Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kallessin183

    Carpe Diem!!!

  • Namaste

  • ripper

    Vašku, díky za veškerou práci na Games, a přeji hodně štěstí a spokojenosti, kamkoliv se vydáš v budoucnu.

  • Nechť tě stále provází Síla....

  • Inquisitor

    Ahoj a hodně štěstí:)

  • iSpirit

    To je tak, když si člověk uvědomí, že dělá práci, při které by nedostal ani hypotéku na 2+1...

  • Ta fotka nešťastná docela sem se lekl

    • Thanquol

      haha on to byl asi takovej provokativní záměr.

  • Sir_Emental

    Přeju hodně štěstí v dalším kariérním životě! Musím přiznat, že tvoje nekritické fanboyovství Larianů mě občas dost užíralo, ale krom toho jsem tvoje texty četl moc rád. Ať se daří!

    • Heh jsem celkem rád že nejsem sám, cítil jsem se celkem provinile kvůli tomu jak jsem na Vaška v jeho poslední recenzi na BG3 reagoval v komentářích že si přece dělá p...l jelikož si to tu desítku nezaslouží 🥲😂😄

      Na druhou stranu Lariani dělají maximum aby z toho desítková hra byla, možná i proto tomu toto hodnocení nakonec udělil.

      Líbil se mi jeho osobitý styl psaní a pohled na svět, je fajn číst že se i nadále bude věnovat LARPům a bude chtít stvořit vlastní.

      Tímto Vaškovi přeji hodně štěstí do dalších tvůrčích rozletů, ať už to ode mě zní jakkoliv klišovitě 😄

  • Gulivera84

    Jak uz sem psal, po Alžběte, dalsi velka rana u srdicka, budou mi Vase pohledy na svet chybet......

  • Davies182

    Vaškovi přeju, ať si teď pořádně odpočine, a pak ať se mu podaří na dalších xx let opět zakotvit někde, kde jej to bude (nejen) profesně naplňovat.

    Čau 🙂!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit