Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Takže mužu nakreslit nějakej paskvil ale poslat na to FB + twitter armádu a vyhraju?
  • Amylee.Anderson
    Konečně taky nějaká zajímavá soutěž. Zkusím to, pokud se to povede, tak pošlu :)
  • sleepless
    A tak, to se nedá označit za podvod. To už je šikovnost každého, jak sám sebe umí zpromovat a vyhnout se tomu nedá.
  • Miserius
    To je s každou soutezi... Budto budou nekteří brečet ze je redakce zaujata protoze jejich vytvor je nejlepsi a nebo to bude o tom kdo ma na FB víc přátel co jsou ochotný klikat na vše možný...
  • Soutěž vypadá docela zajímavě, kreslit trochu umím tak zkusím něco vytvořit *5*. Nicméně už dopředu se mi nelíbí způsob, jakým budou zvoleni vítězové. Jak už napsal Walome, jediný co bude stačit k vítězství budou hromady přátel na FB. či jiných soc. sítích *7* .

    P.S. Možná by nebilo špatný, aby o vítězi figurky rozhodovala pouze redakce.
  • Ronox
    Ok promiň ihned opravuju: "PrOsÍíÍíÍm VšEcHnY nA fEjSíČkU *** AbY hLaSoVaLi PrO mOu FoTeŠkU nA gAmEs.Cz!!!!!!! mucQ dĚkUjU :o****"
  • Ain't Nobody Got Time For That
  • davidBray
    foteŠku, píše se to s eŠ .)))
  • Ronox
    "Prosím všechny na fejsíčku, aby hlasovali pro mou fotečku na games.cz" Myslíš takhle? :D
  • celoush
    "Podvody by snad mělo ošetřit hlasování čtenářů" ... a já měl za to, že právě spolehání na hlasování čtenářů je nejčastější důvod podvodů *5*
  • Aha, tak to já zase nechodim asi na ty ostatní herní weby :) no ty podvody - ono se to těžko pozná a pak je každej chytrej, tak snad se vám to vyhne.
    Já osobně se těším na nějakou tu fotku se zombíkem, protože jsem snad ještě žádnou (českou) neviděl. Ale i bez zombíků jsou nějaký supr.
  • sleepless
    Pokud vím, tak podobná soutěže byla v zásadě na všech českých webech. Jen se nám ji nechtělo dávat ve stejný čas. Podvody by snad mělo ošetřit hlasování čtenářů, ale opatrnost bude na místě, samozřejmě.
  • Miserius
    Zajimavy...malovat neumim, na ruce jsem nešikovnej, plastika nevim co je a na cosplay jsem málo ujetej... Asi teda nevyhraju...
  • Eee, hlavně bacha na podvody, nedávno byl kvůli nim na konkurenčním webu docela zmatek + mi přijde dost zajímavé dělat stejnou soutěž na dvou webech, ale tak proč ne - tak snad to nevyhrajou ti samí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit