Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stastny a vesely, hodne fragu a dobry K/D ratio vsem!
  • Hanzales
    Tož hlavně klid, žádné stresy, žádné nervy, dobře přes svátky odpočali a hlavně co nejvíce splněných snů v tym novým roce 2014 ;o)
  • ringmancz
    hezké Vánoce a co nejmíň rozbitých gamepadů a klávesnicí do nového roku

    já (zatím) nic herního nedostal, leda tak hry na steamu co jsem si dneska koupil :) a ty postavy jsou z letošních her?
  • Mě přines Ježíšek pod steamecek pár kousků do sbírky. Všem přeji ať je co pařit a je na to klid a čas.
  • tak co bylo pod stromeček, zase ni co? haha, ja dostal takový veci ze byste koukali *5*
  • Děkuju za přání a taky přeji všem šťastné a veselé!
  • kennyB
    A veselý průjem *1*
  • Phillios191
    Víc herních pecek, jak ve stávajícím roce, který byl hodně skromný(díky bohu za PS3) a Vysmažený Nový rok 2014 :)
  • Aristarch
    Viac dobrých hier v novom roku všetkým... plus šťastné a veselé Vianoce *3*
  • Hotovo soutěž odeslána *5*

    Tak šťastné a veselé a vše nejlepší do nového roku. *3* *3* *3*
  • MidnighT91
    Šťastné a veselé VVce a do půlnoci doma ať vás robosanta neoddělá...
  • houmrhoumr
    ej to me vubec nenapadlo *1*
  • NumberFiveAlive
    mastne a kysele vanoce vsem hracum! :D
  • dík že si alespoň někdo vzpomněl *4*
  • Přeji games.cz a všem gamerům Šťastné a Veselé Vánoce, pohodu, lásku, zdravíčko, pevný nervy a hodně herních titulů.
  • Asharak
    Nebyl by ježíškův překlad do češtiny? *15*
  • eStar
    Štastné a veselé všem hráčům i všem spamerům na games.
  • veselé vánoce lidi a kupujte hry, ať za pár let nevzpomínáme se slzou v oku na Ride to Hell: Retribution jako na super hru *4* já jednu dal jako dárek a pravděpodobnně nějakou dostanu, spread the love
  • Malý bonus na uvolnění :)

    http://www.youtube.com/watch?v=0PBj3GY5VEQ
  • Přeji všem členům radakce ať načerpají dostatek sil, aby byli v novém roce hlavně zdraví a spokojení, nejen se svou prací v Games/LEVEL :)

    To samé samozřejmě přeji i ostatním. Vzhůru do dalšího herního roku. Co nejvíce skvělých zážítků napříč plaformami a žánry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit