Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlastik.plaminek
    mozek?
  • víš co Johny Pětko? *1*
  • Lawliet
    Já hrnek. Asi jsi na tom líp.
  • Lawliet
    doufám, že nemyslíš tu trapnou školu. *1*
  • Inquisitor
    Já jsem dostal pytel briket, takže bude aspoň teplo.
  • NumberFiveAlive
    tak se to vydrzelo jeden den a ted se tady zase vsichni zacnou posilat do pr*ele... :D
  • Šťasrné a veselé VŠEM!
  • michaliuz18
    stastne a vesele hejteri ,deti, falosny spratkovia, usmrkanci a ine havete, ale aj ti seriozni hraci co maju troska vacsi zmysel pre hry :) hlavne budme dnes k sebe vsetci mili, a zajtra sa uz mozme nakladat ako obvykle
  • Phillios191
    :D :D :D a hlavně to natoč ať máš víc subscribe jak PewDie :D
  • LuckyBaal
    Šťastné a veselé!
  • Jack1947
    Xmass time, trolling time. *3* *15*
  • Šťastné a veselé Vám všem, Gamesáci :)
    And now... it's BATMAN TIME!
  • Pubertu *7*
  • Pete.palis
    přeji všem vyvoleným hodně mínusek v novém roce (Jack1947, Veskoslav, všem Bíbrům,...) *5*
  • Mám lepší dárek. Dostal jsem spoustu falešných bankovek. Jsou falešné, tedy je to blok pro zapsání v podobě peněz, ale i tak je velice antidepresivní zapalovat pětitisícovku. :) Chudák Masaryk... Už se těším až to dám na provázek a budu s tím sr*t lidi. :))
  • Všem šťastné, veselé a klidné prožití svátků se vším všudy. A abych neodcházel moc od hrách, přeji taktéž hodně toho času na hry po celý příští rok.
  • Šťastné a propařené Víánoce *15*
  • Phillios191
    Tak dárky mě také potěšily, herního tam sice nic nebylo ale i tak to potěšilo :) Jsem zvědav, copak dostala pod stromeček redakce :)
  • Kapavku?
  • nightborne
    Ja teda dostal kuchynskyho robota, karton cigar, vonavku, fusekle a naky testoviny.

    A nejhorsi na tom je, ze sem z toho mel fakt radost, mixovat veci rucne, z toho by se jeden posral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit