Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby WoW vypadalo aspoň z části jako na artworcích, to by byla jiná.. jinak jsem se ho dřív nahrál celkem dost.. ale už mě to opustilo
    • Kup si poradnou grafickou kartu a bude to vypadat i lip...
  • Co bych mněl vědět o WoW patchi 4.2? vůbec nic pi**viny nehraju
    • Ten kluk ma pravdu ! Proc sem porad se*ete kraviny o WoWku, tohle neni zadne po**anej fanpage. Koho to zajima at jde jinam.
      • Ty si tu mněl být když to bylo aktuální a ne že se stěma magorama bude s rát já *3*
      • toto je webka o hrach. wowko je hra. tak co furt riesite? ak vas to nezaujima ignorujte clanok.
      • Ty hovado, proč to tu nemá bejt? Myslíš že je na stránce málo inkoustu? Mě zase nezajímají novinky ze Shoguna a nekoukám na re-play, ale nejsem takový prase, že bych tam lezl a psal, jak je to nudný. Něco tolerovat se asi moc nenosí..spíš koho to nezajímá ať jde jinam, je to tak složitý pochopit?
    • Requiem1990
      Tak proč sem lezeš?:D
      • Protože nemá do čeho píchnout a to doslova...
        • Protože je tady demokracie , a není to stránka zaměřená na wow takže si tu můžu psát co chci , a rozhodně se neurazím když mi tu bude banda defektních 14 letých děcek nadávat že sem troll.A ZvacO no nevím tvoje matka si včera nestěžovala ;)
          • Tiscali zaveďte povinnou registraci pro komentáře a přidejte nějaký menší IQ test, třeba kolik je 1+1, to spolehlivě odfiltruje odpad společnosti jako třeba tohodle ubožáka *7*
          • Requiem1990
            Samozřejmě .
            Nevýhoda demokracie je ta, že se mužou vyjadřovat i idioti jako si ty .
            Každopádně jako dospělej rozumnej člověk se nechováš .
            • No asi jo asi budu přehnaně arogantní ale , aspoň nemám potřeba zdejším nickám dokazovat kolik mi skutečně je , ano byla chyba že sem wow magorům říkal že jejich klenot je pro mně blbost a taky už se o to nikdy pokoušet nebudu. Ale stejně si stojím za svým názorem nasilně sem vám ho nevnucoval , o ničem sem vás tu nepřesvědčoval a že ste malá banda debilní č**aků už není nutné uváděť doufám že to o sobě víte sami ... zkráceně WoW je sra*ka byla je a pokud se udrží tak i bude stejně jako serie CoD , a pokud semnou nesouhlasíte tak si třeba vyserte oko *7* Adios debilos
            • Requiem1990
              Rozumnej člověk nemá potřebu lízt na fora věcí který nemá rád a nepíše tam bezvýznamný urážlivý komentáře.
              To dělaj jen zamindrákovaný lidi který si tak lečej komplexy,přehnaně arogantní idioti a samozřejmě pubertáci.
            • Jako proč ne ? Když bez urážení kohokoli jiného napíšu svůj názor je to pubertální chování ? Kdybych nasal WoW je p***vina můžou to hrát jen retardi jako requiem1990 pak je jasné že můžeš utočit nadávkami , uvědom si že sem nikoho (první) neurazil , takže mi odpusť že se vysmívám vašim názorům , a příště až se budete ohánět kdo má jakou inteligenci tak se nejdřív podívejte na tu vaši vlastní *3* *2* Adios amigos
          • Jedine pubertalni prispevky tu mas zatim jen ty. Ale neboj-z toho vyrostes. Snad.
            • mirekdusinojc
              Jo promiň, že tu 13 letý deti kritizují příspěvky jednoho 11 letýho...ale to je demokracie.
            • Ty už se rozmysli jakou budeš použivat přezdívku .... Když si myslíš že mám pubertální příspěvky no tak si to mysli, stejně je mi jedno co vy tady 13 letí wow ko**tci píšete , klidně udělejte rekord v minuskování příspěvku, i potom na vás budu sr*t stejně jak na vaše bezcenné názory *3* *1*
    • Ted jsi jim to teda nandal! A nejen jim,hlavne sve inteligenci!
      • No tak už to nandej jen ty té tvojí ;)
  • Není tady ten Warcraft nějak často?
    • mirekdusinojc
      Protože je WoWFan zatím jediná partnerská stránka v programu Games Fanatics, možná bych spíš uvítal nějaký oddělený stream, kde by třeba byly všechny novinky z fansite. Chápu, že i když se ve světě WoWka jedná o velkou událost, tak to zas tolik ostatních lidí nezajímá. Ale je víkend a to by se tu přeci jen ani jiná novinka neobjevila.
      • nehral som wowko, nehram wowko, nebudem nikdy hrat wowko. ale preco by som si nemohol nieco precitat nejake novinky o wowku? toto je stranka o hrach a o novinkach v hernom svete. tak koho to nezaujima je take tazke nascrolovat dalsi clanok?
        • Kdyz von tam jeste dalsi nebyl :D
  • Zlatý časy TBC, tohle je už dle mě jen natahovaná kaše :(
    • Řekněte jedinou věc která byla v TBC nebo Vanille lepší než teť?
      • nic lepsiho nebylo ve Vanille a TBC strasne zabugovany,nevyvazene classy o dost vice nez ted,rotace na 2 tlacitkach :P,Tcka priserna byla udelana jen pro 1 spec,takze se dalo hrat vzdy za 1 spec,talenty o tom radsi nemluve posledni talent u enha samana stormstrike :D,a abych ho mel musel sem dat talenty do blbin ktere mi byly k nicemu defense,flamentongu,apod..,feral tank k nicemu raidy musel chodit v modrym gearu,99,99% hracu byly naprosty lamy,co by ted nebyly schopni ani dat 5hc,problem s theorycrafty,strasne a zdlouhave se ziskavali potky,food,ted by asi nikoho nebavilo 2h to farmit :D.

        Temer vetsina co pise ze bylo nejlepsi Vanilla a TBC to nehrali a nebo hrali na freecku.
        Jediny cim to bylo zvlastni ze to bylo neco noveho warcraft jako mmo.
        • hlavni rozdil je, ze bosaci mneli svou obtiznost, ktere nemela po mesici tendenci upadat v trivialitu, cili porazeni toho ci onoho opravdu neco znamenalo.
          • nebyli tak tezci MC bylo Tank and spank, Cthun mel tezce zabugovany chain jakmile to spravili pad za hodinu a tak to bylo u kazdeho bosse.Navic byli vetsi problemy s internetem,
            hraci se teprve ucili wow,spousta hracu v raidu nemela top ench nebo meli uplne spatne.
            Bylo to pro 40hracu ale stacilo 20 na zabiti bosse ted ti na hc obtiznost umre 1clovek a mas velky problem to dat na 10hc to s 1mrtvym uz nedas.
            • @snezsvujmozek
              Tak v tomto s tebou absolutne suhlasim, na TBC som hral roguna skoro 3 roky PVP a stale ma bavil, potom prislo WOTLK a z postavy co ma bavila ako ziadna ina mi prislo zle. Uplne znicili co bolo dobre. Potom som skusil ine postavy ale uz ma nebavili a casom som sa na WoW uplne vykaslal, boli sice pokusy, ze si to znovu skusim zahrat ale tym to aj koncilo. Proste humus.
            • Kalíš si do úst, jistěže bezproblému dáš 10HC s 9ti lidma, stejně tak jako dáš bez problému jakýkoli Zandalar HC ve čtyřech - samozřejmě kvalitních hráčích, s menšími problémy i ve třech. Z WoWu dnes je mi nablití. Tvou retardaci nakonec i dokládají bludy, které píšeš. TBC 2.4.3 = nejlepší PvP balanc jakej kdy tahle hra měla. V tý době mě PvP bavilo a strávil sem v battlegroundech klidně sobotu neděli komplet. Teď je to neskutečná nuda. A imho, podívej se na talent tree např. combat roguna dnes - nejlepší PvE rogue spec a má stupidní Killing Spree, kterej je použitelnej opravdu jen občas a cestou v talent tree si nucen vybrat si 4 naprosto zbytečné talenty pro raidera. Tomu říkám po 6ti letech opravdový nářez... Tahle hra, kterou bych hodnotil před 5ti lety na 99% i s mnoha chybami které měla, bych dal dnes slabých 60%. Pro porovnání: Baldurs Gate 99%, dnes 99%.
    • grinderman
      tak za zlate casy bych povazoval spise vanillu, ale pravdou je ze tbc byla jeste pomerne povedena expanze (predevsim co se raid contentu tyce), narozdil od nasledujicich datadisku.
      • mirekdusinojc
        Jo, jo, nostalgie je pěkná sv*ně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit