukladali do .png a ne do .jpegu, ta komprese vytvari na takovych datech hromadu artefaktu a strasne spatne se to cte, diky.
    • Tak jestli používají .jpg pro web tak jsou volové.
  • Jo naprostý souhlas Dogkiller. Pokaždé když jsou na steamu takové velké slevy nakoupím spoustu her ale dohraných jich mám jen pár. Toho času není tolik, abych všechny poctivě dohrál. Za chvíli tady budou zase velikonoční slevy. Teď jsem si nadělil nový počítač tak se snažím hrát:) No hraju teď far cry 3 a s novými grafikami jsem dostal i kupóny na hry tak se už těším až si po dohrání trojky zahraju far cry 4.
  • Joshua
    Za posledni mesic 70 euro na slevach v prd...
  • TheGGG
    Slevy byly luxus, už mám skoro 150 her. *14* *14*
    • SalemCZ
      Hele když si kupuješ Humble tak 150 her je celkem normální
    • To je docela slaby... Se nemas moc cim chlubit:))
      Jinak letos winter sale velka slabota...
  • Asasin Black Flag za 7 euro a Men of War za 1 euro...parada.
    • Mart9
      Na Black Flag jsem taky číhal a povedlo se, koupil jsem ještě FC 3 za tuším 5€, po těchto dvou hrách jsem šel. Ale čekal jsem, že se objeví nějaký hit za super cenu, který bych jinak ani nekoupil, ale celé Vánoce prostě nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit