Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě přikládám článek, ve kterém to řeší.
    http://www.pcgamer.com/2012/06/23/day-z-arma-3-interview-optimization-map-design-radios-porting-day-z-into-arma-3/
  • Shaker
    tak to ses pak d*bil...
  • Prý pokud rozjedeš Armu 2, rozjedeš i Armu 3, tak to alespoň říkali tvůrci z BI. Hráli to na PC s i7 a GTX 580.
  • Pochybuj jsi jak chceš ale Arma je momentálně nejúspěšnější hra za kterou nestojí žádný velký studio a to vydávají pouze pro PC,těším se ještě na to dlc Český armády jinak DayZ jsem naistaloval Armu znova.
  • Vrook
    Tak doufám, že to co jsem četl v nějakym interview se vyplní a předělaj do Army 3 i celou Chernarus, kvůli DayZ. Pokud ne, tak doufám, že DayZ do Army 3 neportnou, ale v tom případě bych pochyboval o tom, že to někdy dosáhne stejný prodejnosti jako dvojka.
  • veľa ubohé...
  • Gorkan
    navezu se do slováku třeba tatrou *4*
  • Shaker
    Kuli jednomu blbymu komentu od cloveka, kterej vubec nevi se navazet do vsech Slovaku je trapny, fakt si prestrelil...
  • Bože další tupej idijot
  • Prochik
    Conquest v ARMA je v podstatě Warfare. Akorát je variabilnější a celkově lepší.
  • Gorkan
    proboha ja jsem magor ja když soustavně klikam na video 1.04 tak tam u toho rock když se to opakuje slyším žabu *4*
  • Ne, bohužel jenom částečná. Animovaná je pouze levá ruka a levá noha, zbytek si musíš domyslet.
  • ked tam nebude kvalitny multiplayer tak to zhori ako vzdy... komunita nekomunita, ja chcem conquest v ARME.
  • Ano nejdůležitější částí každé hry je animace lezení po žebříku třeba Half-Life2 animaci lezení po žebříku neměl žádnou a proto je to hra špatná...
  • Bože další tupá střílečka jak takový krávoviny můžou někoho bavit hrát *11*
  • Podívej se na videa od Shack Tactical (ShackTac) a pochopíš proč BF3 není lepší simulátor. Pohyb vegetace tam je a hodně problémů které jsi uvedl řečí ACE. Jízdní model by měl v Arma3 být nový a předpokládám že i ostatní věci budou upraveny. Btw letecký model u vrtulníku mi vyhovuje (já vím není to dokonalá simulace hrál jsem i Take on Helicopters).
  • smejki
    nieje to ubohé?
  • Chtěl jsi říct šovinismus, leč ani s šovinismem to nemá nic společného, takže vedle, příteli.
  • http://www.youtube.com/watch?v=x-P578pnctU
  • USER47
    Strč si ten nacionalismus někam...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit