Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Satyr15 má pravdu, co je na tom zábavnýho trávit hodiny a hodiny u nějakýho multiplayeru ať už je to WOW, COD nebo jiná ptákovina? Single hraní je nejlepší...
    • Ne azi , ale L4D 2 taky dobrý hra a je to MP
      • též TF 2 , Garrys mod mp hry sou dobré ale ne sr ačka jako WoW plná vylízanců víz toto forum
        a že CoD je komerční s hit ví každý krom tady těch malých nul
    • však hej.. každého názor.. ale musí člověk prezentovat svůj názor jako totální kuřbuřt?
    • A co je na tom tak zábavnýho trávit hodiny a hodiny u nějakýho Single hraní ? *1*
      • Podle toho nazoru co tu rika se obavam ze stejne nic jineho nez Single nehral *3*
        • Máš pravdu, nehrál protože mě multiplayer absolutně nic neříká a neláká mě...
          • Multiplayer a MMO hry jsou kazde uplne o necem jinem. Zase nemichej jabka s hruskama. Ja treba multiplayer hry nemusim vubec,za to MMORPG ano.
            A nechapu proc odsuzujes neco,co jsi ani nezkousel. To ti na verohodnosti neprida.
            • to je samozrejme reakce na xx,ne na tebe
  • Už toho satyra neřešte *4* Až si za 5 let půjde pro občanku, tak mu možná docvakne, že tímhle způsobem se ve slušné společnosti opravdu neprosadí *3*
    • LoL hybride já mám občanku dřív než tvůj fotr o šustil tvoji matku za 200 kč
    • Neverim tomu ze je to takovy hlupak,co nejdrive vulgarne nadava a pak z toho jeste osoci ostatni. Podle me je to 'jenom'' flamer. Moda poslednich let. *9*
      • sd: sakra ty si mně dostal , si lepší než columbo !! *8*
  • To Satyr15
    Docela zabavné číst tvé moudra :-) Hromada itenligentních lidí hraje WOWko. Proč? Ce je zajímavé na sigl-games? Já osobně v Online games vidím jakousi budoucnost zábavy. To máš jako když se před 15 lety říkalo lidem co hrajou hry "kryplové". Na toto téma byl krásný članek v Level (tuším) na téma "kultura kriplů". Jasně, podívej se na herní průmysl dnes....každý člověk přišel do styku s hrami. Hráči mají navíc obrovskou výhodu, že je to přitáhne k počítačům jako takovým. Programování, grafika, webdesing, odrazovým můstkem byly právě hry (samozřejmě to nemusí být pravdilem). No a teď se zamysli ty chytráku, kam může dojít takové online hrani? Ve virtuální realitu například? Kdo před deseti lety odsuzoval "počítačové maniaky" a nazýval je kriply, je kriplem dnes, protože není schopný PC ani zapnout. Takže hurá do kurzu pro počítačové analfabety, navíc za to ještě platí. Já před patnácti lety byl právě tím kriplem, dnes mě to docela slušně živí. K PC jsem se dostal právě skrz hry, ještě na atari. A jestli je v online hraní nějaká budoucnout, tak chci jednou svým dětem vykládat jak jsem byl u zrodu. Ty piču*ku můžeš meditovat o tom jak jsi byl proti.
    • A komu to cpeš koko te ? LOL *1* *1* *11*
  • Běž si prosím tě naliskat Satyr15 fakt seš vylízanec.
    • Co kdybych vyliskal tobě co č ůráku ? ti omlátim krabičku od wowka přes hlavu
  • zprava pro Satyr15;)
  • Muzu se te zeptat(slusne) co tebe bavi za hry?Kdyz tu urazis CoD a WoW?
    • Prosimtě on nejspíš nehraje nic.
      Přišel jsem jen, protože ho deti ve školce mlati a on si aspon někde chtel dokazat,že muže rict svuj nazor bez toho,aby dostal do držky.
      • No to je sice výplod honibrka a jasného transsexuala ale nechám ti to kryple
        Alex: ano můžeš , L4D , GTA ,SR , TF 2 atd atd ....
  • TBC... ach kde su tie casy... :(
  • Leonidasss
    TBC bylo prostě nejlepší, wotlk totalně mimo, cataclysm to trošku zvedl, ale už to zkrátka není ono.
    • To bude asi tym ze ta hra je uz roky stale dokola to iste, furt to same. To nieje novym datadiskom ale tym ze po rokoch hrania toho isteho to proste omrzi.
    • Zdenda666
      Blizz ve wotlk udělal tu chybu, že se tam vrátil Naxx, kde byly všechny souboje uplně stejné jako v původním Naxxu a právě díky tomu se to pokládá,alespoň podlě mě, za nejhorší datadisk.Ostatní kobky na HC byly fajn.
      Samozdřejmě si taky myslím, že TBC byl nejlepší datadisk, který ale Blizz také shazoval postupnými "nerfy".
    • Classic a TBC boli fakt super, WOtLK bol dobry zo zaciatku ako prvy dojem, no po navrseni lvlu 80 to islo so zabavou z kopca. Kto nemal EQ si neskrtol ani proti najvacsej lame s EQ.
      Cely WOTLK sa vlastne tocil len okolo toho, kto ma lepsie itemy.
      No a Cataclysm som ani neskusal uz.
    • Wotlk bylo akorat trochu jednoduchý, ale stejně LK na HC si lidi zrovna nedávali.Cata je parádní.To že se všem zdá že dřív to bylo lepší (včetně mě) je podle mě tím že už se to prostě za ty roky trochu přejída.
      • mirekdusinojc
        Jo, jo, mě se zdály všechny datadisky dobré, ale několik let stále dokolečka opakovat ten samý model, tzn. vyrubat hlavního bosse, získat nejlepší výbavu a za pár měsíců přijde nový dung a nový hlavní boss, to je prostě otrava a sebelepší inovace na tom nic nezmění. Plus potřebujete opravdu dobrou komunitu lidí, která je naprosto zásadní a jestliže ti lidé postupně odchází, tak ani vám nezbývá moc motivace zůstávat, když víte, že hra už vám nic mnohem lepšího nenabídne.
  • To je hnus, velebnosti.
  • no nerek bych natahovani kase ale dobrej prisun penez za nic, ale na druhou stranu old hraci to nehrajou uz moc a novy jsou z toho vykuleny *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit