Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DeathFish

    Vašku, ani nevíš, jak moc jsem rád, že jsem tě na sraze v minulém roce mohl osobně vidět, udělat si s tebou fotku a nakonec tě ještě obejmout! Byl to splněný sen a tys působil přesně tak parádně, uvolněně a vesele, jak jsem tě znal z obrazovky.

    Budeš mi tu chybět, protože si byl nedílnou součástí Games, která utvářela celkový pohodový dojem. Tvé nevšední texty jsem měl velice rád, ale ještě víc jsem si užíval jakýkoliv videoobsah s tebou, jelikož mi tvůj humor zkrátka sedl natolik, že jsem si určité chvíle z Fight Clubů a jiných videí uložil, abych se u nich mohl zase někdy zasmát 😀

    "Co jsem vlastně v Games dokázal?" ... já ti to povím Vašku - dokázal si mnohokrát přesvědčit (ne)jednoho člověka, že právě tahle kniha, seriál, film nebo hra stojí za to, aby jí dal šanci a pak byl za to velmi rád. Dokázal si mě tolikrát rozesmát a oblíbit si tě natolik, že jsi byl jedním z důvodů, proč jsem si již po týdnu v nové práci vzal dovolenou, jen abych za vámi mohl přijet na sraz a viděl tebe i ostatní naživo. Stal ses zkrátka člověkem, jehož tvorba i střípky z jeho života (např. z Games Offů) mě zajímaly. A věřím, že nejsem jediný a že tohle NĚCO znamená. Za mě si tady dokázal opravdu hodně! 

    A pokud nyní odcházíš, abys znovu našel svou cestu, postaral se o své mentální zdraví a splnil si své sny, leť! Leť a buď volný Vašku, protože pokud někomu na někom skutečně záleží, musí být taky ochotný tohoto člověka nechat jít. 

    Měj se krásně Vašku. Díky za všechnu tvou práci. Nechť tě Síla provází! 😉

  • Diky za mraky recenzí a kvalitního psaní. Ta hereze s prsteny moci ti budiž odpuštěna a nechť se ti daří. 

  • Bublavak

    Hodně štěstí do další životní štace a ať se ti splní maximum! 👍👏😉

  • Uf, tvrdá rána takhle po ránu :( 


    Nu což, ať se daří Vašku! 


    Jen nám ,prosím, prozraď na jakých sockach tě máme sledovat při tvé budoucí tvorbě? Tvůj smysl pro humor by mi chyběl.


    Přijdeš alespoň někdy na CK3 let's play s Alešem? 

  • pichpe

    Přeji hodně štěstí na další zastávce cesty života a ať to vyjde přesně tak jak do teď, tzn. ať se ti daří dělat přesně to co chceš dělat. Nic lepšího člověka potkat nemůže.

    Doufám aspoň v obcasné texty externího spolupracovníka z tvého pera, protože netradiční až hravá firma tvých textu je velmi osvěžující.

    Díky za vše!

    ps: Tu knížku o tetě Květě si rozhodně chci přečíst, už se těším!

  • voythan

    Díky Vašku za dobrou a obětavou práci. Přeji ti, ať si srovnáš v hlavě, kam se teď nasměrovat a ať se ti na nové cestě daří!

  • Tedy moc díky za hrozný start dne. Pro mě byl games.cz především o Vaskovi, který ač slávista, se stal mým oblíbencem. Mám pocit, že máme rádi stejný typ her a bavily mě jeho postřehy a znalosti témat. Samozřejmě také jeho longplaye crusader kings 2 a 3... Proste jsem z toho nějak smutný (mrk mrk) a byl bych radši, kdyby odešel kdokoli jiný, kdyz uz to musí být. No nic, rozhodnutí samozřejmě chápu a doufám, že si Vaškuv osobitý smysl pro humor budu moct užít jinde, kdyz uz ne tady. Díky za všechno, byla to jízda... 

  • Nebudu lhát. Nikdy mi sympatický nepřišel a streamy s ním jsem ani nezapínal. Hlavně kvůli jeho české angličtině, kdy s Adamem nejsou schopni dát dohromady kloudnou větu bez použití jediného anglického výrazu.  I tak přeji v další pracovní štaci úspěch.

  • homeles8

    :(  Ale až vyjde někdy novej Hitman, tak s Adamem uděláte Rulette Long Play tak jako tak. Do dnes je to nejlepší obsah na celým joutubu. Prostě legendary. Až zase budu něky marodit, opět si pustím všechny díly :-) 

  • Hidden

    Ackoliv je cela redakce bezesporu kvalitni, Vaskovy texty jsem cetl tak nejak nejradeji. Skoda, ale abych pouzil otrepanou frazi, zmena je zivot. Takze hodne uspechu kdekoliv, kam te (nikoliv vlastni) vetry zavanou!

    Namarie!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit