Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Nakonec jsem se na to vykašlala, ale chtěla jsem nakreslit to stejný, co je na obrázku 7. Docela čumim, jací šikovní lidé sem chodí :)
  • Pete.palis
    máš recht..
  • Miserius
    Nemá smysl, vem si kolik se vyrojilo najednou věrných čtenářů když se jednalo o Steam gifts skupinu...
  • Pete.palis
    nechte hlasovat pouze nás registrovaný tady v komentech!! *5*
  • cable
    ellie sa mi trochu nepodarila, musím priznať, ale na moju obranu je to malované vodovkami takže to bolo dosť ťažké :-)
  • Očekávám spravedlivý souboj :D , každý z obrázků má v sobě krásu a o to bude těžší vybrat toho vítězného, jelikož každý se snažil. Všem přeji hodně štěstí :)
  • Miserius
    Gažo... cos to udělal s Ellie? *2* Jinak fakt pěkný obrazky (ikdyz vetsina jen obkreslena), nečekal jsem že tu bude tolik malířů...
  • Nic moc fér jako s tím hlasováním, spousta bude šmejdit po FB a ti poctivý nemají šanci :/
  • Už mám zas něco jinýho :D ale díky za reakci
  • Díky.sice koment nebyl muj,ale myslenku sem mel stejnou
  • sleepless
    Musí být oba dva :)
  • sleepless
    Ukrývačka je v pohodě, to uznáme.
  • Amylee.Anderson
    Snad to tady ještě někdo sleduje, mě by zase zajímalo, jestli tam musí být oba protagonisti nebo je to jedno.
  • Tak jdeme na to muciky :* :)))))
  • A musí to být přímo při boji? Jenom že se chystám kreslit Joela a Ellie jak se ukrývají před infikovaným. Bralo by se to?
  • když už tak: PlOsÍíÍíÍm VšEcIčKy nA fEjSíČqU *** AbY hLaSoVaLi PrO mOu FoTeŠkU nA gejsm.cz
    .. amatére :D
  • Tak si myslím že by měla vítěze vybírat redakce,jako organizátor soutěže.Mohla by přibrat nějakého nezávislého člena poroty.Třeba někoho z podcastu(Fuka?:-)) a jednu cenu nechat "čtenářskou".Jak je tu už uvedeno,tak systém laikování mi taky nepřijde moc fér.Jelikož někdo kdo neholduje socialním sítím je asi v nevýhodě(jako Já).Ale i tak zkusím...
  • Joha
    @Ronox: Zabudol si na: #YOLO #SWAG
  • taky me hned napadl deviantart a neco tam "cmajznout", ale i tak jsem linej...
  • GlaDOS
    Pořád můžeš jít na DeviantArt, něco si tam najít (hlavně nebrat nic z první strany) a vydat to za své. Pokud by podvody mělo ošetřit hlasování čtenářů, tak se moc nemáš čeho bát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit