Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kolikrat to "kdykoli" znamenalo max level postavu co tam jen postavala a prudila?
  • 2waltar-tak online hry maji standard nastaveny samozrejme nekde jinde nez klasicke hry. Ono uz taky kvuli super uber narocne grafice melo par mmo her problemy a ubralo jim to mnoho hracu
  • walltar
    No já ti neřeknu jaká grafika je, rozhodl sem se to na free serveru nezkoušet a počkat si až na officiální open betu. Ale podle vydejí vypadá dobře, i když ne tak dobře jako třeba skyrim.
  • Soude jen podle tohoto videa je grafika az prekvapive pekna. Ale jak se rika-krasa se brzy omrzi a na osklivost si zvyknes *2*
  • walltar
    Já doufám, že nebude ... ale čekám lehkou evoluci GW2 + trochu lepší bojovej systém.
  • walltar
    No ono to nemá nějak úžasnou grafiku ... řekl bych takový průměr. I když věršina lidí, kteří zkoušeli hrát na free serveru tak tvrdí, že je hodně dobrá.
  • walltar
    Prakticky v úplně prvním videu z TESO je celkem hodně postav pohromadě. Tak 50-100 jich bude.
  • Blbost. Lidi porad mluvi o zmene a kdyz maji moznost,nebavi je to.
    Originalmi MMORPG? Eve Online, The Secret World...vic me ted nenapada
  • ve wowku minimalne fungovalo pvp a levelovani na pvp serveru taky nebyla nuda protože te kdykoliv mohl nekdo sejmout. Ale to bylo v dobach kdy ješte nebyl dungeon finder tos ješte nebyl na svete
  • hhhhh
  • No ale s tou grafikou má pravdu. Príde mi že v Aionu je krajšia a to je už pekne stará hra.
  • dobry by bylo, kdyby si clovek vytvoril tloustika a pak s nim nemohl behat do kopce, ponevadz by se mu hned zadychal :-D
  • Viktor_H
    Jestli to nebude stopadesátá variace na WoW se staitckým světem, v němž je nudné a primitivní levelování opepřeno nulovou výzvou a iluzí explorace, dám tomu šanci. Žánr MMO potřebuje změnu.
  • Při tvé zdejší věčné prozíravosti a předvídavosti se divím, že jsi se samým smutkem a zklamáním ještě nezabil.
  • jo a už vidim to nekonečne množstvi bugu a exploitu v pve, kde nikdo nebude hrat poctive. (stejne jako v gw2 nebo tsw)
  • Jako jo vypadá to fakt pěkně osobně si ale počkám ten rok než budou nuceni přejít na ftp a pak se uvidí.
  • neverim že dokazi na tomhle enginu udelat kompetitivni pvp, taky jsem jeste nevidel video kde by bylo vic jak 5 postav dohromady
    o grafice ktera pripomina starej morrowind ani nemluve
  • Už sa teším ako streameri nájdu exploit a Bethesda spolu so Zenimax Online budú rozdávať perma bany.
  • Konecne tam jde udelat tloustika! Docela me stvalo, jak v Elder Scrolls byly vsechny postavy (tela) stejne. A mam dojem, ze to asi bude prvni MMORPG hra, ktera me nalaka do svych sparu. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit