Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No už je celý internet zaplněný uniklými gameplayi ale nevadí rád se podívám na vidláky z GTA v hdéčku.
  • Ještě jsem neviděl jediný video z GTA V a snad se už tomu i ubránim:).Vim,že mi to závidíte:), není nad to si hru rozjet a nevidět ani jeden záběr z hry dopředu.
    • To je nahodou dobrej pristup. U tech par must have her sleduju jen screeny, ale ne ingame videa. Neni nad to videt prvni login do hry na youtube :D Ne diky!
    • to ma byt psychicka priprava odpirani na teologicky seminar kneze ?
      • :D
  • tak koukam na oficialni stranky kde pribyli i neupravene screeny primo z hry a je to hruza ty zubaty objekty to jsme se vratili o deset let zpet?A i tak nic moc teda je videt ze konzole jsou uz davno za zenitem http://www.rockstargames.com/V/lsbc/lovely-accommodations
    • ty si ale ubožiak...
      • ubozak je ten co za takovou smiru vyplazne 1500 *1* *11*
        • Rodiče ti tolik peněz nedají že?
    • Dík, zrušil jsem objednávku, za takový paskvil peníze dávat nebudu, počkám si na PC verzi
      • To je dobře pro tebe by toho byla škoda.
    • No a co? Je neuveřitelný jak hloupí někteří lidé jsou. Při takové velikosti mapy jsi snad čekal detaily jako u tunelové hry? Mysli než zase něco napíšeš.
      • kennyB
        Myslet nemůže. Má mysl zatemněnou vztekem. Tohle je totiž pořád dokola, něco vyjde na konzole, pc verze se neoznámí a tak se hledá i ta nejmenší chyba, aby to těm konzolistům znechutili. Jenže smůla, konzolisti si hry užijí i když je ve hře třeba nějaký ten pixel navíc *3*
        • no ja bych byl nastvanej i jako konzolista pac za mesic tu budou nove konzole a R* na ne sere
          • Miserius
            Tak s tim snad kazdej pocita ne? Navic do roka a pul tu kazdej hrac bude mit novy konzole a kdo ne, tak protoze nechce (a je to spravny, hry budou vychazet jeste rok-dva na ps3/xbox360 a cena novych konzoli alespon klesne + pribudou hry)
            • no dyt jo - blik
            • Miserius
              Nic neoznamil, jsou to stejny dohady jako PC
            • na nextgen R* oznamil GTA5 stejne jako na PC
        • Miserius
          No, já koukal na par videi na youtube (jen projizdka mestem, vykradani benzinky, venkov) a uz se tady koušu nedočkavostí *1* Těch věcí co tam je vidět jen z par videí (co me fakt prekvapilo bylo kdyz kradl auto nekomu ze zahrady tak zacal stekat pes a vybehl capek z baraku s tyči *1* )... Na pár dní tu nebude diskutovat žádnej konzolista... Akorát teda jsem slíbil Veskoslavovi a par ostatnim, ze do bleskovek napisem dojmy z hrani, takze to je asi jediny kdy se odepnu od gauče před televizí *2*
          • kennyB
            jj, taky se tu asi delší dobu neukážu *1*
    • Miserius
      Sakra, zubaty objekty.... 0/10
  • Hmmm ....a asi si koupím GTAIV z PSstore a taky v pondělí stylově zapařím ;)
    • God-of-War
      Dáme slezinu, až pustí online? Miserius by se taky mohl přidat a dáme pořádnej co-op. *5*
      • Miserius
        Něco bysme mohli uspořádat no, o něco líp než v Last of us *1* (ale je fakt že tam ten multiplayer tak žhavej neni- až ted ten novej mod me fakt bavi)
        Nějaký bojovník za svobodu by nas tu minuskoval i kdybysme rozdavali peníze *15*
        • God-of-War
          To taky musím zapařit.. sakra. Tolik her a tak málo času. *9*
    • Miserius
      Tam je to zbytecne predrazeny ne? A budes moct parit az v utery
  • na torrentech už to je
  • Stahnuto na Xbox 360 a Niiice VERY NICE...jeslti vyjde Pc verze KUPUJUU na konzoli NIKDY V ZIVOTE :-)
  • hra super..ale poloprazdne mesta a krajina, miestami hnusne textury, doskakovanie..ano..aj na toto sa tešte :)
    • jaaaaaaaaaaaj ta závist:D ked to tu čitam tak ju doslova citim:D neskutočné
    • Souhlas ale vypadá tak zajímavě že i toto jí snad odpustím. Jinak to rozhodně není katastrofa pokrok oproti GTA IV je obrovský!
      • Presne..tohle je o dooost vyladenejsi..
    • doskakovani sem tam je...Jinak prazdne to opravdu NENI...
  • Vidláci,Konzolisti, ochlastové a jiná lákadla okresu Blaine na videu z GTA V.

    mno pěkné video
    • TheGGG
      neboj pcčkáři tam někde budou taky...
      Vlastně ne nebudou já zapoměl *1* *1* *1* *1*
  • tak už je to doma, instaluju a oči mi svítí jak dítěti u vánočního stromku *1*
  • Dnes jsem to hral...Atmosfera je fakt naprosto jedinecna..Miluju Gta a miluju ho na pc..Pokud nebude neva...crackla konzole to jisti *16*
    • TheGGG
      Ty jsi asi bývalí pcčkář co? Mno něco mě říká že ty bys necracknul ani toustovač, natož konzoli. Takže se vrať někam do své pc pirátské komunity a neotravuj poctivé konzolisty. *6*
    • Proč ten devil face na konci?
      • proste kupuju hry jen na pc..Proste to vypada jako hra a ne jako nahrazka hry..Ale to je jen muj osobni nazor *1* Nikomu ho nevnucuji a nikomu ho nevyvracim...Proste a jednduse sjem ochoten zaplatit ale ne na konzoli *5*
        • Dej tam ještě jedno "prostě", máš jich tam málo.
        • Ty seš ale pitomec.
        • To je rozumnej pristup, hry na PC je treba podporovat, na ukor konzoli. Kdyz jsem mival flashlej X360, tak jsem vse taky jen palil, jedinou originalku jsem nekoupil. Na PC jich mam desitky a snazim se vsechny dobry hry, kdyz ne rovnou, tak aspon casem (v akcich) koupit.
      • protoze si to VYPALIL *5*
        • Vypálil konzoli ale to je škoda. *1* Dělám si srandu je mi to jasný.
          • jooo to neres..neni to "vypaleny" ale sosly na HDD..Proste FlashBoard Xka..
        • jj super--a prej ze se nakonzlose neWArezuje
          • Nikdo neříká, že se na konzolích newarezuje.
            Ale warez je na konzolích naprosto zanedbatelná věc, na rozdíl od PC, kde to tvoří většinu *1*
            • ano vsetcia mate genialne uvahy co takto is kuknut globalne predaje pc vs xbox alebo ps3 ?
            • genialna uvaha.
              na pc mam hier kupenych kopu, desiatky. na konzolu ziadnu (konzolu mam).
              nesedi ti vzorec :)
            • jj,,,to me jako osobu nezajima mam na pc koupene desitky her mozna i stovku na konte...ale na konzloi ani jednu,,Proste na ten gamepad si nejdesnad ani zvyknout *15*
      • to jako krasne vypaleny-...hhh

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit