Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Zvláštní, jak mohla tato diskuze probíhat, nebýt několika závistivých individuí. Kdyby na diskuze o konzolových exklusivitách chodili jen lidé co mají alespoň jednu konzoli, mohl z toho být tradyční mírumilovný a poklidný flame PS3 vs xbox. *9* vs *11*
    • kdyby se amici nesrali do syrie mohl být tradyční mírumilovnná a poklidná občanská valka Asad vs Rebelové.
  • Ahoj, měl bych takovou otázku. Rockstar zveřejnil informaci, že by se druhý disc - "play disc" neměl instalovat. Proto bych se rád zeptal, jestli to nebude při hraní moc "hučet" a sekat se. Děkuji za odpovědi.

    Zdroj : http://www.eurogamer.net/articles/2013-09-16-rockstar-warns-dont-install-gta5-xbox-360-play-disc
    • zdeeneek
      Podle toho co jsem cetl na zahranicnich webech, tak staci druhy disk nainstalovat treba na flashku misto na HDD - problemy, ktery se objevovaly pri instalaci druhyho disku na hdd se pry timhle zpusobem uz neobjevuji. Ale osobni zkusenost s tim nemam (cekam az mi gta V dojde), takze informaci ber s rezervou.
      • Ah, děkuji za info.
  • Jack1947
    Tohle je jedna z mala chvil , kdy jsem hrdej ze jsem Konzolista, pac si muzu uzit to co si na pc, uziji ale az nekdy buhvikdy a taky v jakem stavu ze. (GTAIV). *3*
    • Hory85
      To víš že jo kámo, užij si tu radost a neboj se to dát najevo, jen ať brečí. Palec nahoru !!! *3*
      • Jack1947
        Dyt jo ne , o tom to preci je ( ne vazne ) ja to myslel jinak , ze jsem rad ze si to zahraji a nechci zde zbytecne vyvolavat , dalsi nesmyslne wars a flamy , tak to nezkousej podnecovat.
        • Hory85
          Dobro kámo nebudu tě do toho tahat.... Ale stejně, si rád že si to můžeš zahrát hned a ne až v příštím století kdy už bude běžnej matrix, je to tak ne? *1*
          • Jack1947
            Ja bych tim spise chtel, dat najevo ze konzoly jak uz zde bylo psano , muze mit kazdy a ten kdo chce hrat , ji uz davno ma - zadna priviligeia zde jiz nejsou, neni jen pro vyvolene atp... a tahat mne do neceho? prosimte , jen nemam rad nesmyslne flamy tot vse. ( neznamena ze si tu nemuzem chatovat az treba do zemdleni.)
  • http://www.youtube.com/watch?v=jFk-Ov-_U8w myslim si ze s hustotou problem nebude.Ani s dohledem.
    • a to ma jako ukazat tvoje video kde jsou rozestupy mezi autama kilometr, a dohlednost sotva na konec mostu? je to tragedie!
      • Lepsi kilometr a plno aut nez plno aut a nalepene na sobe ze je ani neobedes.A dohled jak je na tom videu tak neni nejvetsi.
  • Na PC to prý nevýjde, bude to jako u RDR.
    • pry bude konec sveta.
      • Jack1947
        Tech bylo, nakonec jen sliby chyby. *15*
  • Tak jak je to teda? Je to lepšie, ako to príšerne nudné GTA IV???
    • Hory85
      Ti povim až příští týden. *1* Jestli si ale hrál GTA:SA tak si to představ v nový generaci o trochu lepší.
      • Jack1947
        Vetsi... propracovanejsi a atp...zabavnejsi protoze tam (je) bude spoustu veldejsich aktivit coz GTA krom baru a honicky s policii nemnelo vubec.
  • Kde je nasa PC verzia kurwa ??? *16* Nefer *10*
    • spoock
      kup si konzoli a přestaň brečet
      • Konzoli bych nikdy nekoupil *3*
        • A to je koho chyba?:D myslís ze daš zmuracieho smajlika ze tým niekoho dostanes?:D Jedine tvoja blbost nic viac ti nepoviem.
          • No tyyyy vole, tys mi to ted nandal :-O (spokojeny se smailikem??) A blbost? Blbost by byla si koupit konzoli :-) Radsi zivot v celibatu *3* (ano, opet ten smailik)
    • Kurwa se neříká, kurwa se platí!
  • Hory85
    ----
  • když se tak koukám na to video, je to muj beznej vikend. vsechno se da delat v realu, stačí vstát od pc
    • Hory85
      už stojíš?
  • Docela mě i zajímá, jestli Games.cz dá neřízenou chválu a 10/10 a nebo strhne body dolů za nedostatky, které hra má už na první pohled, zvláště ty techického rázu.

    A nebo zlatá střední cesta, tedy dáme 10/10, protože jinak by to spousta lidí nakrmená hypem ze všech stran neunesla, ale do textu zmíníme chybky, neboť text stejně každej kašle?

    Bude to zajímavý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit