Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ktery je tvuj? :)
  • Touto cestou úprimne ďakujem všetkým za hlasy :-)
  • Robotron3
    Když sme hrávali s kapelou na soutěžích, tak taky vyhráli ti, co si tam přitáhli nejvíc lidí a ti nejvíc řvali. To je taky určitá snaha. :)
  • Docela to zamrzi videt svou kresbu na predposlednim miste ktere sem davala velke nadeje :/, snad bude dalsi podobna soutez kde bude rozhodovat redakce.
  • Keyz
    To je pravda a navíc jako výhry byly ceny které se dají vyhrát ve FC. Kde to je o poznání lehčí pro každého.
    Kdyby zde bylo něco extra ale tohle je to samé co se dává ve FC.
  • Veskoslav
    Bohužel to je smutná realita, kdy se nadává někomu, kdo zprostředkuje tak zajímavou soutěž. A myslím, že mnohdy je lepší, když to posuzuje nezaujatý laik než odborník, který má "pokřivené" vidění daného problému. Ten by totiž poslední obrázek například, jak se říká vyhodil, protože postavy mají špatně nakreslené proporce v obličeji. Sám jsem to zažil při soutěži, co jsme pořádali na Zučce (Základní umělecká škola), kdy se tyhle hlouposti posuzovali u 8letých dětí. Tudíž dle mého názoru jste to i přesto měli vybírat Vy. Pakliže by se tomu někomu nelíbilo, nemusí soutěžit. Každá soutěž má jasně daná pravidla a je jenom na soutěžícím, zda-li se jich bude účastnit.

    P.S: Doufám, že bude zase nějaká zajímavá kreativní soutěž:)

    A aby se neřeklo, že jenom blbě kecám a neumím kreslit:http://www.2i.cz/02b485af7c
  • sleepless
    Nikdo z nás v redakci není výtvarník, takže bychom posuzovali stejně laicky - pokud jde o tu kvalitu, kterou zmiňuješ. Tudíž by brblalo nejenom mnoho lidí v diskusi, ale i samotní soutěžící, jak už jsem to v podobných případech několikrát zažil (nadávky, urážky ostatních soutěžících, urážky redakce apod.). Proto tentokrát vybírali lidé. V zásadě s tebou ale souhlasím, takže jsem se legitimitu hlasování snažil alespoň částečně posílit hlasováním přes mail a nenechal jsem jen někde klikat hlasy. Nezdá se to, ale nutnost napsat email už pro mnoho lidí jistou bariéru představuje. A čistě osobně se mi zdá, že výsledné pořadí docela odráží kvalitu výtvorů. osobně bych něco šoupnul nahoru, něco dolů, ale jinak mám radost ze všech obrázků. Jak neumím kreslit, tak mi přijde úžasné, že někdo umí :)
  • Souhlasím, a já jsem hloupá že jsem si o ty hlasy nenapsala :(
  • Veskoslav
    Jakékoliv hlasování, kde můžete získat hlasy je naprosto o ničem, protože je to jenom o tom, kdo sežene více lidí. Nikoliv o kvalitě. Podle mě to měla vybrat redakce i když by mnoho lidí brblalo.
  • to je vec názoru. mňa vždy osloví niečo s nápadom, ale ak to bude technicky zle urobené, tak to ani ten nápad nezachráni (nápad má dnes kde kto, ale málokto to vie dobre urobiť).
  • Na prvním místě by se měla hodnotit originalita a vlastní nápaditost *5*. Technika až potom.
  • Něco na tom bude *3* ale i tak jsou všechny hezké
  • podľa mňa to myslel tak, že niektoré sú vymyslené od píky...póza, farebnosť, kompozícia-čiže je to autorská práca....a niektoré sú nakreslené podľa obrázku, ktorý vydal naughty dog-samozrejme aby si to nakreslil podľa obrázku, ktorý existuje, musíš vedieť kresliť, alebo maľovať...len, že to už nie je tak originálne, ako keď si ten obrázok vymyslíš celý sám
  • Haha :D překreslený prej :D :D ne nic tady nikdo nepřekresloval, všechny jsou to výtvory umění a zručnosti, zkus se někdy sám dívat na fotku a nakreslit ji naprosto stejně a totožně, uvidíš že to není nic snadného :D a pokud vím tak redakce chtěla nakreslit Joela a Ellie při boji s nemocným a to je splněno, většina malířů obkresluje když se dívá např na krajinu ne? :)
  • Musím říct, že konkurenční soutěž vyprodukovala až na jednoho podvodníka zajímavější kusy. Až na tři výjimky a výborný cosplay tým tady vidím samý překreslený promofotky z původní hry. To je škoda :(
  • Už je to víc jak 24 hodin od mého dotazu na redakci, do teď jsem nedostal odpověď ani nedošlo k nápravě *11* .
    Proto zde uveřejňuji adresu na svůj nově založený profil na deviantARTu. http://helbik042.deviantart.com/
  • nemůžu dohledat původní článek, ani nic na fb *16* .. chápu že o nic tak důležitého, na co by bylo potřeba až tak upozorňovat nejde, jen se nemůžu smířit s tím že mi to uteklo :D tyhle soutěže mám totiž moc rád :)
  • Jack1947
    Kreativni lide tady jsou , o tom zadna...
  • vallonzo
    hmm tak tahle soutěž mi nějak unikla :/
  • májm dotaz na redakci : proč jste neuvěřejníli i druhou část mého obrázku? Samostatná první stránka totiž nemá ten patřičný význam jako celek(dvě strany).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit