Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna jsem rozehrál znovu Armu 2. Tak se na tohle těším :) Ale ty nároky zase budou mastný. Ale tak co člověk čeká, když to není koridorovka jako CoD :D
  • Je mu rozumět dobře :)
  • USER47
    Inu, je to Brit, tak nemůže mluvit jako amík. Imho naopak mluví celkem srozumitelně. Mnohem větší masakr je novozélandskej přízvuk Deana Halla (autor DayZ):
    http://www.youtube.com/watch?v=Sj9Tih-esfw
  • rancor1223
    Přízvuk je zvláštní, britský (ale nějaký nestandartní - ne z Anglie) nebo možná Australský. Ale, že by mu nebylo rozumět? To fakt ne.
  • rancor1223
    Taky jsem zvědavý co nebude fungovat tentokrát *2*
  • pravděpodobně až 2013, ale aspoň si daj záležet *7*
  • Pro mě nejočekávánější hra roku 2012.
  • DangerousDave
    chlapi uznajte, že ten jeho akcent je trochu divný, pre toho kto je zvyknutý iba na americkú angličtinu to môže byť v kombinácii s jeho miestami trochu slabšou artikuláciou problém. Ja som rozumel zhruba na 95%, niektorým slovám som ale na prvý krát fakt nerozumel.
  • hmm a jako obvykle uz od prvniho flashpointu to pohybujici se vozidlo vypada jako kdyz klouze a tomu komentatorovi vazne neni rozumet
  • rancor1223
    Už je tam kompletní animace lezení po žebříku?
  • USER47
    Chyba nebude v komentátorovi.
  • Ja mu teda rozumim vicemene bez potizi.
  • Je to porad jedna a ta sama predvadeci mise dokolecka. Kdo jste videa z Army 3 uz videli tak neztracejte cas neni tam nic noveho.
  • Až na grafiku nevidim žádný posun dopředu. Co se chování techniky týče, tak to už je daleko lepší mod PR pro BF2, nebo PR / ACE mod na Armu2 ....
  • Pitomé reklamy *16* *10*
  • exoslav
    horšího komentátora vybrat nemohli, není mu rozumět ani slovo *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit