Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OMG jaký výhry? Já ani nevím že se o něco hraje.
  • x_ander
    hledej šmudlo.
  • God-of-War
    To je tvoje blbost, že na to nemůžeš přijít... nápověd je tu tři p*dele.
  • x_ander
    Jen se snaž, nápověd je tu už docela dost...
  • Jo, zakryjeme to spoilerem aby jsme si snizovali moznost vyhry a lemram linejm ulehcili praci...
  • Nemohl by mi tu někdo říct kdo je ta poslední postava? Lékaří mi v pěti letech diagnostikovali chorobnou zvědavost a mě to zajímá tak moc že pokud to nezjistím mohlo by mě rupnout v bedně a pak za sebe neručím. A rady typu je to RPG a hodně se o něm mluví si nechte, chci slyšet konkrétní jméno hry nebo postavy, klidně to zakrýte jako spoiler.
  • já už jsem se asi 3krát dneska smířil s tím, že to prostě nedám a teď jsem si to konečne prošel ještě jednou a pečlivě a mám to...dokonce není problém najít konkrétní obrázek...teda když už máte podezření, že víte co máte hledat.
  • taktéž přeju veselé vánoce :)

    Ta poslední postava je fakt deprimující... Za tenhleten rok vyšlo milion a půl RPG her, ve kterých můžou být takhle dementně vypadající postavy a všechny zrovna dostaly 8.... grrrrrr
  • smejki
    to není RPG! *1*
  • to já si hned myslel, že to je ta hra, ale pořád jsem jen nacházel obrázkyté postavz ale v jíné formě, takže to bylo trochu deprimující :D
  • Pár nápověd už tu je... projdi si největší letošní hry, tohle je rpg. Ta postava ale nemá jen jedno ikonické oblečení, takže se to těžce dohledává no.. ale jde to :)
  • God-of-War
    Presně:). Ale poznal sem to jen díky tý..helmě, jestli se to tak dá nazvat:D
  • Horst_Fuchs
    Já už na to taky přišel, ale nepřipadá mi to dvakrát fér vzhledem k tomu, že onen obrázek pochází z nějaký snad alfy nebo bety tý hry a dohledat to je i celkem oříšek. *12*
  • God-of-War
    Tu pátou vim:)

    Je to postava z RPG hry..víc vám neřeknu *3*
  • jidas.koprivny
    konec nápovědy :D
  • CartmanXxX
    1. Hned vidím
    2. Hned vidím
    3. Hned vidím
    4. Hned vidím
    5. Ani po 10 minutách nemám tušení
  • TheCent
    A napovedu bys nemel? Fakt jsem z toho patyho uz zoufalej:-)
  • ringmancz
    Ha. Už jsem rozluštil tu postavu napravo. Šťastnej zbytek roku a ať na to taky přijdete.
  • x_ander
    No já už na to přišel. Problém bylo, že ta patá postava je taková víc "generická" oproti těm prvním čtyřem.
  • smejki
    tož, moh by bejt i "trojkou". Mně žádnej plešatec zprvu nenapad. But then...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit