Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V diskuzi je už tolik nápověd,že to už musí dát každej,i tak udělali games velkou nápovědu s jejich přáním PF.... :)
  • Já zas nevím tu předposlední... :D Ale soutěžit stejně nechcu a vědět to nepotřebuju
  • dá se tady nějak reagovat na příspěvek, kterej už je víc jak pátá reakce...?
  • Tak zrovna ta napravo byla, ta ktrerou jsem zrovna tušil a mylsím, že jí tuším snad dobře.... :-)
  • Inquisitor
    I kdyby nedali, tak v diskuzi to určitě bude. Osobně nevim jenom tu postavu úplně napravo.
  • tak to si klidně počkám, mě asi nenapadlo, že to sem budou dávat... protože loni pamatuju, že tady nějakej takovejdle obrázek byl taky a s ním spojená soutěž, ale vyhodnocení a odhalení správných odpovědí jsem nějak nezaznamenal, asi jsem ho prošvihl.... tak jsem si to chtěl letos posichrovat a zjistit radši hned....
  • Inquisitor
    Tak si počkej na vyhlášení soutěže, tam určitě správný odpovědi budou.
  • pro někoho zoufalej, já to vidím spíš jako zvědavej... jak jsem psal, o soutěž mi vůbec nejde, takže "nežebrám" správný odpovědi, abych mohl soutěžit, ale pouze protože mě zajímá co to je zapostavy a vrtá mě to v hlavě... toť vše....
  • Lidi, vy jste zoufaly
  • Je to tahle postava http://bit.ly/V7cXmN
  • Ahoj... hry momentálně moc nepařím(z časovejch důvodů), ale zajímám se o ně stále a sleduju je... proto mě tyhle postavy furt zajímají a vrtají v hlavě... na 100% jsem si jistej jednou postavou... a další dva tuším...
    O soutěž mi vůbec, ale fakt vůbec nejde.... našel by se někdo, kdo ty postaví ví, a poslal by mi je na mail...? o soutěž mi fakt nejde, klidně mi to stačí poslat až po skončení soutěže, je mi to fakt jedno... ale kdyby se někdo našel, tak bych byl moc vděčnej... Queb-r@tiscali.cz
    díky....
  • za 30e ti to klidne prodam :)
  • dam ti slevu 20e misto steamu ;) aneb za 30e je to bezne k dostani
  • HINT UNDERSTOOOOOOD :D :D :D Taky to mám... Hru sem hrál a postavu sem věděl že znam.... Ale trvalo mi to... :D díky michelangelo, možná si od tebe časem koupim nějakej obraz ;)
  • Je to Kratos s keřem na hlavě.
  • http://cdn.dailychillout.net/wp-content/uploads/2012/11/OMG-FUNNIEST-THING-I%E2%80%99VE-EVER-SEEN.jpg
  • michelangelo
    Kdo hral hru, ve ktery se vyskytuje pata postava, ten musi poznat. I kdyz je fakt, ze hlavni postavou dany hry se stane jen v pripade, ze si ji hrac zvoli. HINT DETECTED!? :)
  • je to Jezis Kristus Nazaretsky
  • Vrook
    OMG OMG silly me OMG
  • OMG ona je to fakt soutěž, já to nikdy nečetl do konce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit